Děkan, Tejkal, Záhrob – jak se to rýmuje? - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Lyžování v médiích Děkan, Tejkal, Záhrob – jak se to rýmuje?

Děkan, Tejkal, Záhrob – jak se to rýmuje?

30.11.2017 01:27:17 #1 

Příspěvků: 4267

ivan

Budoucí děkanka přes žurnalistiku.

„Stovka českých i zahraničních akademiků vyzvala v pondělí v otevřeném dopise rektora Univerzity Karlovy Tomáše Zimu, aby nejmenoval Alici Němcovou Tejkalovou děkankou Fakulty sociálních věd (FSV UK) kvůli publikaci v predátorských časopisech.“

Zdroj: https://www.lidovky.cz/…y-domov.aspx?…

Ať se tihle srandavědci ohledně svého akademického renomé pofackujou ad libitum. K tématu ale musím z naší lyžařské perspektivy přidat smutné činění bratříčka Karla z České sportovní a.s.

Chlápka, kterého si před lety najala Šárka tehdy ještě Záhrobská, aby za ni hovořil do médií v době, kdy exmistryně světa pod Pavlem Šťastným padala až na konec 30 WCSL. Který se následně zasloužil o mediální výprask jediného trenéra, jenž u nás dokázal vychovat špičkového sjezdaře. Proti kanonádě Tejkalově a novinářů spojených se ségřiným ústavem (listina přivydělávajících si externistů obsahovala slušnou hromádku vlivných mediálních mrdek) neměl papá šanci a mohl být rád, že se jeho znectění zastavilo před sexuálním zneužitím a podobnými prasárnami.

Skončilo to na jaře trapnou tiskovkou s ještě trapnějšími „dotazy“ přítomných novinářů.

Nad tímhle pinožením se snažím být už povznesen. Pro spravedlnost světa jsem ale nedokázal uvedené neventilovat. Abychom alespoň my, spříznění lyžařskou volbou, věděli.

Jaká je úroveň absolventů mediálních učilišť máme možnost sledovat průběžně ve většině médií. Čest výjimkám.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy