SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra [článek]

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra [článek]

02.12.2016 19:33:28 #1 

Karel Hampl - SNOW muž

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně příležitostí pro představení soutěží o Světový pohár ve většině lyžařských disciplín. Po více jak půlročním půstu vyhladovělé lyžařské fanoušky, jejichž pozornost zatím neodváděla vlastní lyžařská praxe, zaručeně uspokojila bohatá nabídka přímých reportáží na programu televizní stanice Eurosport 1, kde byly vrcholným lyžařským soutěžím věnovány veškeré denní vysílací časy. Bylo by předčasné dělat závěry z výsledku bojů, tak jak se po oba dny odehrály na tratích a můstcích na dvou kontinentech, ale současně by neměly zůstat bez povšimnutí některé nové, často překvapující skutečnosti.
Odkaz na článek

03.12.2016 19:03:16 #2 

fischerbl

Obvykle si články z pera pana Hampla s chutí přečtu, ale tentokrát mi článek nadepsaný SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra evokuje pověstný dort, co upekli pejsek s kočičkou, a já coby čtenář jsem v pozici zlého psa, který dort sežral. Jinak se autoru nedivím, že ho v klasickém lyžování irituje jízda „na holých“.

Jinej gang...

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy