Lyže celodenky - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Lyže celodenky

25.12.2018 14:25:35 #1 

Asok12

Ahoj Chci koupit nějaké bazarovky lyže a prosím o radu. Mám 186 cm a 110 kg. Lyžovat jsem začal jezdit na staré kolena před třema rokama jako samouk. Do teď jsem jezdil převážně smykem. Ročně tak 20 dnů Alpy a 20 dnů ČR a SK. Teď se začínám učit víc na oblouk. Mám rád svižnější jízdu, ale víc na jistotu. Chci ale jedny lyže které můžu použít ráno na tvrdší sjezdovku a i odpolední lyžování i na silně rozjezděné sjezdovce. Většinou jezdím od začátku do konce. Řeším i učitele na lyžování kvůli technice Jeseníky nebo Beskydy. Ale to je jiná kapitola.

25.12.2018 16:01:31 #2 

johnycek muž

>> #1, Asok12, 25. 12. 2018 14:25:35

40 dní za rok to už je skoro hodně. Podle toho jak se popisuješ, bych řešil hlavně nějakého toho učitele a pak ten zbytek. Někomu se to, co popisuješ jako svůj cíl(„učit víc oblouk“), bude dobře učit třeba na slalomkách, někomu na obřačkách, někomu na allmountainech, někomu na bruslích a někomu to třeba nepůjde na ničem(jestli teda mluvíme o tom samém =lyžování řezaným obloukem, když ten smyk už máš v malíku 8-O).

panta rhei

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy