Petříkov - aktuální reporty - SNOW.CZ

Petříkov | aktuální reporty

Petříkov - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

průměrné hodnocení:

24.03.2019  | Petříkov

autor: Kašpi
hodnocení:
Moje první návštěva tohodle resortu na konci světa v Jeseníkách. Jaro už se hlásí o slovo a je to čím dál víc vidět i v okolí Jeseníků. Nicméně atmosféra je v Petříkově velmi klidná, skoro až komorní. Pro milovníky malebné krajiny ideální volba. Některé sjezdovky již mimo provoz. Sníh už sem tam není nebo má barvu do hněda. Nicméně lyžovat se ještě na některých sjezdovkách v celku dá.Žádný extra požitek pro milovníky tvrdé zmrzlé pisty. Všechny sjezdovky obsluhovány vleky, resp. kotvami. Vzhledem k délce sjezdovek bych však lanovky ani nečekal. Lidí hodně málo. Na vleky se fakt nečekalo, prostě klídeček.Občersvení je na sjezdovce k dispozici. Ceny nejsou zbytečně vysoké. Cesty čisté bez sněhu. Parkování je v Petříkově trošku problém. Pokud nezaparkujete někde v obci, což není úplně jednoduché, tak lze využít odstavné parkoviště na kraji obce. Odtud pak jede zdarma skibus (Ford Transit).

13.03.2016  | Petříkov

autor: V0174
hodnocení:

Mám na to počasí nějakou smůlu - podruhé za měsíc v Jeseníkách, podruhé v mlze. Ale ještě jsem tuhle zimu na snowboardu nebyl, tak jsem chtěl nějaké klidné středisko, kde bych si zajezdil.
Ale nebylo to špatné, i když jen na chvíli odpoledne. Petříkov je sice malé středisko rodinného charakteru, s...

zobrazit celý report

23.02. - 27.03.2015  | Petříkov

autor: Kirkous
hodnocení:

Kaste

Největší areál v Petříkově čítá tři sjezdovky, cca 500 až 700 m dlouhé. Běžný skipas je společný s vedlejším areálem Ski Petříkov, kde jsou další dvě sjezdovky, které jsem však v rámci pobytu nevyužil - skupinový skipas (v lyžařském kurzu) platil pouze pro areál Kaste.

zobrazit celý report

21.03.2015  | Petříkov

autor: Kirkous
hodnocení:

Petříkov - Zetocha

Areál, který ani není areálem - u jednoho vleku dvě sjezdovky, jedna podél vleku a jedna okolo. Areál opravdu jen pro začátečníky. Dobrý tak na roztřídění v lyžařském kurzu do skupin (což byl i v našem případě).

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Hotel Tia Monte Smart
Orientační cena za noc vč. polopenze 884 Kč/os.
Tatry Holiday Resort
Orientační cena za noc 1 442 Kč/os.
Hunguest Hotel Heiligenblut
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 889 Kč/os.