SNOW.CZ v novém - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Portál SNOW SNOW.CZ v novém

SNOW.CZ v novém

17.09.2009 15:08:54 #1 

Příspěvků: 8275

administrator

(Tomáš Roba – SNOW.CZ, tomas.roba@snow.cz) Zdravím všechny příznivce SNOW,
během pár týdnů bude spuštěn náš web v novém designu (ve stejném jako wild-cat.cz). Nic nebude chybět, něco přibude, všechno by mělo být přehlednější, … však sami uvidíte! Vylepší se i diskuze a bude tedy rozdělena do několika sekcí – např. Atlas, Vybavení, Technika jízdy a další s tím, že každá bude mít své další členění. Přivítáme i vaše nápady, jak diskuzi vylepšit.
Díky všem!
Z redakce zdraví Tomáš Roba 

17.09.2009 22:36:15 #2 

Příspěvků: 8275

administrator

(Pavlos, ) bude mít stejný formát jako WILD-CAT.cz tak to bude jedině přínosem.
Několik nápadů je tady.

18.09.2009 10:09:28 #3 

Příspěvků: 8275

administrator

(Petr H./SNOW, ) Ahoj Pavlos, díky za podporu. Fórum na SNOW.CZ bude obdobné jako na WILD-CAT.CZ, a hlavní principy čerpá z open source diskuzních fór. Ale kvůli kompletnímu začlenění do portálu (propojení na uživatele, na články ap.) je naprogramováno speciálně pro portál. Uvítám, když nám se napíšete, jaké hlavní kategorie byste rádi založili. Předem díky! Postupně pak budeme přidávat témata, když se ukáže, že dosavadní nestačí. Taky bychom rádi zapojili jednoduchý WYSIVYG editor, aby vkládání odkazů a jednoduché formátování bylo možné i pro lidi, co neovládají HTML… Mějte se fajn, ze SNOW zdraví Petr H.

18.09.2009 19:43:14 #4 

Příspěvků: 8275

administrator

(Radim, RadimHavlicek@email.cz) Dle mého je organizace zdejší diskuze naprosto tragická. Nejde jen o rozčlenění na jednotlivé obory, to je vcelku podružné. Hlavně nulová možnost vyhledávání, nedavno jsem potřeboval najít něco z historie a po půl hodině jsem to prostě vzdal :-(. Tristní je i řazení příspěvků stále do jednoho sloupce, kdo reaguje na čí příspěvek je tak naprosto nepřehledné. Taky bych byl pro to, aby se každý zaregistroval a příspěvky byli automaticky označeny jeho přezdívkou. A co takhle možnost vkládat fotky? Doporučuji podívat se třeba na bike-forum „http://www.bike-forum.cz/forum_in­dex.html“, řekl bych že je tady hodně co dohánět.

21.09.2009 14:25:52 #5 

Příspěvků: 8275

administrator

(HonzA, ) Ahoj Tomáši, díky za info. Podíval jsem se na Wildcat fórum a je rozhodně lepší než současné na Snow. I když je pravda že integrace PHPBB by určitě přinesla více možností, ale chápu že je to těžší (a dražší). Mám 2 otázky/náměty k uskutečnění přechodu Snow.cz na nový systém.<ul><li>Bylo by dobré převést příspěvky ze současného systému do nového. Sice spousta z nich má nulovou (a místy i zápornou ;-) ) informační hodnotu, ale najdou se mezi nimi informace, které se jinde velice těžko hledají a nebo se najít nedají vůbec</li><li>­Stejně tak by bylo dobré najít způsob, jakým by mohli mít současní diskutující „rezervované“ své přezdívky v novém systému. Zdravé jádro se tu už víceméně zná a některá jména jsou jistou garancí kvality reakce – což je pro diskuzi na Snow rozhodně nezanedbatelná hodnota</li></ul>

21.09.2009 23:23:40 #6 

Příspěvků: 8275

administrator

(Danny, ) Zdravim Vas po lete vsechny, a myslim si ze Honzovy poznamky nejsou vubec k zahozeni… Jakmile se pak diskuze rozdeli do nekolika vetvi, nabyde na prehlednosti a ti co prispivaji nejvice by meli i v pripade registrace mit urcite svuj login predplaceny. A nemyslim tim jen Ivana a Honzy, kreti tomu fakt davaji dost, ale i ostatni prispevatele, kteri maji o cem rict… SKOL

22.09.2009 10:31:48 #7 

Příspěvků: 8275

administrator

(Tomáš Roba – SNOW.CZ, tomas.roba@snow.cz) Zdravím všechny,
historické příspěvky se budou do nové diskuze určitě převádět. Byla by škoda přijít o spoustu užitečných tipů a názorů. Až se bude diskuze překlápět, tak bude dočasně zablokovaná, aby nám neutekly příspěvky přidané během převodu.
Co se týká převodu nicků, tak tam o to budeme max. usilovat, zatím jednáme o technických možnostech. Pokud by všechno klaplo podle našich představ, tak by nicky a hesla byly stejné jak na novém Snow.cz, tak i na Wild-Cat.cz a NordicMag.cz. O všem budeme včas informovat.
Díky za názory!
Mějte se.
 Tomáš

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy