vibrace nových lyží (strana: 2) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

vibrace nových lyží (strana: 2)

25.01.2018 03:22:25 #31 

bont

:-D:-D:-D vyhledávač mi nabídl nejprve lyži RTM 7.4 za nějakých 7 až 9 tis a taková lyže nemůže fungovat. Tak jsem trval na + a nabídlo mi to RTM 84+ za cca 15 a víc. Komentář byl k té 84+ :-D Volkl je asi nejvíc předražený vzhledem ke konstrukci. Někde jsem četl rozhovor myslím s Ondrou Bankem, kde se ho ptali na výběr lyží. Odpověděl že vlastně první kritérium je vzít je do ruky a potěžkat – těžká = kvalitní (neošizená konstrukce) Ješte by jsem si dovolil koukat na vázání. Tam kde je do 12 (a víc a třeba jen u delších) je pravděpodobnost, že lyže bude na sportovní jízdu. Jo a dámy co jezdí dlouhý oblouk tak lyže GS pro juniory – to je zaručená kvalita.

25.01.2018 16:46:45 #32 

Yrkki

Jo ted jsem si všimnul, že jsem vlastně našel jen označeni RTM ale bez plusu. Zrovna tak rozdíl bude RTM 7.4 a RTM 74 . Tyhle drobné změny v označení s sebou taky nesou určitou změnu konstrukce – povětšinou k horšímu oproti katalogovým modelům. Princip těchle obchodních derivátuů je následující: katalogová lyže je za cenu x peněz a ta s odlišností v označení bývá vyrobena pro půjčovny nebo určitý obchodní řetzec a je o nějaké procento levnější. Opticky to vypadá že ten obchodník má nejlepší cenu daného produktu široko daleko a ve skuteččnosti prodává něco jiného, ošizeného. jestli se taková lyže prodává za 13 kilokorun českých no pozdrav! Vše důležité tu bylo snad už řečeno, tak snad nákup lyží vyjde alespoň napodruhé :-( Osobně bych doporučil nějakou testovací akci, kdo hledá najde, nebudu tu dělat nikomu reklamu ve veřejném prostoru

Стою на асфальте я в лыжи обутый. То ли лыжи не едут, то ли я ебанутый.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy