Novinky - Kaprun - Maiskogel - SNOW.cz - lyžování

Kaprun - Maiskogel novinky

Novinky ve středisku Kaprun - Maiskogel - nové lanovky, vleky a sjezdovky

Nová 32místná kabinka 3K Maiskogel–Langwied | 2019/20

Nová prostorná lanovka s exkluzivním designem a panoramatickými okny zajistí propojení areálů Maiskogel a Kitzsteinhorn.

Propojení lyžařských areálů Maiskogel a Kitzsteinhorn | 2019/20

Dvě nové navazující lanovky o celkové délce 8 km propojí Kaprun, jeho domovský lyžařský areál Maiskogel a ledovcový areál Kitzsteinhorn. Prvním úsekem je 10místná kabinková lanovka na Maiskogel, která se otevřela v prosinci 2018. O rok později na ni navazuje robustní kabinková lanovka 3S, která lyžaře přenese z vrcholu Maiskogelu do mezistanice Langwiedboden pod Kitzsteinhornem. Díky přímému propojení ubytovacího střediska s ledovcovým areálem se zároveň uleví přetížené příjezdové silnici z Kaprunu na parkoviště pod Kitzsteinhornem. Kaprun se tak promění v jeden kompaktní lyžařský komplex do každého počasí a sněhových podmínek. Projekt za 80 mil. eur nese označení K-onnection.

Společný skipas Alpin Card | 2019/20

Lyžařské oblasti Skicircus (Saalbach, Hinterglemm, Leogang a Fieberbrunn) a Zell am See Kaprun (Schmittenhöhe, Kitzsteinhorn, Maiskogel) nabízejí již výhradně společný skipas, který tak platí na 121 lanovkách a vlecích a 408 km sjezdovek.

10místná kabinka Maiskogel místo sedačky | 2018/19

Nová lanovka nahradí sedačku Schaufelberg a přes mezistanici dosáhne pod vrchol Maiskogel, odkud v další etapě povede kabinková lanovka K-onnection do sousedního ledovcového areálu Kitzsteinhorn.

Andělská Hora

Andělská Hora

Andělská Hora

Andělská Hora

Andělská Hora

Andělská Hora

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 4
Otevřené sjezdovky 0 z 5