Apres-ski a služby ve středisku Sölden - SNOW.cz - lyžování

Sölden aprés-ski a služby ve středisku

Sölden - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Aprés-ski

Aquadome Längenfeld

Termální lázně | indoor

Moderní stavba v tyrolském Ötztalu upoutá třemi venkovními bazény ve tvaru lotosových květů o průměru až 16 m. Jeden je v podstatě velkou vířivkou, druhý je masážní s gejzírem uprostřed a nejvýše položený z nich je napuštěn slanou vodou, pod jejíž hladinou zvučí hudba. Relaxační zážitek umocňuje výhled na Ötztalské Alpy. Uvnitř dómu jsou pak další vodní atrakce a svůj svět (vodní i suchozemský) na motivy Noemovy archy mají i děti. Absolutní špičkou akvadómu je obrovský komorní a členitý svět saun se zákoutími jako venkovní vířivka nebo nudistická louka. Mezi saunami si můžete dokonce vybírat i podle vůně – je libo třeba senná? K ochlazení se doporučuje ledovcový vodopád. Rozmazlování teplem a vůni v rozličně vlhkém prostředí završují odpočívárny – jednou z nejoriginál­nějších je tzv. Oase blue – tmavá místnost s tlumenou hudbou a odpočívacími „vajíčky“, jemně se pohupujícími podle vašich impulsů.

Noční show

Atrakce | outdoor

Nová multimediální noční show se koná každou středu večer na mezistanici lanovky na Gaislachkogl. Všechny místní lyžařské školy předvádějí společně s lyžařským klubem Sölden v působivém provedení lyžařské umění od kolébky až po dnešní dobu.

Divadelní show Hannibal

Atrakce | outdoor

Nevšední divadelní představení o Hannibalovi se každý lichý rok odehrává pod širým nebem na ledovci Rettenbach. Kromě příběhu o geniálním vojevůdci, který přechází se svou armádou Alpy, aby dobyl Řím a porazil jeho impérium, je to v první řadě show s padajícími lavinami, rolbami v roli slonů a ohňostrojem.

Tandemový paragliding | outdoor

Gastronomie

Gurmánské menu na vyhlídkové plošině

Na vyhlídkové plošině BIG3 na Gaislachkoglu se za pěkného počasí při rezervaci pro minimálně čtyři osoby podávají na stůl vedle opulentní tyrolské snídaně a svačiny také vynalézavé kreace pro gurmány, asijské speciality, čerstvě ulovené ústřice a kaviár se šampaňským nebo středomořské plody moře.

Česky mluvící lyžařští instruktoři v oblasti

Natálie Popovová

Natálie Popovová

Sölden
Profil instruktora: Přejít na profil

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

SNOW tipy

Výška sněhu 100 cm
Otevřené lanovky a vleky 12 z 14
Otevřené sjezdovky 15 z 19