Pozor, koronavirus! Schovejte se před ním do hor! [článek] (strana: 83) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články Pozor, koronavirus! Schovejte se před ním do hor! [článek]

Pozor, koronavirus! Schovejte se před ním do hor! [článek] (strana: 83)

21.04.2021 21:48:41 #2463 

korsičan muž

>> #2456, mikels, 21. 04. 2021 21:30:03

Určitě měli v USA otrokáře.

A teď mi ještě musíš vysvětlit, jakou to má souvislost se vztahem ČR – Rusko za posledních 100 let a tím bolševickým marastem jakým jsme si museli za 40 let projít. Asi jsem fakt mimo, ale já souvislost nevidím žádnou. Ale vůbec žádnou.

v žádném případě s davem, protože pouze leklá ryba plave po proudu ... :-)

21.04.2021 21:53:29 #2464 

mikels muž

>> #2460, korsičan, 21. 04. 2021 21:45:35

S tím souhlasím, jenže ruku na srdce. Výběr není z těch zemí žádný. Prostě všechny státy mají problém s reaktory AŤ jsou to Francouzi nebo Korejci a jak jsem psal Westinghouse, která byla v bankrotu a dokonce při výstavbě nějakého reaktoru, teď už nevím kde došlo k navýšení až o miliardy a stejně to tuším nedostavěli. I v ČR bylo vyhrožováno američani jestli budou rusové přizvání do soutěže budou i na ČR uvaleny sankce. To se mi taky nejeví jako bych někomu takovému svěřil peníze k výstavbě. Prostě za mě zrušit tendr a nedostavit to. Jsou i jiné možnosti a mám za to, že Němci jsou proti jádru. Tak aspoň někomu vyjdeme vstříc

Zlý trpaslik ?

21.04.2021 21:57:13 #2465 

Thomas muž

no bylo by to vtipný, kdyby se nesnažili vyvolat válku s rusem: Joe Biden a jeho generálové vedou v Pentagonu diskusi a nemůžou se shodnout, jaká je nejvhodnější doba pro přepadení Ruska. Nakonec se rozhodnou zeptat Francouzů: Kdy je nejlepší přepadnout Rusko? Francouzi odpovídají: Nevíme, ale rozhodně ne v zimě, to špatně dopadne. Bude tedy asi lepší zeptat se Němců: Kdy je nejlepší přepadnout Rusko? Němci odpovídají: Nevíme, ale rozhodně by to nemělo být v létě. To už jsme zkusili a… Co s tím? Někdo navrhne zeptat se Číny, ta je progresivní a vždy přijde s nějakým novým nápadem. Zeptají se tedy Číňanů a ti odpovědí: Hned teď! Rusové začali stavět ‚Sílu Sibiře‘, ‚Turecký potok‘ a dokončují ‚NordStream2‘, budují kosmodrom ‚Vostočný‘, mají v plánu obrovské stavby na infrastrukturu Krymu, chystají se modernizovat Bajkalsko-amurskou magistrálu, staví nové sportovní komplexy pro mistrovství světa ve fotbale a v atletice, plánují těžbu v Arktidě… Zrovna teď by potřebovali hodně zajatců.

Dynamika pohybu se přizpůsobí vizi
Fotky

21.04.2021 21:57:34 #2466 

mikels muž

>> #2463, korsičan, 21. 04. 2021 21:48:41

Koukám, že jsi mě vůbec nepochopil, tak opět kolovrátek. jednoduše není vše dobré co je z východu a to samé platí i o západu. proto jsem jako rovnici vzal ČR vs Rusko a ČR vs USA což je rozdělení na východ a západ. A tyto mocnosti usilují o vliv v ČR a je jedno, zda za pomocí agentů GRU a nebo CIA. A fakt už končím:-P

Zlý trpaslik ?

21.04.2021 21:59:02 #2467 

mikels muž

Taky jeden aktuální vtip. V USA je přijat nový zákon o šachách – od nynějška se každá výhra bílých považuje za nepřijatelný projev rasismu.

Zlý trpaslik ?

21.04.2021 22:05:36 #2468 

Thomas muž

Máš body, palec hore:-D

Dynamika pohybu se přizpůsobí vizi

21.04.2021 22:10:05 #2469 

m3 muž

>> #2459, Thomas, 21. 04. 2021 21:41:26

Vy jste ale hlava pane vachmajstr…

21.04.2021 22:26:53 #2471 

korsičan muž

Hele, když už jsme u té armády, tak se podělím o svůj příběh z dětství.

ještě za dob, kdy zítra znamenalo již včera, jsme měli soudružku učitelku dějepisu a občanské nauky. Byla to taková klasická komunistka, vzhledově a názorově i dost podobná dnešní soudružce Semelové,

V SSSR se vynalezlo všechno, dokonce i na Everest vylezl první soudruh Lenin (vtip).

