NIXSKI - spokojenost je víc než peníze [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články NIXSKI - spokojenost je víc než peníze [článek]

NIXSKI - spokojenost je víc než peníze [článek]

03.12.2020 19:31:08 #1 

Petr Socha - SNOW muž

Podnikání je řehole. Ale i radost a velká škola. Píše příběhy, v nichž se do hloubi zrcadlí osobnost hybatele podniku – které obvykle demonstrují bezmeznou schopnost lidské vůle, jíž nedělá problém prokličkovat se mezi brankami zavřeného slalomu zvyklostí a vítězit. I nováček na startovním poli, NIXSKI, je ve své třídě vítězem a jeho příběh stojí za pozornost.
Odkaz na článek

03.12.2020 21:41:36 #2 

Nojby

Obchod mám bohužel z ruky, ale nakupoval jsem již několikrát v jejich e-shopu a také s nimi komunikoval přes e-mail. Z nákupů i z mailové korespondence jsem měl velice dobrý dojem. A teď se z článku dozvídám, že majitel pochází z mého rodného města. Díky za článek.

Dycky Vist!

03.12.2020 21:55:48 #3 

Harry žena

spokojenost je víc než peníze

Ked uz som vopchal ten svoj rypak aj sem…

Chodim cez Hranice,zastavim sa pozriet.

Ci ten nadpis clanku bude aktualny aj o rok,ale tak pekne prerobena budova sa pri nelyzovani bude tazko prefinancovavat.

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy