Davos Klosters video

Videogalerie lyžařského střediska Davos Klosters.

Videogalerie lyžařského střediska Davos Klosters

Videogalerie lyžařského střediska Davos Klosters

SNOW tour 2024 - Davos Klosters

Do švýcarského Davos Klosters se jaro rozhodně nechystá, sněhu je tu dostatek, a to dokonce i přímo v údolí v Davosu. Rekreační lyžaři uvítají výletnické sjezdovky v areálu Parsenn, sporťáci zas prázdné červené tratě na Madrise, která ale zároveň nabídne i vyhrazenou lyžařskou zónu pro děti. Třešinkou na dortu je vesnička Iglu-Dorf.

https://snow...

Radost z lyžařského dne v Davosu

Jestli si nějak představuji filmovou adaptaci "vyznání lásky k lyžování", tak přesně takhle. Z jízdy na sjezdovkách i v boulích sálá čistá radost z pobytu v horách od rána do večera. Video od produkce Legs of Steel ve spolupráci s koncernem Marker - Dalbello - Völkl se odehrává ve švýcarské oblasti Davos Klosters.

SNOWfest 2019 - Davos, Švýcarsko

Freeridový kemp v Davosu se v roce 2019 velmi povedl, spousta sněhu, spousta povedených oblouků v prašanu!

Ještě letos stihnete další dvě akce Teamu SNOW, a to jednu přímo v Davosu: sjezdové lyžování s možností testování lyží https://www.teamsnow.cz/snowtest2019/) a Junior kemp v Gerlosu pro rodiny s lyžujícími dětmi mezi 6-14 lety (více na htt...

Glacier Express

Je to už dávno, co jsme psali o švýcarských lyžařských střediscích ležících podél železnice, Na lyže vlakem se to tuším jmenovalo. Na lyže vlakem se vydali i Mike Douglas a Kaj Zacriksson společně s týmem Salomon Freeski TV. Svou jízdu zpracovali po svém, ale je vidět, že čtou, kluci, SNOW!

Speikboden

Speikboden

Speikboden

Speikboden

Speikboden

Speikboden

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 8
Otevřené sjezdovky 0 z 41 km