A protože ČSLA v té době šla úplně do kytek, tak ze zoufalství objížděli ZŠ a dělali nábory do armády. Jednou u nás takto přišli borci od letectva. A soudružka se toho chytla a dostali jsme za úkol napsat referát o stíhacích letadlech. kdo a kdy vymyslel jaký stroj, jaké měl úspěchy atd.

Mě to v té době strašně bavilo, otec za mlada létal, v městské knihovně bylo hromady knih, něco jsme měli doma, tak jsem se do toho pustil. A napsal jsem referát o prvních proudových letadlech. Bohužel mě to nedocvaklo a napsal jsem o vývoji Heinkelu He-280 a následně o Me-262. Jako že se jednalo o první proudový stroj na světě (He-280) a o první bojově nasazený (Me-262).

Informace o těchto letadlech jsem čerpal z dvojice česky psaných publikací Orbis z roku 1944 a 1945. Obě měl děda ve své knihovně. Tu první s názvem „Zalétáváme“, mám ještě doma. Ta druhá se někde ztratila, takže nevím jak se jmenovala. A právě v ní bylo o těchto letadlech vše.

Panečku, to byl poprask. Dostal jsem za 5 a před celou třídou jsem byl označen za lháře a podvodníka. První proudové letadlo bylo samozřejmě MiG-15 ze SSSR. Jenže já se nedal a danou knihu jsem donesl jako důkaz do školy.

A tady mě pomohla náhoda. Děda bydlel 30km daleko a já tu knihu doma neměl. Ale věděl jsem, že jí mají i v městské knihovně. Tam byla zřejmě díky tomu, že Německou polovinu města odsunuli a jejich knížky dali do knihovny. Ty nevhodné spálili a ten zbytek tam zůstal. A že tam bylo věcí ke čtení !!!

Tak jsem si tu knížku půjčil a přinesl jí jako důkaz do školy. A nastala mela. Úča řvala jak smyslů zbavená, knihu zabavila a pozvala si na mě ředitele. Bylo svolán bolševický školní tribunál a byl pozván otec na kobereček, že se to bude řešit. Propagace nacismu a podobně.

Doma jsem prvně dostal na čuńu, následně proběhl výslech a když otec zjistil o co jde, vychladl.

Napochodoval do školy, vyslechl si obvinění, přečetl ten škvár co jsem napsal a byl mu předložen důkaz ve formě knihy. Jak je prý možné, že máme doma takovou závadnou publikaci a jak je vůbec možné že jsem si dovolil napsat to, co jsem napsal.

Tatík tu knihu otevřel a na druhé stránce našel razítko knihovny. Předložil mojí průkazku do ní i se zápisem, že jsem si tam tuto knihu půjčil. Následně pronesl, že na mé práci nevidí nic závadného, že je to napsáno podle skutečnosti, že Mig-15 evidentně první nebyl a jako důkaz je tato kniha z roku 1945. A pokud chce někdo někoho kvůli této knize popotahovat, tak musí do městské knihovny. Samozřejmě že chápe, že taková publikace by se dětem do ruky dostat neměla.

Následně požádal o změnu známky, protože na 5 se mu to prý nezdá. Kniha a fotky v ní, evidentně nelžou ........ :-)

Ještě štěstí, že jsem nedonesl tu knihu od dědy. To by chudák skončil v base.

A za měsíc přišla revoluce. Naštěstí, jinak by se to se mnou táhlo až do důchodu.

21.04.2021 22:50:02 #2472 

21.04.2021 22:55:30 #2474 

MPS

>> #2471, korsičan, 21. 04. 2021 22:26:53

I já sem tu propagandu zažil a proto sem alergickej na jakoukoli propagandu… :-D

21.04.2021 23:00:15 #2475 

MichalW

Ono je to stejně průser, ať už z východu nebo ze západu. V momentální situaci, co nám vlastně hrozí z Ruska? Přijede Ivan s tankem? Zastaví ropu a plyn? Nepošle palivo do elektráren? Nějaký hackerský útok? Vrbětice? Kdo ví, jak to bylo, ale co říkají v ČT tak nějak programově nevěřím. Co to mele Hamáček už vůbec ne. Kdo ví, co jsou za tím za zpravodajské hry.

A co nám přináší západ? Momentálně koronahysterii, zelenou revoluci, protlačování „utlačovaných“ menšin, státy hospodařící na nikdy nesplatitelné dluhy,…

Co z toho je pro mne jako skoro socku nicotného státečku ve střední Evropě horší? Na Ivana s tankem nevěřím, to nemám představu, co by se muselo stát. Ale to západní zlo se pomalu ale jistě vkrádá do našich životů. Mě to strašení Ruskem nějak nebere.

_____________­________________________­_________________________

Aby nevznikla nějaká mýlka, já Rusko neadoruji, Putin je svým způsobem nevyzpytatelný, ale v tom západním průseru už tak nějak žijeme. A v současném globalizovaném světě před tím neutečeme, stejně tak Čína nás má z poloviny na lopatkách, jak jsme na nich závislí…

21.04.2021 23:10:15 #2476 

mikels muž

>> #2471, korsičan, 21. 04. 2021 22:26:53

Tak to jsem měl podobně a s učitelkou jsem těžce bojoval. Jenže já byl oprásklej a co na jazyce to jsem řekl, Takže jsem i řekl přímo u katedry, že je přirození. Kupodivu mě překvapila u zkoušek. Na to jak jsme válčili tak tam mě podržela. Možná měla strach z holé hlavy a hudby od D. Landy, tehdá Orlíku. Jinak třeba našim komouši sebrali veškeré polnosti a dobytek. Bohužel po revoluci se de facto nic nezměnilo. Protože naši už starší nechtěli ty obrovské lány polností obdělávat, tak si to tehdá JZD vzalo do pronájmu to samé i s dobytkem. To si pamatuji, že jsem se tomu smál že krávy vedly jako dojnou jednotku a bylo to tenkrát docela málo kaček. každopádně nakonec z toho naši nic neměli protože z JZD se stala soukromá společnost, která skončila v krachu. Občas je to smutný příběh. Proto říkám nehodlám se otáčet zpět. Teď žiju a chci si to pořádně užít. takže si teď říkám, že já se vůbec pouště tady do diskutze. Mohl jsem si prodloužit zas o něco život. Takže teď už plánuji Alpy v létě. Na Grossglockneru je místy až 10 metrů sněhu. Tak věřím, že v létě si pořádně zalyžuji

Zlý trpaslik ?

22.04.2021 00:04:23 #2477 

Jendajede

Rusko je jedna velká lež, před sto lety, třiceti i dnes. I v demokracii se ututla mnoho špatného, samozřejmě, lidskej faktor prospěchu je bezmeznej. Ale rozlišovací schopnosti některých diskutujicich sou na pováženou. Tak alespoň posilam posledni letošní zdravici ze západního Švýcarska, ale ne, ovlivnit se tímto nepřítelem který nezamlzuje a je hulvatsky otevřený a transparentni nenechám, je to na jedno brdo, rusové i zaostalej západ. Bože ať už jsem doma, necítím se tu dobře. I když jsou na oko nezávislí chtějí nás ovládnout. Chran nás pánbůh, jestli je, před ruskou kolonou která formou zjednodušování a zlehcovaní je neponaucitelna. To ani není o čtení mezi řádky ale obyčejný inteligenci. Bez událostí poslednich dní je Rusko hrozbou před kterou je potřeba mít se na pozoru a sousední země to moc dobře ví. A nic na tom nezmění ani to že dost možná je Dostojevsky největší spisovatel a že Pushkin psal sakra dobrý básně :-)

22.04.2021 07:05:41 #2478 

kubaNGC

A můžu nefandit ani jedné straně. Může se to ?:-D

22.04.2021 07:20:29 #2479 

Martin47 muž

>> #2478, kubaNGC, 22. 04. 2021 07:05:41

Záblesk rozumu. Hurá

22.04.2021 07:35:02 #2480 

MichalW

>> #2478, kubaNGC, 22. 04. 2021 07:05:41

Proč se tak vypisuju, když to jde sdělit jednou krátkou větou :-)

22.04.2021 08:22:38 #2481 

MPS

Ještě mě tak napadá, co se těch zmíněných Dukovan týče, řekl bych že nebýt událostí po r89 mohli sme si je dostavět sami a nebýt událostí mezi r48 a r89 měli bychom do nich i vlastní palivo...... a nemuselo by se řešit koho vyloučit z tendru a proč plus všechna ta masáž kolem… :-D

22.04.2021 08:37:52 #2482 

orim muž

Páni – večná téma USA vs. Rusko. Za socíku to bol boj komunizmus vs západná demokracia. Teraz Rusko nemá komunizmus a problém stále pretrváva. Takže mi z toho vychádza, že príčinou sporu je niečo iné. Moc, vplyv a pod. sú iba nástroje na dosiahnutie kapitálu a zisku. Teraz píšem ako Marxista. Musí však prísť slovíčko lenže...... Pozrime sa na to trochu bližšie. Za socíku sme museli pracovať, nemuseli veľmi myslieť, všetci sme si boli rovní. Individualizmus a kreativita sa nemusela. Určite veľa ľudom to vyhovovalo, dostali byt, chodili do práce.......vy­hovovalo to tým pohodlným a tým lenivým. V kapitalistickom svete bolo všetko zle. Potom však prišla doba, že akosi ten smradľavý kapitalizmus má super autá, výrobky do domácnosti, pekné oblečenie, pekné bývanie atd. Zrazu sa prišlo na to, že nie sme konkurencieschopní. Teraz máme kapitalizmus z jeho krásou a nástrahami. Kto chce a má snahu dokáže sa presadiť, potrebuje to však maličkosť, snahu a vôľu niečo dokázať, kto je lenivý plače a sťažuje sa. Ja viem, píšem to veľmi zjednodušenie ale v podstate to tak je. Ak dovolíte teraz sa vrátim k téme USA vs Rusko. Sme Slovania, evidentne máme bližšie k Rusku, naviac Rusko bolo prezentované ako ten utláčaný. Nemilujem agresívnu politiku USA, ale snažím sa byť realista. Poviem to však na príklade: Veľmi dobre poznám človeka, ktorý po revolúcii začal podnikať, nemal nič a veľmi zbohatol a je zarytý rusofil. Na motorke dal Vladivostok (13. tis. km), pravidelne služobne jazdieval do Moskvy. No čuduj sa svete, kúpil si dom na Floride, má apartmán v Dubaji, takže striedavo trávi čas v týchto destináciách. Takže mi vychádza z toho iba jediné – parafrázujem: Milujeme Rusko no žijeme v USA. PS: Sme malé národy môžeme reptať ale svetovú politiku neovplyvníme. Svetom hýbe kapitál či sa nám to páči, alebo nie. Schopných ľudí ponesie životom, neschopných zahubí. Že prinesie utrpenie mnohých ľudí, to je pravda. Pokiaľ človek bude ma túžbu v živote sa presadiť, niečo dokázať, tak sa to nezmení – ja to považujem za evolúciu.

22.04.2021 08:52:29 #2483 

MPS

>> #2482, orim, 22. 04. 2021 08:37:52

Orime tvojmu kámošovi se vůbec nedivím a udělal bych to stejně (akorát Floridu bych vyměnil za nějakou jinou Karibskou destinaci) – v obou destinacích je permanentní teplo a v Dubaji navíc nikdy nechč.je – ke spoky životu tam potřebuješ jen šortky a žabky..... :-D

22.04.2021 09:10:45 #2484 

slowthinker

>> #2434, Vvladimir, 21. 04. 2021 20:56:52

"Rusko chce mít dobré vztahy se všemi, řekl Putin, ale nedovolí nikomu překročit pomyslnou červenou linii. Kde se tato červená linie nachází, si přitom Rusko v každém jednotlivém případě určí samo. “

Přesně o tom to je, bohužel ta červená linie mimo jiné zasahuje na Ukrajinu a zahrnuje právo zabíjet v Česku lidi.

>> #2457, mikels, 21. 04. 2021 21:35:31

Každopádně to není jen Ukrajina. Izrael chce anektovat západní břeh Jordánu.

Nevidím souvislost. Izrael chce anektovat západní břeh Jordánu, a proto má Rusko právo anektovat Krym a Donbas?
Nebo jsi chtěl říct, že máš rád Putina a hledáš jakýkoli způsob jak ho podpořit?

>> #2475, MichalW, 21. 04. 2021 23:00:15

V momentální situaci, co nám vlastně hrozí z Ruska? Přijede Ivan s tankem?

Co hrozilo v roce 1938 Rumunsku nebo Řecku? Že přijede Hitler s tankem?
Taková představa byla tehdy pro 99% Evropanů absurdní, Hitler sice byl autoritářský německý kancléř, který měl své jsté mouchy, ale málokdo věřil, že by opravdu chtěl válku. A nemalá část Evropy ho podporovala, například protože se jim líbil jeho postoj k židům

A mnohem pravděpodobnější než že Rus přijede s tankem je, že bude v Česku dál zabíjet lidi. Kolik lidí tu zabili muslimští teroristé, a kolik Kreml? A kolik vražd o kterých nevíme tu vlastně Rusové spáchali?

>> #2419, mikels, 21. 04. 2021 14:36:01

Chápu, že v sobě neses nenávist, ale zkus se nad to povznést a nejen já píšu není vše černé a bílé.

Zaměňuješ nenávist a schopnost pojmenovat zlo.
Ty v sobě neseš nenávist vůči Hitlerovi nebo Stalinovi? Já tedy ne. A není všechno jen černé a bílé, nacisté měli zřejmě výbornou sociální politiku a stavěli dálnice
Ale nebudu relativizovat plynové komory a tvrdit, že polovinu z nich provozovali Spojenci. Ohledně plynových komor je věc opravdu černobílá.

22.04.2021 09:47:17 #2485 

korsičan muž

Pánové, ještě si dovolím jednu poznámku na skvělé a hrdé Rusko. A doufám, že to pro některé opět nebude zjednodušený pohled v černo bílé.

Hrdé Rusko, které neustále naráží na agresivitu ze západu. Soudruh Putin, to vyhlašuje opakovaně roky. Dokonce západ šikanuje Rusko i přes poctivé a slušné sportovce, když jim zakázali Rusko reprezentovat díky státem řízenému dopingu.

Předpokládám, že se mi ihned dostane poznámky, že chyba je na straně západu. Asi ano, ale lež a podvod je STÁTNÍ normou v Rusku.

No, ale abych se dostal k jádru. Každý rok Rusko slaví konec války a vítězství na Německem monstrózní vojenskou přehlídkou. A SOUDRUH PUTIN NA NÍ PŘIJEDE V LIMUZÍNĚ ZNAČKY MERCEDES !!!!!!! Kde je ta Ruská či slovanská hrdost ???

Stejně tak Ruská motorkářská banda „Noční vlci“. Oni se sejdou, protestují proti západu, pálí vlajky USA a fotí se při tom iPhonem, fotky následně sdílejí na fcb, mají na sobě kožené vesty H-D a sedí na motorkách H-D. A ti nejchudší z nich, sedlají BMW 1200 GS. A přijede je podpořit Putin na nejdražší americké motorce H-D za 2 melouny. 8-O

A nikomu to nepřijde divné.

To je asi jako by Izrael slavil konec války tím, že by každý rok postavil kopii plynové komory.

To je tak absurdní, že to snad ani není možný. Veškerá slovanská a Ruská hrdost je kde ?

Houby, jsou to největší pokrytci na světě. Asi jako ten rusofil od Orima.

Vy všichni, co to tady obhajujete. Dovedete si představit, že si koupíte třeba nové auto Opel, budete na něj mít 1000 výhrad, bude drahé, bude mít vysokou spotřebu, ten co vám ho prodal vás okrade a nebude ho umět opravit, vy na něj budete nadávat kudy budete chodit a když přijde na věc koupit si jiné nové auto, jistě to bude opět Opel a navíc od stejného prodejce.

Nebo by člověk znal dámu, která by byla hnusná, protivná a zlá, se kterou by se věčně hádal a měl konflikt co den, pomlouval by jí kudy by chodil a když by přišlo na dovolenou, tak by jí zaplatil zájezd a vyrazil s ní.

Vážení, nikdo z vás by něco takového neudělal ani ve snu, protože by jste byli všem pro smích a za blbce. A věřím, že by jste se styděli i sami před sebou. Ale v případě Ruska vidíte jiné a složitější souvislosti … :-)

A přesně toto je dnešní hrdé Rusko. Putin a Mercedes, Noční vlci, iPhone, motorky, oblečení H-D a BMW.

A tento nesmysl tady obhajujete.

Docela bych chtěl slyšet nějaký argument, který by tento fakt nějak rozumně vysvětlil.

22.04.2021 10:08:55 #2486 

mikels muž

>> #2485, korsičan, 22. 04. 2021 09:47:17

Tak to řeknu jinak. Kdo chce psát bít hůl si vždycky najde. Ale malá připomínka. Ty píšeš, že někdo jezdí v Mercedesu. A nejvtipnější je to, že ty co nejvíce řvou proti Číně používají taky cinske věci. Al koukám že tě to hrozně baví se rýpat v h…ch

Zlý trpaslik ?

22.04.2021 10:13:07 #2487 

mikels muž

>> #2484, slowthinker, 22. 04. 2021 09:10:45

Koukám, ze manipulativne mi podsouvat to co jsem neřekl. No, ale už si začínám zvykat. Jinak teď odbočím. Nešlo by něco udělat s reklamou. Na mobilu ji mám přes třičtvrtě displaye a to se fakt nedá psát a odstranit nejde. Proto asi chápu, že někdo něco z mého textu nechape

Zlý trpaslik ?

22.04.2021 10:17:19 #2488 

Harry žena

>> #2479, Martin47, 22. 04. 2021 07:20:29

:-)

Zableskov rozumu tu je viac.

V kazdom pripade by sa mala exkurzia geopolitikou a historiou/a to nie akurat aktualnych vitazov suboja o velenie svetu/ zisla.Pomerne dost.

Nastastie blizka buducnost prinesie tolko zmien z ktorych budu mnohi na vetvi,ze sa o veci budu musiet zaujimat aj sami.Nasledujuci vyvoj ich donuti. Nedobrovolne.

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

22.04.2021 10:24:24 #2489 

slowthinker

>> #2486, mikels, 22. 04. 2021 10:08:55

Koukám, ze manipulativne mi podsouvat to co jsem neřekl.

Ty jsi nikomu manipulativně nepodsouval že v sobě „nese nenávist“? Tak to se omlouvám za manipulaci :-D

EDIT:

A nejvtipnější je to, že ty co nejvíce řvou proti Číně používají taky cinske věci.

To ano, ale neřvou proti Číně z čínského auta a nechlubí se jím ve stylu „já jsem borec mám na čínský výrobek“.

22.04.2021 10:25:56 #2490 

korsičan muž

Aha, takže argument nula. Opět.

Rozmohl se nám tu takový nešvar. V momentě kdy není co odpovědět a dojdou argumenty, tak se začne hovořit o rýpání v h…ě, o špatném studiu, kdo chce psa bít a podobně.

A ty jsi toho příkladem. Já napíšu konkrétní věc (kterou nikdo nemá jak a čím zpochybnit), ty evidentně nemáš co by jsi na to odpověděl, nebo by jsi musel souhlasit (a to z nějakého důvodu asi nechceš, což je legitimní), tak jsi opět utekl od tématu a přesunul ho na Čínu, o které se nikdo nebaví.

Celé je to pak k ničemu.

22.04.2021 10:33:45 #2491 

honza4

>> #2485, korsičan, 22. 04. 2021 09:47:17

Už se na to kucí vyserte – nesoutěžte. Oba máte pravdu (tu svoji) a tudíž pro oba stejně důležitou. Ti Rusové mají svojí hrdost postavenou na jinejch základech – nejsou precizní ale mnohem odolnější než kdo jinej a když na to přijde, uměji v několika kusech vyrobit to co Číňani nebo Amíci. Kdokoli ze Západu by nevydržel to co lidi v Leningradu např.

Nemá smysl se trefovat ani třeba do naftou bohatejch arabskejch zemí, kde neumí vyrobit nic a používají všechno. A jsou nejhrdější – na povrch – uvnitř mají nekonečnej komplex… A tak je to u všech „suverénů“…

Nikdy nikdo nikoho nenaučil lyžovat - každej se to musí naučit sám. Dá to ale čím dál víc práce - a bolí to.

22.04.2021 10:46:27 #2492 

mikels muž

>> #2490, korsičan, 22. 04. 2021 10:25:56

Pokud vám m několikrát jsem psal opuštěné téma. Přeci jenom podstatou zdejší diskuze je lyžování a máš pravdu na tvé manipulativni příspěvky nemá cenu reagovat a pokud to nepochopíš, ze už o tom nehodlám diskutovat. Tak prostě ty znovu rozjedes své jedovaté sliny. Sorry jako co chceš slyšet, asi jen to, že se budu opakovat, že tě baví rejpat v h…ch nebo co že pokleknu jak v Americe pred BLM? Na Slowthinkra ano nereagují, tam koukám to už vůbec nemá smysl. A vnucovat si něco c nenechám. Nesnázím se podléhat dezinformacím. Člověk si má užívat. A opět zopakují politika je svinstvo a my se zde max požádáme a stejně to k ničemu nevede. Nebo Korsi ty to chceš? Možná že někteří by si to přáli.

Zlý trpaslik ?
Fotky

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy