Senioři na lyžích - jak se lyžuje po „sátce“ [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze neviditelné (ke všem modulům) Senioři na lyžích - jak se lyžuje po „sátce“ [článek]

Senioři na lyžích - jak se lyžuje po „sátce“ [článek]

03.06.2021 14:06:26 #1 

Simona Skočdopolová

Jakkoliv je diskriminace profláklé téma, kterým se ohání každý, nedá mi to a i já se o něj otřu. Psala jsem o lyžování dětí, každý píše o lyžování dětí, je to in. Moc jsem nepsala o lyžování sportovců ve výkonnostním rozletu, ale to nevadí, píší o něm jiní a hodně, vím to, znám je a čtu je. Psala jsem o lyžování hendikepovaných sportovců, to bylo fajn, protože o něm nikdo moc nepíše. No a teď ta diskriminace, nikdo nepíše o lyžování starších a pokročilých, méně familiérně – seniorů, ani já. Jako kdyby to nebylo téma, jako kdyby lyžování bylo něco jako balet – první operace kolene a končíš. Takže říkám dost a píšu, protože jsem v životě poznala lyžaře, které nezastavilo ani větší než malé množství endoprotéz, protože vím, že jejich oblouky vede čistá radost, muldy překonává hluboká lyžařská zkušenost a protože vždycky vědí, kdy je čas na pitný režim.
Odkaz na článek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy