Jarní prázdniny 29.2. - 7.3. ??? - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Hospoda Jarní prázdniny 29.2. - 7.3. ???

Jarní prázdniny 29.2. - 7.3. ???

31.01.2020 13:51:04 #1 

Příspěvků: 2

skiboy muž

Ahoj všem, nemáte někdo typ kam vyrazit na hory na jarňáky s 8letým prckem? Bohužel jsme přišli o super chalupu na horách se sjezdovkou hned vedle :-? Požadavky – nechci žádný 5* hotel, chci prostě penzion, chalupu či něco podobného s dobrým dosahem ke sjezdovce, pohodové lidi kolem, …
A pokud by se našel někdo kdo v tomto termínu někam jede a chybí mu nebo by bral někoho do party tak … ;-) P.S. Pohodáři co mají rádi sjezdovky, běžky, blbnutí na sněhu Těšíme se ;-)

M+P+J

31.01.2020 23:27:10 #2 

Příspěvků: 381

MichalW

>> #1, skiboy, 31. 01. 2020 13:51:04

Prázdniny máme ve stejném termínu, ale nevezmeme vás, máme plno :-) Jezdíme každoročně do Strážného u Vrchlabí a lyžujeme v Herlíkovicích – Bubákově. Bubákov provozuje skibusy, večer objednáte, ráno vás vyzvednou. Po lyžování zase zavezou, lyže jdou zanechat v garáži v areálu. Nevím, jak to funguje pro tři lidi, nás bývá 25 až 30 :-) takže naše vyjednávací pozice ohledně času přistavení bývá docela příznivá. Hledejte ubytko u cesty od Vrchlabí, přímo ve Strážném bývá problém s parkováním, resp. je zpoplatněno obcí. Dále Bubákov provozuje nějakou chatku přímo na svahu, vím, že vloni tam na náš termín na internetu dlouho měli volné pokoje.

Dále jsem letos byl na večerním lyžování v Javorníkách ve středisku Kasárna. Podél svahu byly rozesety chaty a chatičky k pronájmu, docela se mi to líbilo.

P.S. A to jako myslíte, že ještě bude sníh, když dnes začal březen? :-)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy