Pozor, koronavirus! Schovejte se před ním do hor! [článek] (strana: 84) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články Pozor, koronavirus! Schovejte se před ním do hor! [článek]

Pozor, koronavirus! Schovejte se před ním do hor! [článek] (strana: 84)

22.04.2021 10:47:58 #2493 

korsičan muž

>> #2491, honza4, 22. 04. 2021 10:33:45

Ale Honzo, my s Mikelsem nejsme v nějakém zásadním sporu.

Ve finále jde čistě o neškodné plkání, které stejně nic nezmění. Trochu se lišíme ve směru, ale tak tomu už bývá. Byla by nuda jezdit jen rovně.

v žádném případě s davem, protože pouze leklá ryba plave po proudu ... :-)

22.04.2021 10:58:34 #2494 

slowthinker

Jenom je trochu škoda že ty dva příspěvky se nevešly na jednu stránku :-)

>> #2492, mikels, 22. 04. 2021 10:46:27

na tvé manipulativni příspěvky nemá cenu reagovat a pokud to nepochopíš, ze už o tom nehodlám diskutovat. Tak prostě ty znovu rozjedes své jedovaté sliny.

>> #2493, korsičan, 22. 04. 2021 10:47:58

Ale Honzo, my s Mikelsem nejsme v nějakém zásadním sporu.

22.04.2021 10:59:07 #2495 

korsičan muž

Jasně, každý má ten směr jinam.

Já podle tebe píšu manipulativní příspěvky, navíc jedovatou slinou. O.K., tvůj názor.

Takže manipulace a dezinformace je, že Putin jezdí Mercedesem, jezdí na H-D, Noční vlci mají také motorky H-D, včetně oblečení a všichni do jednoho kritizují západ a někteří dokonce pálí vlajky USA …v oblečení H-D.

A já vždycky myslel, že dezinformace je vlastně lež. A teď koukám, že to je úplně jinak.

22.04.2021 11:01:27 #2496 

korsičan muž

>> #2494, slowthinker, 22. 04. 2021 10:58:34

A přitom by stačilo říct, na Rusko mě nesahejte. … :-)

22.04.2021 11:12:34 #2497 

slowthinker

>> #2496, korsičan, 22. 04. 2021 11:01:27

To není jenom o Rusku.

Je balík názorů a postojů pevně spečených dohromady: Rusko je super, otrokáři v USA, anexe palestinských území Izraelem, nebudu poklekat před BLM…
Jako by si Mikels myslel že pokud by připustil, že Rusko dělá něco špatně nebo že je pokrytecké když Noční vlci jezdí na Harleyích, musel by on pak poklekat před BLM:

Sorry jako co chceš slyšet, … že pokleknu jak v Americe pred BLM?

22.04.2021 11:32:30 #2498 

korsičan muž

>> #2497, slowthinker, 22. 04. 2021 11:12:34

No jasně, to poklekávání je úplně stejně pokrytecké, jako vozit si zadek v Mercedesu a slavit porážku Německa.

V Německu se při pohledu na takto slavícího Putina musí popadat smíchy za břicho. Stejně jako v USA u H-D.

Jenže to klekání je úplně jiná debata, která s tímto vůbec nesouvisí. Nikde to není ideální a žádný systém nemá pouze klady. Ale ten bolševický, který tady panoval 40 let a který dodnes panuje v Rusku, těch výhod moc nemá.

A to dokládá dnešní ekonomická a industriální situace v Rusku, kterou ani to létání do vesmíru nezlepší. Fakticky to nemá na situaci v Rusku vliv. Jediné co je pro ně plus, je jak píše oblouk, že to mají nastavené v hlavě, že jsou vesmírná mocnost. Ale hajzl mají na hnoji.

Kam to s bolševismem dotáhla za posledních 20 let Venezuela, taky netřeba dodávat. Nejbohatší stát jižní Ameriky. A Rusko to taky za posledních 30 let nikam moc nedotáhlo. Kde je taková Litva. Lotyšsko, Estonsko ??? Startovací čáru měli stejnou.

A přestože je na západě milion věcí špatně, pořád je to světelné roky před tím marastem v Rusku.

V Rusku je to tak super, že vlastní dcera vůdce země, Vladimiroviče Putina, žije dekády na prohnilém kapitalistickém západě. :-P

22.04.2021 11:40:29 #2499 

slowthinker

>> #2498, korsičan, 22. 04. 2021 11:32:30

Jenže to klekání je úplně jiná debata, která s tímto vůbec nesouvisí.

samozřejmě, že nesouvisí. Ale Mikels to má neoddělitelně spojené dohromady. On pravděpodobně nechápe jak je možné, že tobě se nelíbí BLM a současně kritizuješ Putina.

22.04.2021 11:41:33 #2500 

mikels muž

>> #2495, korsičan, 22. 04. 2021 10:59:07

Ano dezinformace. Nynější všichni mají jasný názor , že rusové zde zabíjeli. Tam se jaký jsou důkazy? Tady se o tom mluví jako jasná věc. Takže v Moldavsku žádné pásy nebyly těmto lidem vydány, mail který je zbaven metadat tudíž je mohl napsat kdokoliv. Vyšetřeno po 7letech jak divne. Jakým způsobem byl dejme tomu výbušný systém odpálen. Proč majitel firmy den před odesláním zásilky a tim pádem výbuchem byl ve firmě. Jak je možné, že sklady patřily soukromníkovi a o zabezpečení nemluvě. Je tady více ALE ale všichni po mediální masáži věří že to byly rusové z elitní jednotky která si jezdí po Evropě a nedaří se jí někoho otrávit a výbuch měl místo ve Vrbeticich být v Bulharsku, takže ani to nedokázali udělat pořádně. M zajímají důkazy. Nechápu v čem jsou tak tajné a nebo někdo žádné a teď babo rád. Udržují si zdravý rozum a závěry z toho nedělám, protože je zde hodně pohádek okolo toho. Je a nakonec deník respekt vypátrá což nechápu že to neví BIS, že dokonce tu bylo 6 agentů. No nic.je tu hodně pochybnosti.

PS slova na Rusko mi nesahejte si odpusť. Opět velmi manipulativni takže asi po 150 není nic černé ani bílé. Každý má prostě něco. Ono když pojedeš co nejvíce na východ ruska tam je voda, ale třeba v Moskvě je hromada boháčů. To samé je v USA. Doporučuji dohledat typka co točí videa z USA. Ukazoval tam kam lidí nesmí ani ve dne. Těch bezdomovců. To jedeš po ulici a jsou tam stany bordel a v jednom záběru se mu pokusil jeden z nich rozbít čelní sklo za účelem krádeže kamery. Takže opakují ani jedné straně není co vyčítat. Uf zkus si to už zapamatovat. Fakt mě to nebaví psát dokola. Čekám že mi zase něco podsunes o Rusku.:-D

Lyžovat bych chtěl snad celý rok

22.04.2021 11:59:40 #2501 

slowthinker

>> #2500, mikels, 22. 04. 2021 11:41:33

Nynější všichni mají jasný názor , že rusové zde zabíjeli. Tam se jaký jsou důkazy?

Důkazy zná vláda. A ty důkazy budou hodně neprůstřelné:

Ta vláda, která se až doteď zuby nehty snažila udržet Rosatom v tendru na Dukovany řekla, že důkazy jsou dostatečné a že Rosatom musí z tendru ven.
Věřím, že kdyby byla jakákoli šance účast Rusů na výbuchu ve Vrběticích zpochybnit, vláda to zpochybní.

Připomínám:

– podle průzkumu 80% (? nepamatuju se přesně) voličů Rosatom v Dukovanech nechtělo.
 – Babiš skoro vždycky jedná/mluví podle průzkumů veřejného mínění
 – přesto vláda Rosatom pořád do tendru tlačila

Mě zajímají důkazy. Nechápu v čem jsou tak tajné a nebo někdo žádné a teď babo rád.

Odkdy policie nebo BIS sděluje své důkazy a odhaluje postupy a zdroje veřejnosti? A to dokonce ve fázi, kdy probíhá vyšetřování?
Můžeš uvést jediný příklad kdy se tak stalo?

mail který je zbaven metadat tudíž je mohl napsat kdokoliv

mail byl napsán 4 roky před Salisbury. Chceš tvrdit, že „kdokoliv“ věděl 4 roky předem, že „Boširov a Petrov“ pojedou do Salisbury v době, kdy tam bude otráven Skripal?

22.04.2021 12:03:22 #2502 

orim muž

>> #2483, MPS, 22. 04. 2021 08:52:29

To máš pravdu, okrem toho čo si vymenoval ešte sa zídu nejaké peniaze. Chcel som však upriamiť pozornosť na niečo iné a to rozdvojenosť osobnosti. Miluje Rusko, ale žiť by tam nechcel, USA nemusí, ale tam prebýva. Myslím, že veľa ľudí to má podobne a potom vznikajú hádky „napr. ako v tomto vlákne“, ale zažívam to aj v bežnom živote.

PS: Mám svoj vek, bol som na Floride aj v Dubaji, mám známych z Petrohradu, takže môžem porovnávať.

22.04.2021 12:17:38 #2503 

mikels muž

>> #2501, slowthinker, 22. 04. 2021 11:59:40

Důkazy má vláda, která jen lže. Viz Hamáček ten už nevěděl jak se vykroutit z cesty do Moskvy. tak to jsi mě pobavil. Takže třeba u případu dejme tomu Čapí hnízdo co si pamatuji tak tam se veškeré důkazy zveřejnili. Což je správné, veřejnost o tomto má být informována. Ono pokud jsou tam nějaké zákulisní hry, což velmi přesvědčivě to vypadá tak samozřejmě To nezveřejním mám pouze podezřelé. co jim sdělit obvinění, proč tak není už učiněno, že by ty důkazy nebyly? Protože co si budeme povídat pokud mám podezřelé, tak ihned na základě důkazů jde obžaloba. Zkus popřemýšlet, ale chápu kde nic není :-D

Jo a průzkumy tak to je samo o sobě nějaká statistika, která vychází z nějakého počtu respondentů a to opravdu nejsou směrodatná data. Zkus něco věrohodnějšího :-D

22.04.2021 12:28:16 #2504 

korsičan muž

>> #2500, mikels, 22. 04. 2021 11:41:33

No já říkal že to nečteš.

Nikde nenajdeš ode mne jediné písmeno o Vrběticích. Tady to je první zmínka.

Zda se to tak stalo či nikoli, bude kdokoli z nás dost těžko hodnotit.

Ale dovolím si poznámku k té dlouhé době na vyšetření. Z vyjádření pyrotechnika co to měl na starosti plyne, že nějaké dva roky trvalo, než vůbec mohlo základní vyšetřování začít. On se totiž nejdříve musel ten přístupový prostor vyčistit od nevybuchlé munice. Jinak by tam bylo mrtvých jak u Verdenu. A plné vyšetřování začalo až za 3 roky, tedy v roce 2017. No, dnes je rok 2021, takže to jsou 4 roky.

Vyšetřování takového Čapího hnízda trvá tedy déle a to ten barák nevylétl do vzduchu a dokumenty nikdo nespálil, ani nejsou tajné.

Takže ta doba vyšetřování nijak nevybočuje ze standardu. Spíš naopak.

Každopádně důkazy musí být naprosto neprůstřelné, protože jinak by si vláda nemohla dovolit s takovým vyjádřením vůbec vyjít na světlo. Jsme prdistát, který nikoho nezajímá. Vůbec nikoho !!! Stejně tak, pokud by to celé stálo na vodě, tak hlavní agent Ruska v ČR, soudruh Zeman, by byl první, který by to rozporoval. Důkazy dostal a místo toho aby je rozmetal na kusy (kdyby to byl blábol), dal si týden na rozmyšlenou. Proč asi ???

Vsadím se, že v sobotu přijde s prohlášením, že důkazy sice nějaké jsou, ale nejsou na 100%. Že ho jeho přátelé z Ruska ujistili, že to nikdo z nich neudělal, těmto přátelům on věří, a následně použije k argumentaci část dezinformací ze Sputniku.

A celé to ukončí tím, že výbuch sice nastal, s politováním tam zemřeli dva lidé, ale důkazy neprůstřelné nejsou. A v zájmu zachování dobrých sousedských vztahů s Ruskem, to pojďme shodit ze stolu, zapomeňme a začněme s čistým štítem.

Vsadím lízátko se žvýkačkou, jahodové, že tomu tak bude.

Každopádně, chtít důkazy od takto třaskavé kauzy, která podléhá utajení, je značně naivní. z logiky věci, to prostě v plném znění zveřejnit nelze.

No a s tím posledním odstavcem co píšeš nemám žádný problém. A napsal jsem to již 100×, ale ty to bohužel nečteš.

22.04.2021 12:38:31 #2505 

slowthinker

>> #2503, mikels, 22. 04. 2021 12:17:38

Hamáček lže o cestě do Moskvy, protože je v jeho zájmu zakamuflovat že chtěl jet do Moskvy v době kdy věděl o Vrběticích.
Ale vláda nebude lhát o účasti Rusů na výbuchu, protože by to bylo proti jejímu zájmu držet Rosatom v tendru.

Policie zveřejnila důkazy pro Čapí hnízdo? Pošli odkaz, až ho najdeš :-)
U Čapího hnízda stejně jako teď u Vrbětic zveřejnili novináři co o věci zjistili. Ne policie.

Vláda si ty průzkumy o Rosatomu nechala vypracovat. Opravdu si myslíš že to udělala přesto, že si myslela že výsledek průzkumu bude na houby a budou to jenom „nesměrodatná da­ta“?

22.04.2021 12:39:54 #2506 

korsičan muž

>> #2503, mikels, 22. 04. 2021 12:17:38

Jo a průzkumy tak to je samo o sobě nějaká statistika, která vychází z nějakého počtu respondentů a to opravdu nejsou směrodatná data. Zkus něco věrohodnějšího :-D

Jako nic ve zlém, ale Prchal jinak než podle průzkumů na iDnes nepracuje. Napíše noty a Andrej to převypráví. Stačí zapátrat v minulosti, kdy Andy něco řekl, následně opačně dopadl průzkum na iDnes a on poté udělal otočku o 180° a své původní prohlášení popřel.

Klasickou ukázkou tohoto jednání je oněch slíbených 5000 pro důchodce z prosince loňského roku. V tom ho Prchal neuhlídal, Babiš ty prachy slíbil, ale průzkum dopadl katastrofálně, tak to nakonec odvolal. A jako argument předložil graf nákupu důchodců který ukazoval, že kupují kraviny jako elektrické dečky ..... :-)

Prchal je fakt génius.

