Nová Paka - Máchovka - aktuální reporty - SNOW.CZ

Nová Paka - Máchovka | aktuální reporty

Nová Paka - Máchovka - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

průměrné hodnocení:

26.01.2017  | Nová Paka - Máchovka

autor: Josífek
hodnocení:
Dnešní den jsme se rozhodli vyrazit na naši nejbližší sjezdovku od Jičína. Vzhledem k tomu, že měl zájem zkusit lyže poprvé v životě i můj tříletý syn, byla to volba naprosto správná. Kvalita sněhu a úprava sjezdové tratě byla v naprostém pořádku, a tak nám nezbývalo, než si půjčit nejmenší lyže co zde měli, vyfasovat instruktora a vyrazit na svah. Díky pásu pro nejmenší lyžaře to všechno šlo jako po drátkách. Já se věnoval svému snowboardu a musím uznat, že na vyřádění, když má člověk málo času, zdejší arálek postačí. Fronty žádné, k mání je červená a modrá sjezdovka, kvalitně upravená. Díky do Nové Paky za perfektně odvedenou práci pro mého syna a jistě se tu ještě někdy potkáme!

24.01.2017  | Nová Paka - Máchovka

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes se mi nechtělo jet nikam daleko, a tak moje volba padla na Novou Paku a její areál Máchovka. Inverze už dorazila i do Krkonoš, a tak jsem zvolil toto středisko. Nebyl zde ani náznak fronty, tady se jezdí úplně bez čekací doby.

zobrazit celý report

11.01.2017  | Nová Paka - Máchovka

autor: spartan
hodnocení:

Areál Máchovka v Nové Pace se nachází hned vedle hokejového stadionu. Je to malý rodinný areálek. Nejdelší sjezdovka má délku 550 metrů. Areál je situovaný na severozápad, a tak si zde moc slunce neužijete. V jarních měsících to je jistě výhoda, ale teď, když je taková zima, tak se musí lyžař zahřát...

zobrazit celý report

03.01.2017  | Nová Paka - Máchovka

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes jsem měl volno, a tak jsem přemýšlel, co podniknout. Do Krkonoš se mi nechtělo, když jsem viděl na kamerách tu mlhu, co tam byla. A tak mě napadlo, že bych mohl zopakovat svoji návštěvu areálu Máchovka v Nové Pace.

zobrazit celý report

16.02.2016  | Nová Paka - Máchovka

autor: sejk68
hodnocení:

Včera mi volal kamarád, že objevil středisko v místě, kde by to nikdo nečekal. Po tom, co byl o víkendu v Rokytnici, jezdil na Lysou horu a sjezdovky vydřené, všude plno lidí. Včera jsem bohužel nemohl, musím taky někdy do práce, ale dnes jsem neváhal a vyrazil tam - do Nové Paky do areálu Máchovka....

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Gründlers Hotel Restaurant Spa
Orientační cena za noc vč. polopenze 2 586 Kč/os.
Hotel Teola
Orientační cena za noc vč. polopenze, skipasu a dopravy 1 799 Kč/os.
Hotel San Valier
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 564 Kč/os.