Sme extrémisti - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Sme extrémisti

19.03.2016 00:39:10 #1 

TNS muž

Inšpirované z http://snow.cz/…-businessu/2#…

Sme extrémisti a mali by ste si na nás poriadne posvietiť!

Vieme sa organizovať do oddielov,alebo malých,niekedy len jednočlenných buniek.Snovať plány,používať vysielačky,verbovať nových členov od predškolského veku,až po dôchodcov.Pôsobiť arogantne,pred­biehať sa na vleku,často sa predbiehať aj cestou nadol a bez fyzického kontaktu obmedzovať,alebo až ohrozovať ostatných účastníkov premávky.Vysmievať sa lyžujúcim rekreantom za ich jazdy,pričom čo je a čo nie je správna technika si určujeme sami.Nadväzovať známosti od vlekára Fera,až po šéfa strediska,aby sme vyťažili z kopca maximum.

Hranice územných celkov,ani tie štátne v nás nebudia rešpekt a s radosťou ich prechádzame.Sme takmer po celom svete.Nakoľko sme zatiaľ neboli postavení mimo zákon,vedúci jednotlivých buniek sa môžu osobne poznať a aj sa spoznávajú,aby mohli zosnovať ešte nebezpečnejši­e plány.

Mnohokrát v sezóne si zaberieme časť svahu len pre seba a návštevníkom rozhadzujúcim € po vreciach necháme len väčšinu kopca.Často ráno,vtedy sa nemôžu brániť,keď ešte spinkajú a sníva sa im o varhánkoch na svahu.Namiesto varhánkov im vrátime stiahnuté niečo,kde bol slalom a žiadny fresh track bez príplatku sa nekoná.Ak staviame neskôr a nejdeme vlekom,tak zdržiavame.Drzo si zaberieme celú 6sedačku pre seba a 20tyčí.Minimálne verbálne útočíme na ľudí,keď nám vojdú do postavenej trate.

Sme lakomci.Kúpime si maximálne sezónny lístok(samozrejme zľavnený),alebo ho dostaneme grátis.Na kopci nám stačí termoska čaju a tatranka,alebo si zákerne vytvárame zázemia s kuchyňami a polotovary nosíme z mesta.

Správame sa neekologicky.Po veľkej invázii na kopec v snehu ostanú kilá fluoru a iných chemikálií.Len tak pre radosť si kreslíme modré a červené čiary,ktoré po sebe odmietame vyčistiť.

Vŕtame.Takmer nonstop robíme do krásneho urolbovaného povrchu sondy.Je to úchylka.Nič nehľadáme a ak objavíme zemeplochu,sme mrzutí a vŕtame vedľa.Zeminu od zlosti rozhádžeme vôkol,kde čaká na dámy v bielych Bognerkách.

Používame skupinu veľmi dobre jazdiacich extrémistov a pomocou nej máme zlý vplyv na okolie.Z predtým slušných členov spoločnosti a rekreačne lyžujúcich otcov rodín vytvárame hobbíkov,ktorých potom outsourcujeme(bez odmeny) aby v lyžiarskych strediskách navodili dojem,že je zvýšený dopyt po lyžovaní ako športe.

Odmietame niesť na pleciach kolektívne ťažobu zlého lyžovania na rozbitom svahu(výdatne sme mu do toho stavu pomohli) a často už o 10.00 prcháme zo strediska niekam,kde budeme snívať o varhánkoch pri lese a ktoré rekreanti ani nevideli.

Vieme sa maskovať.Napríklad za učiteľov lyžovania a od nič netušiacich rodičov vezmeme prachy za výuku ich ratolestí.Keby vedeli kto sme,nedali by nám ani cent.Ďeťom už v útlom veku vštepujeme lásku k rodičom. „Rob čo Ti vravím,inak budeš lyžovať biedne,ako tvoj tatko“

Odčerpávame prostriedky zo štátneho rozpočtu a máli sa nám.Pretože ako extrémisti sme aj extrémne hášterivý,svojimi hádkami prispievame k už aj tak dosť napätej situácii v spoločnosti.

…ak niekto dočítal,až sem a príde mu to ako dohoda o vine a treste,tak je naivný.Keď bude zle,všetko poprieme.A vôbec.Aj tak netušíte ktorá bije a odkiaľ fúka.

..nie som pravoverný lyžiar,som len tieň z minulého fóra.

19.03.2016 05:54:15 #2 

CzechSkier

>> #1, TNS, 19. 03. 2016 00:39:10

Úplně jsi mne rozplakal, Abych odčinil alespoň část viny, tak se snažím působit alespoň částečně ekologicky. Jezdím za ostatními a svými nenasycenými lyžemi se snažím nasád do nich zbytky fluoru a jiných exkrementů, ktré po nich zůstávají.

I

www.juniorsports.cz

19.03.2016 05:56:27 #3 

HonzA_ muž

Tak jestli nás do teď nikdo pořádně nečetl, teď se to změní!

Mimochodem, u dopadu na životní prostředí jsi zapomněl na jednu věc. Řeknu jen 2 slova – Yellow snow.

Já Igorovi ve Špindlu nesmrdím!

19.03.2016 11:05:46 #4 

Harry žena

Sme extrémisti a mali by ste si na nás poriadne posvietiť!

Neboj,uz sa na Vas pracuje.

O chvilu bude vyraz extremista horsi ako vyraz vrah.

/Uff.Asi moc Orwella,Harry./

caute Harry.

P.S. :},TNS. Konecne si sa prekecol,vysavac statnych prostriedkov.Ale neboj,po naznacovanom legalizovani drog budu nase dane presmerovane efektivnejsie.

A tie sackove polievky si budete varit bez vysavania.Nas­.Mas.Proletari­atu.

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

19.03.2016 20:46:43 #5 

TNS muž

>> #2, CzechSkier, 19. 03. 2016 05:54:15

Som na Teba veľmi veľmi pyšný.Po značnej uhlíkovej stope,ktorú za sebou nechávaš likviduješ tú fluorovú.

19.03.2016 20:50:52 #6 

TNS muž

>> #3, HonzA_, 19. 03. 2016 05:56:27

Deti,nepapajte žltý sneh! Zabudol som hlavne na salmiak,človeče. Nech sa ekológovia rozčuľujú ako chcú.Tráva po ňom rastie krásne zelená. Normálne je v lete vidieť,kde bola aká trať postavená :-D

19.03.2016 20:58:48 #7 

Harry žena

>> #6, TNS, 19. 03. 2016 20:50:52

A ze vraj ,salmiak,svinstvo.

Viem si zivo predstavit,jak kravy na kopcoch pri spasani kopiruju idealnu stopu.:}

caute Harry.

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

19.03.2016 21:45:35 #8 

TNS muž

>> #7, Harry, 19. 03. 2016 20:58:48

Áno.presne tak to je.Keďže taká normálna eurokrava nečíta fórum,nemá hlavu pomotanú s „múdrostí“.Riadi sa inštinktom.Poz­rie,zbadá lepšiu trávu a udržuje optimálnu líniu.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

21.09.2019

Lyžování v Severní Koreji aneb lekce v lyžařské diplomacii

Měnou v Severní Koreji je won. Ale jako turista nemá...
20.09.2019

Dolomiti Superski 2019/20: 100 mil. eur do nových lanovek i sněhu

V Dolomitech během léta 2019 investovali do lyžařské...
18.09.2019

Připravte své lyže na zimu!

Zima umí přijít ze dne na den, jak už jsme tolikrát ...
17.09.2019

Lanovky v Montafonu

Silvretta Montafon je největším lyžařským střediskem...
17.09.2019

Japonské prašanové a gastro hříchy

Japonsko se díky své přírodní dispozici, zajišťující...
16.09.2019

Martin Barták ovládl Světový pohár v travním lyžování

Po třinácti titulech juniorského mistra světa a dvou...

Diskuze o lyžování

Nácvik carvingu na inlajnech?

dnes 09:03:53 od Harry

Pitztaler Gletscher: [Středisko]

včera 20:11:03 od valerius

Prosba o radu - lyže kolem 5 tisíc

včera 09:35:54 od HonzA_

Sella Ronda: [Středisko]

21.09.2019 06:48:47 od HonzA_

Itálie, Santa Caterina [Fotogalerie]:

20.09.2019 23:50:17 od oblouk

Mölltaler Gletscher: [Středisko]