Lyže ke zdokonalení se (strana: 4) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Lyže ke zdokonalení se (strana: 4)

10.03.2015 16:49:28 #91 

VendulaT. žena

Jen krátké hlášení z průběhu lyžovačky – Universa v této délce (168) nutně, ale opravdu nutně potřebuju sama pro sebe :-D

10.03.2015 19:35:01 #92 

oblouk

>> #91, VendulaT., 10. 03. 2015 16:49:28

No a jsme u toho… . makonec si posypete hlavu popelem, že jsme měli pravdu (jako se to stalo už desítkám lyžařů před váma).

Nikdy nikdo nikoho nenaučil lyžovat - každej se to musí naučit sám. Dá to ale čím dál víc práce - a bolí to.

10.03.2015 22:15:09 #93 

VendulaT. žena

Píšu pro sebe :-) Chlap je naprosto spokojený a nadšený. Ale každopádně první co jsem mu dnes říkala po mých testovacích jízdách bylo, že jste rozhodně měli pravdu a že těch pár cm navíc k poměru postavy je naprosto perfektní. Drží neuvěřitelně, poslouchají jak hodinky, není problém krátky smýkaný oblouk když je potřeba, z té rychlosti co udělají mám já snad až trochu strach. Moje lyže se mi při horším terénu ve větší rychlosti vždycky roztančí pod nohama, myslela jsem, že je to moje chyba – a možná i opravdu je, že se nedokážu dostatečně dostat dopředu a špičku lyží zatížit, ale Universa mi to nedělalí ani náznakem. Fakt povedené kousky, jsem nadšená a těžko se mi pak přezouvá do mých :-(

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy