Online skipas - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Online skipas

30.10.2021 18:29:09 #1 

MichalW

Čím dál více se rozmáhá nákup skipasů online a mnohé čtenáře by jistě zajímalo, jak takový nákup probíhá. Musím po nákupu k pokladně? Musím mít kartičky každého jednotlivého střediska nebo je nějaká univerzální? Jak to vypadá v našich a jak v zahraničních střediscích? Atd.

Tady mi odpovídat nemusíte, myslel jsem to jako námět na článek :-)

31.10.2021 12:48:24 #2 

johnycek muž

>> #1, MichalW, 30. 10. 2021 18:29:09

Majkle já ti odpovím, tak jak to dělám v našich střediscích. Nerad navštěvuji infocentra a pokladny, takže už nějaký roky kupuju skipasy po internetu. Tady hu nás na západě se používá kartička ANYDATA (tipuju, že se používá v celým Česku i jinde) . Když mám tuhle skvělou kartičku, tak stačí najet na e-shop střediska a tam platební kartou zaplatit tu službu a ta se ti na tu kartičku nahraje(když zadáš číslo tý kartičky) . Takhle jsem už několikrát kupoval sezonku, i ten czechshitpas jsem si takto koupil a loni před „lockdownem“ i jeden den na Klínovci. A všechno vždy fungovalo. Akorát jednou jsem měl problém s tím czechšitpasem , protože mě to na Plešivci nechtělo pouštět do turniketů, ale pak se zjistilo, že to je turniketama na Plešounovi(asi aktualizace turniketů) a né tím shitpasem.

panta rhei

31.10.2021 15:47:58 #3 

jiri.krt

… a může jedna kartička fungovat zároveň na více středisek?

Např.: V jednom středisku mám 7 dní ze sezóny a v jiném si nahraji na dnešek jednodenní vstup.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy