Diskuzní forum - Kohútka - SNOW.cz - lyžování

Kohútka diskuze

Diskuze a komentáře čtenářů ke středisku Kohútka

25.12.2013 19:35:02 #2 

Příspěvků: 2

Magy žena

>> Reakce na aktuální report z 23.12.2013.

Měla jsem podobnou zkušenost s úpravou sjezdovky. Na Kohútce jsem byla poprvé a ty boule, které byly na ‚Jedničce‘ mě odradily natolik, že už jsem tam nikdy více nezavítala. Člověk čeká, že během sezóny, která byla v době mé návštěvy v plném proudu, budou sjezdovky špičkově upravené a že si parádně zajezdí… Ovšem borůvkovými knedlíky celkový dojem alespoň trošku zlepšili. :o)

26.12.2013 13:31:21 #3 

Příspěvků: 92

Pavel ZRX

Škoda, že z dotací EU nezbylo více na zasněžování.. Pokaždé co jsem středisko navštívil, bylo málo sněhu a špatná úprava sjezdovek. Jiná střediska i s nižší nadmořskou výškou měla nasněženo.

28.12.2023 18:03:05 #4 

Příspěvků: 3

petr.c

Kohútku jsem navštívil 27. a 28.12. Lyžovalo se jen části „Velké“ s přejezdem na „Babskou“ na „Babské“ a „Malé“. Nahoru se dalo vyjet bez problémů, i když cesta byla místy zledovatělá – podle klouzajících chodců, auto naštěstí drželo. Není vyřešena regulace provozu – i odpoledne jede hodně lidí jen na procházku a v některých místech se nedá vyhnout. To platí pro příjezd od Vsetína. Na sjezdovkách pokrytých sněhem se ve středu 27. jezdilo velmi dobře, byly upravené. Ve čtvrtek 28. to byla skleněná hora a během dne povolily jen některé úseky. Lyžařů bylo málo, nečekali jsme ani jednou. Pokud jde o zázemí nebyl ve středu otevřený Kurník – Kohútka je v provozu a ceny jsou na úrovni středních aplských střředisek. Nově bylo zpoplatněno parkoviště 120Kč/den, systém placení a kontrola nejsou vyřešeny.

Fotky

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 4 z 9
Otevřené sjezdovky 0 z 13