22.04.2021 12:47:54 #2507 

mikels muž

>> #2504, korsičan, 22. 04. 2021 12:28:16

Koukám, že mi nerozumíš. Dezinformace jsem napasoval na Vrbětice, protože ty informace se dosti rozcházejí. Něco jsem, už naznačil. Každopádně taky doufám, že se bude vyšetřovat i to, že zbraně směřovali k teroristům. Další věc je, jak je možné, že ze skladu zmizeli zbraně. Těch otázek je tolik na které nikdo z nás nezná odpověď,. Ale tvrdit, že důkazy musí být naprosto neprůstřelné, protože jinak by si vláda nemohla dovolit s takovým vyjádřením vůbec vyjít na světlo je opravdu diskuzní faul. To jen ty v tom jsi dle médii utvrzen. Já osobně ve všem hledám to ALE. Problém naší společnosti je že pravda se nehodí. Jeden přiklad. nebudu jmenovat. Na FB jsem objevil stránky výrobce, který se neštítil sdílet fake news. několikrát jsem jej na to upozornil a vyvrátil jejho tvrzení. Nakonec jsem byl zablokován. Nedalo mi to a začal jsem zjištovat. Za firmou stoji politik za ODS. Po dohledání IČO světe divse tak žádnou výrobu zdravotního materiálu zaevidovanou neměl. Proto jsem mrknul na spolumajitelku a ejhle ta zase byla vedena jako výrobce CD/DVD. Co z toho plyne závěrem? Že já se snažím si veškeré informace ověřovat. Bohužel pokud se na něco upozorní tak mu je zabráněno říci pravdu. proto tvrdit že to co nám říká vláda je zaručené. nehledě na to kolikrát změnila názor. V tomto lituji podnikatele, kteří mnohdy nevěděli co bude druhý den. opravdu nevěřím vládě a už aby byly volby.. Tedy pokud to nebude z bláta do louže

22.04.2021 12:55:24 #2508 

mikels muž

>> #2505, slowthinker, 22. 04. 2021 12:38:31

Tak ať to teda zveřejní novináři :-D zatím toho teda moc nezveřejnili. Ale zrovna jsem rozklikl první článek a cituji ucelený materiál se sadou deseti klíčových důkazů, jež si opatřili vyšetřovatelé. Takže někdo z vyšetřovatelů to musel sdělit novinám a néééé, že si novináři něco opatřovali sami jako v současnosti. A jestli opravdu stavíte na tom, že bez důkazů si uděláte obrázek o vině hmmm ach jo to fakt nemá cenu další diskuze. Apropo pokud není obvinění stále se na ně hledí jako na nevinné. Hmmm. takže stále mě to nepřesvědčuje o tom, abych prolhané vládě věřil.

22.04.2021 12:57:39 #2509 

mikels muž

>> #2506, korsičan, 22. 04. 2021 12:39:54

Hele takže mám brát průzkum že skoro polovina obyvatel vnímá Rusko pozitivně? Tak to zas na tom až tak špatně nejsme a evidentně bylo něco potřeba s tím udělat :-D

22.04.2021 13:08:25 #2510 

MPS

>> #2501, slowthinker, 22. 04. 2021 11:59:40

Sic nevěříš Rusku, ale naší vládě ano – dobře děláš, seš fikanej žabáček..... :-D

22.04.2021 13:20:53 #2511 

korsičan muž

>> #2507, mikels, 22. 04. 2021 12:47:54

Nezlob se, ale to co říkáš je blbost která nedává smysl.

Máme tady pěkných pár let vysloveně proruskou vládu, na hradě sedí proruský prezident a vláda si vymyslí teroristický útok Ruska a rozjede mezinárodní skandál ??? 8-O :-P

To už si hraješ na Andersena.

Jako fakt nic proti, ale to prostě nedává smysl. Ani za mák.

>> #2509, mikels, 22. 04. 2021 12:57:39

To nemůžu posoudit, žádný takový průzkum jsem nikde nezaznamenal. Ten co přeběhl včera na webu našeho Andreje , vyšel v poměru 60 000 : 5 600 v neprospěch Ruska. Tedy na světelné roky odlišně, než píšeš ty.

Tak nevím, asi se díváš na nějaké dezinformační weby ..... :-)

22.04.2021 13:37:02 #2512 

mikels muž

>> #2511, korsičan, 22. 04. 2021 13:20:53

Jasně dezinformační weby, ty mě fakt bavíš. A Ted jsi krásně ukázal, že ty slavné průzkumy jsou k ničem. Gratuluji že jsi to pochopil jo a zdroj byl tuším i dnes. pokud se jedná o dezinformační web tak děkuji za upozornění :-) a teď k další části. Takže ty vidíš, co se děje v pozadí? Politici jsou loutky zkusili to a ono se to zatím obrací proti nim. Nejvtipnější je že se očekávali že se další země přidají a vyhostí ruské diplomaty a oni nám jen vyslovila solidaritu. Ono se říká na každým šprochu pravdy trochu. No a nyní číst ta hysterická média to je věc. Soud v USA řeší, že náš prezident je protiamerický nebo že Litevsky tuším prezident nesouhlasí s dostavbou Nordstreamu 2. Víc mě šokovalo tuším od Stanjury jak najednou začal rozlišovat kdo je proruský a kdo protiruský. Takže at žije ještě větší rozdělení a zlo mezi spoluobčany. Promiň z toho je mi špatně. Společnost je neskutečně rozdělena a místo, aby ji politici sjednocovali tak ještě přilívají do ohně. A říkám to už po několikáty lepší se bavit o babách než tohle. Nikdo to nevyřešíme.

22.04.2021 13:41:31 #2513 

slowthinker

>> #2510, MPS, 22. 04. 2021 13:08:25

Věřím naší vládě, že nebude lhát v rozporu se svým zájmem podporovat Rosatom
To samé věřím Rusku: například pokud by se Rusko přiznalo, že podporovalo doping, uvěřím mu to.

>> #2508, mikels, 22. 04. 2021 12:55:24

Takže někdo z vyšetřovatelů to musel sdělit novinám a néééé, že si novináři něco opatřovali sami jako v současnosti.

Ty dokážeš rozeznat tyhle dvě situace? a) novináři si to zjistí od vyšetřovatelů b) vyšetřovatelé to řeknou novinářům?
Mimochodem, nemyslím že tahle komunikace probíhá napřímo, to by si vyšetřovatelé nemohli dovolit, tohle jde přes prostředníky.

A jestli opravdu stavíte na tom, že bez důkazů si uděláte obrázek o vině hmmm ach jo to fakt nemá cenu další diskuze.

Ty jsi osobně viděl důkazy, že nacisté provozovali plynové komory? Neviděl? Takže řečem o plynových komorách nevěříš, rozumím tomu správně?

22.04.2021 13:50:00 #2514 

slowthinker

>> #2512, mikels, 22. 04. 2021 13:37:02

Politici jsou loutky zkusili to a ono se to zatím obrací proti nim.

Kličkuješ a vyhýbáš se odpovědi. Můžeš korsičanovi a mně konečně vysvětlit,
proč by si ta vláda co neustále nahrávala Rosatomu nebo vymýšlí jak politicky protlačit Sputnik vymyslela útok Ruska na Vrbětice?
… a účast Rosatomu v tendru tak zařízla?

22.04.2021 13:54:57 #2515 

mikels muž

>> #2513, slowthinker, 22. 04. 2021 13:41:31

Sorry, ale ty jsi demagog. Ty srovnáváš současnou situaci a zda jsem viděl plynové komory? Ne né, že to nemyslíš vážně. Ale odpovím ti, ano navštívil jsem Osvětim, což ti doporučuji, aby jsi se dovzdělal a tam ty plynové komory uvidíš. A pokud jsi teda chodil do školy tak třeba v Osvětim byla uvedena plynová komora jako první. Jo a ještě jedno info K roku 2012 byla provedena zatím poslední poprava s použitím plynové komory v USA a 3. března 1999 v Arizoně. Plynovou komoru dnes ve Spojených státech využívá asi 5 států jako alternativní způsob popravy. Samotný druh popravy je shledáván jako velice nákladný a nebezpečný pro dozorce, proto jsou spíše využívány jiné metody vykonávání trestu smrti jako např. elektrické křeslo nebo injekce.

No a vrátím se k úvodu, já jsem citoval, článek z novin. Každopádně probíhají nějaké tiskové zprávy, které vydává tiskové oddělení ministerstva vnitra či policie. oni si to ti novináři jako dělají vyšetřování sami ? Děláš si srandu a nebo jim to někdo řekne. jinak tomu se říká právo na informace.

Jo a ještě k tomu doppingu. myslíš si že jiné státy nedopujou? Tak mrkni na Tour de France. Kolik už tam bylo případů? tuším 55. Pro mě asi nejznámější Vinen. Tak zní verdikt Americké protidopingové agentury i Mezinárodní cyklistické unie ohledně Lance Armstronga, někdejšího hrdiny cyklistiky, který byl v pondělí 22. října 2012 kvůli dopingu definitivně zbaven všech sedmi svých titulů z Tour de France.

22.04.2021 13:58:43 #2516 

mikels muž

>> #2514, slowthinker, 22. 04. 2021 13:50:00

:-D uááá já se vyhýbám odpovědi? Když něco nechápeš tak fakt za to nemůžu. připomínáš mě takový ty diskutery čím větší písmo tím větší pravda :D Tak ještě jednou Jen tak někdo nezmění názor. Může tu byt tlak. Teď to trošku vezmu jako scifi. Z jedné strany je tu tlak z ruska a z druhé strany z USA. A pokud jsi chytrý stačí si ty dvě věci dát dohromady popřemýšlet a najít si k tomu informace. strýček google ti bude nápomocen. Např. proč USA vyhrožovalo ČR, že v případě že bude přizván Rosatom do tendru o Dukovany budou na ČR uvaleny sankce. To samé je Finsko, které chce spolu s Rosatomem dobudovat jadernou elektrarnu i na základě toho, že budou uvaleny protiruské sankce. Každopádně jestli jsi pozorný všiml jsi se jak se vše změnilo po zvolení Bidena? Já si toho všímám

22.04.2021 14:00:28 #2517 

korsičan muž

>> #2512, mikels, 22. 04. 2021 13:37:02

Jasně dezinformační weby, ty mě fakt bavíš. A Ted jsi krásně ukázal, že ty slavné průzkumy jsou k ničem. Gratuluji že jsi to pochopil jo a zdroj byl tuším i dnes. pokud se jedná o dezinformační web tak děkuji za upozornění

:-) :-)

Mě nezbývá nic jiného, než znova apelovat na to, aby jsi lépe četl. Takže tě odkazuji na příspěvek 2506.

22.04.2021 14:10:20 #2518 

mikels muž

>> #2517, korsičan, 22. 04. 2021 14:00:28

Promiň já to četl, ale věř, že Prchal opravdu nebere v potaz průzkumy. Víš kolik by to stálo? On takový průzkum není zadarmo. Spíše to je reakce na média a na lidi. Pro mě dávat důchodcům k Vánocům 5000 je nesmysl a jednalo se o koupení voličů což se objevilo v diskuzích a opozice mu to dala sežrat a proto na základě toho reagoval ne dle nějakých průzkumů. :-D

Jinak máš pravdu já to vždy jen tak přelítnu a odepíšu, protože nemám čas se zabývat blbostma. Já potřebuji makat. proto jsem několikrát říkal, že už by to stačilo. asi to taky moc nečteš vid a stále si jedeš svoje :-D

22.04.2021 14:18:09 #2519 

mikels muž

Zkusím to ještě jinak :-D

_____________­________________________­________________________­_______________________

Podmínky v Alpách vypadají skvěle a doufám, že už se nebudeme muset schovávat před Koronavirem. Chystáte se někdo na letní lyžovačku?

22.04.2021 20:07:35 #2520 

slowthinker

>> #2516, mikels, 22. 04. 2021 13:58:43

připomínáš mě takový ty diskutery čím větší písmo tím větší pravda :D

Tím tlustým písmem jsem nenapsal „pravdu“, ale otázku:
proč by si ta vláda co neustále nahrávala Rosatomu nebo vymýšlí jak politicky protlačit Sputnik vymyslela útok Ruska na Vrbětice?

Proč bych měl přemýšlet o tom co se ti asi honí hlavou? Ty opravdu nedokážeš sám zformulovat odpověď na tuto otázku?
O tom, že by USA vyhrožovaly Česku kvůli Rosatomu sankcemi jsem našel jedině na sputniknews a podobných webech. Vládě bez důkazů nevěříš, zatímco sputniknews věříš všechno bez důkazů?

>> #2515, mikels, 22. 04. 2021 13:54:57

Ty jsi viděl Osvětim, já rozbombardované Vrbětice.

Pointa je v tom, že obdivovatelé Hitlera budou popírat plynové komory podobně jako ty popíráš útok na Vrbětice: zeptají se tě, jestli máš důkazy, že se to v Osvětimi opravdu dělo? Nenaaranžoval to tam někdo tak jako podle tebe mohla naaranžovat vláda ruskou účast ve Vrběticích? A zeptají se kde máš důlazy, že se ty zločiny děly právě za nacistů?

(A rozhodně nesrovnávám závažnost obou zločinů, srovnávám jenom způsob jak se ty zločiny zpochybňují)

22.04.2021 20:38:14 #2521 

mikels muž

>> #2520, slowthinker, 22. 04. 2021 20:07:35

Ty jsi viděl rozbombardované Vrběticve a kdo je rozbombardoval. Asi pěkně lžeš. Ale diskuze byla ukončena .Jestli to tvůj mozeček nepobral a všici to pochopili tak si to přečti ještě jednou. Jestli ty čteš Sputnik je tvoje věc. Jo až budeš zase něco potřebovat, tak se na mě prosím neobracej. Děkuji. Fakt se to po tobě nedá číst.

Takže jsem zde nadhodil téma. Nikdo v létě do Alp?

22.04.2021 20:58:11 #2522 

IIIvan muž

V lete ani nie, ale snáď tak koncom mája/začiatkom júna na predĺžený víkend áno – asi Tux…

Do poslednej debaty o Rusoch ma moc nelákalo zasahovať, lebo sa podľa mňa zase jednotliví aktéri poriadne nepočúvate :-D

Ale na tieto rôzne spoločenské témy likvidujúce podstatu a slobodu tzv. Západu ma zaujalo nasledovné(Harry, sorry, prekladať sa mi to nechce):

We were keeping our eye on 1984. When the year came and the prophecy didn’t, thoughtful Americans sang softly in praise of themselves. The roots of liberal democracy had held. Wherever else the terror had happened, we, at least, had not been visited by Orwellian nightmares.

But we had forgotten that alongside Orwell’s dark vision, there was another—slightly older, slightly less well known, equally chilling: Aldous Huxley’s Brave New World. Contrary to common belief even among the educated, Huxley and Orwell did not prophesy the same thing.

Orwell warns that we will be overcome by an externally imposed oppression. But in Huxley’s vision, no Big Brother is required to deprive people of their autonomy, maturity and history. As he saw it, people will come to love their oppression, to adore the technologies that undo their capacities to think.

What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one. Orwell feared those who would deprive us of information. Huxley feared those who would give us so much that we would be reduced to passivity and egoism.

Orwell feared that the truth would be concealed from us. Huxley feared the truth would be drowned in a sea of irrelevance. Orwell feared we would become a captive culture. Huxley feared we would become a trivial culture, preoccupied with some equivalent of the feelies, the orgy porgy, and the centrifugal bumblepuppy.

As Huxley remarked in Brave New World Revisited, the civil libertarians and rationalists who are ever on the alert to oppose tyranny “failed to take into account man’s almost infinite appetite for distractions.”

In 1984, Huxley added, people are controlled by inflicting pain. In Brave New World, they are controlled by inflicting pleasure. In short, Orwell feared that what we hate will ruin us. Huxley feared that what we love will ruin us.

Kto by to kedysi pri čítaní týchto diel bral vážne, že čo za spoločnosť tam opisujú…?

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy