Dobře jsem se pobavil... (strana: 4) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Hospoda Dobře jsem se pobavil...

Dobře jsem se pobavil... (strana: 4)

11.10.2019 13:53:25 #91 

Petr Havelka - SNOW muž

>> #90, HonzA_, 09. 10. 2019 20:17:45

Ahoj Honzo,
jen doplním, že reaguješ na článek https://snow.cz/…tovem-poharu

Už se můžeš přestat bavit, protože Kästle se na SP v Söldenu opravdu objeví… Tedy odpověď na otázku v článku je ano.

Brzo se tu objeví tisková zpráva.

11.10.2019 14:03:10 #92 

Pavlos muž

>> #91, Petr Havelka – SNOW, 11. 10. 2019 13:53:25

Tak to tedy gratulace do NMnM!!!

KÄSTLE FEIERT WELTCUP DEBUT IN SÖLDEN!

Jen to tedy nebude Katharina Liensberger, ale Adriana Jelinkova.

Výše uvedený názor je jen soukromým subjektivním dojmem autora. Nemusí, ale někdy i může to být pravda.

11.10.2019 16:55:17 #93 

HonzA_ muž

>> #92, Pavlos, 11. 10. 2019 14:03:10

„Tak to tedy gratulace do NMnM!!!“

Jak se to vezme:

„Testy lyží se neobvykle vydařily. Ukázaly, že Katharině nový materiál sedí a je na něm navíc prokazatelně rychlejší. Nakonec aby ne, když lyže připravuje hlavní inženýr firmy Rainer Nachbauer, který dělal lyže už pro Pirmina Zurbriggena nebo Kjetil André Aamodta, kteří na nich slavili nejeden úspěch.“

Já Igorovi ve Špindlu nesmrdím!

11.10.2019 17:02:18 #94 

HonzA_ muž

>> #91, Petr Havelka – SNOW, 11. 10. 2019 13:53:25

Petře, bavím se pořád. Proč? Protože můj komentář se týkal obsahu toho jednoho jedinného článku a jeho titulku. A na tom se nic nezměnilo.

Tomáši Němcovi samozřejmě přeji mnoho štěstí s jeho investicí.

Nicméně tvrdit, že jsou to české lyže Z NMnM, je jako tvrdit, že Volvo je úspěšná čínská automobilka a nebo Pireli špička čínského gumárenského průmyslu.

Ostatně to správně uvádíte i ve druhém článku:

„Vývoj a výroba lyží pro Světový pohár probíhá v tradičním sídle firmy v Hohenemsu, přímo v srdci Vorarlbergu, odkud značka pochází.“

11.10.2019 19:08:39 #95 

Petr Havelka - SNOW muž

>> #92, Pavlos, 11. 10. 2019 14:03:10

Je to tak, z Ondrova článku se dalo tušit, u rakouské repre to nepůjde.

>> #94, HonzA_, 11. 10. 2019 17:02:18

Já značte Kästle držím palce. Někdy trochu tápu v tom, co a jak prezentují, kam přesně směřují. Ale sedá si to, myslím docela logicky. Pochopil jsem to tak, že Kästle je a zůstane rakouskou značkou (Atomic je rakouský, i když ho vlastní Finský AmerSport atd.). Velká část výroby pořád probíhá dle smluv u rakouských výrobců (a speciality a závodní kusy se dělají přímo v centrále), v NMnM jedou výrobně běžky, dětské lyže a nové modely. Samozřejmě výroba se pravděpodobně bude na Vysočinu přesouvat více a více.
Velké firmy vyrábí všude možně, ve Španělsku, Rumunsku, na Ukrajině, v Ásii ap., a pořád je lidi vnímají jako francouzské, americké ap. Takže jde o to, jak se nadnárodně podaří udržet vnímání zn. Kästle. Protože buďme realisti, Kästle by mělo těžit ze síly nadnárodního trhu. A marketing celosvětový má na starosti centrála v Rakousku s místními lidmi.

Vnímání na našem trhu je trochu ovlivněné, máme pocit, že Kastle je najednou „česká“ značka, ale tak to není, je to rakouská značka s českým majitelem (Slavia taky není najednou čínský klub). Kupní smlouva to myslím docela dobře ošetřila, i to, abych centrála zůstala v Rakousku apod.

Uvidíme za 10 let.

27.10.2019 22:46:25 #96 

PetrAT muž

je hrozně fajn, když máš poblíž kámoše, co ti pomůže … :-))))
V čase 4hod 46min 30 sec https://www.youtube.com/watch?…

11.11.2019 08:52:09 #97 

IIIvan muž

Už som sa nechcel vyjadrovať ku nevedeckým vedcom politicko-daňového zamerania, ale zabehla mi teraz káva. Určite viacerí zaregistrovali nedávno „11 tisíc vedcov bije na poplach“ a o tom, ako si musíme začať zvykať na vyššie dane, určené na základe nevedeckých a zmanipulovaných údajov (že bývalý šéf IPCC bol predtým hlavný kazateľ novej doby ľadovej nikomu nevadí).

Hneď z fleku ale pozorní čitatelia petície našli DESIATKY zaujímavých mien nasledovného typu:

Mouse, Micky professor Micky Mouse Institute for the Blind(:-)) Namibia.

Dumbledore, Albus University of Hoghwart (pre neznalých, to je profesor Harryho Pottera).

Riešenie tých najzodpovednejších ľudí na svete alias organizátorov? Zablokovali verejný prístup a súdne žiadosti u operatórov na odstránenie histórie a podobne.

Je to síce sekcia „dobre som sa pobavil“, ale vybavuje sa mi román 1984…

11.11.2019 09:13:58 #98 

Harry žena

>> #97, IIIvan, 11. 11. 2019 08:52:09

Je to síce sekcia „dobre som sa pobavil“, ale vybavuje sa mi román 1984…

Trefna poznamka.

Vyzivna tema,na siahodlhu diskusiu,kde netreba obchadzat argumenty STRANY ani protistrany.

Ci chceme alebo nie,ludstvo musi urobit krok spet.Sme ako kobylky,vyzrat a potiahnut dalej.

Agenda „CO2“ je na vodenie oviec ako stvorena.Pre elitu,ktora je inteligencne a intelektualne nie o parnik,ale o tri Titaniky popredu oproti kobylkam.

Ale zaujimave je,ze kym neprislo k nasyteniu trhov , podporovali zravost kobyliek pomocou tlacenej meny o stosest.Teda,vlas­tne zaujimave na tom nie je nic,len si musime zas pripomenut.

„Iluze svobody bude pokračovat tak dlouho,dokud z toho někdo bude mít zisk. V okamihu,kdy bude příliš nákladné tuto iluzi udržovat,přijdou kulisáci,sundají scénu,odhrnou oponu,uklidí stoly a židle a vy uvidíte,že divadlo je ze všech stran obehnáno betonovou zdí…“ Frank ZAPPA

A doba dozrieva,musia sa zacat odkryvat karty.

Takze,nech uz nasnezi, NA SVAH.

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

14.11.2019 12:18:23 #99 

IIIvan muž

Hm, propaganda zvyšuje obrátky a asi je v obehu nejaký kvalitný matroš:

http://dfens-cz.com/…ucnost-zeme/

Samotný článok je na „dobře jsem se pobavil“, ale ešte lepšia je diskusia k tomu.

„Všichni budeme najednou k sobě hodní a všichni ti hladoví dobyvatelé z nekompatibilních kultur založených na násilí se najednou umoudří, zvýší se jim IQ a stanou se plnohodnotními renesančními osvícenci, kterých prioritou bude láska k blížnému svému. Do toho se děcka v školce budou rádi hrát s genderově korektními věcmi a žádný Barnevernet je nevezme jejich rodičům.“

15.11.2019 10:13:18 #100 

IIIvan muž

Ten kvalitný matroš sa šíri rýchlo:

https://summit.news/…rug-dealers/#…

Jeden „wannabe umelec“ vytvoril 3m sochu drogového dílera(afričana s mobilom, haha) a umiestnil ju v Berlínskom parku(ktorý je „doupě“ afrických dílerov a najväčší „trh“ v Deutschlande), lebo vraj „aj drogový díler z Afriky si zaslúži solidaritu a ľudské práva“.

Úrady ju síce dali odviezť, ale miestna starostka(!) a strana Zelených ho podporili:

„Dnes to sú díleri, koho vyháňame preč. Kto to bude zajtra? Kto zajtra nebude môcť ísť do parku? A pozajtra? A kto o tom rozhoduje?“.

Asi kvalita za rozumnú cenu…

Ešte, že ku nám chodia len 16-ročné deti :-)

https://www.lidovky.cz/…ln_domov_rsa

15.11.2019 11:14:04 #101 

HonzA_ muž

>> #100, IIIvan, 15. 11. 2019 10:13:18

Asi nam v obcance pribude vedle oficialniho data narozeni jeste zdanlive datum narozeni. Tedy to skutecne.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy