SNOW 109 - 2x skipas zdarma [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články SNOW 109 - 2x skipas zdarma [článek]

SNOW 109 - 2x skipas zdarma [článek]

01.03.2018 08:38:54 #1 

Příspěvků: 496

SNOW

S počátkem března by našinec čekal jaro, ale ne – přišla zatím nejstudenější část zimy. My jsme rádi, protože podmínky na všech možných horách jsou lepší a lepší a stávající klima je zárukou, že zima a lyžování vydrží dlouho do jara. Aktuálnější tak pro vás bude i SNOW, který by se měl brzy zjevit – pokud se tak již nestalo – ve vašich schránkách a na prodejních pultech. Pro tuto sezónu je to poslední kousek. S ním můžeme říci, že jsme dosáhli nového rekordu: Celkem jsme totiž vyprodukovali 1 186 stran lyžařského čtení, což je o 144 stran více než loni (mimochodem cena pro předplatitele tak vychází na 33 až 38 haléřů za stranu.) Ten aktuální SNOW má 166 stran včetně listu se skipasy zdarma, obrací se trochu k jaru, ale také za fenomenálním úspěchem Ester Ledecké.
Věříme, že jste pěkné chvíle letošní zimy strávili nejen venku na skutečném sněhu, ale i doma v teple s papírovým SNOW. A přejeme vám takových chvil ještě letos celou další řadu!
Odkaz na článek

10.03.2018 13:38:52 #2 

Příspěvků: 1727

Vvladimir muž

Snow biz editorial – Věci bývají jinak, než se jeví. Raději se autor měl koukat na olympiádu.

19.03.2018 16:47:52 #4 

Příspěvků: 21

jjilek

Heiligenblut: svatý klid na lyžování To je svatá pravda. Byli jsme tam letos již po 18, z toho asi 4× v létě. Letos od 3.3. byly sněhové podmínky a kvalita sněhu úplně super. Bohužel nás také jeden krásný den po vydatném sněžení předchozího dne nepříjemně zaskočili správci sjezdovek. Ne že by se v hlubokém neupraveném sněhu jezdit nedalo, ale bylo to nečekaně náročné. Také se to projevilo na obsazenosti lanovek (na pohled zcela bez lyžařů) a také na skutečnosti, že jsme některé chvíle na sjezdovce před ani za sebou neviděli jediného lyžaře. A to je opravdu podraz na návštěvníky, kteří sem váží cestu stvoky kilometrů. Snad se to příště nestane. Zajímavé bylo, že následující den opravovali perfektní úpravu sjezdovek i dopoledne na pro lyžaře neuzavřených sjezdovkách. Byla to taková nepříjemná kaňka na místní poměry a zvyklosti. Tím spíš, že na videu u pokladny na dolní stanici lanovky se celý den skvěl nápis, slibující perfektní podmínky pro lyžování.

Fotky

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy