Boa nebo tkaničky - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Boa nebo tkaničky

02.12.2007 17:46:01 #1 

administrator

(Ondra, ondrabilek@post.cz) zdravim a pozdravuji..chci si kupovat nove booty na snoubord a envim esi si mam koupit klasicke tkanicky nebo boa lacing system..me se to boa libi, protoze tkanicky se mi po case uvolni a nechce se mi dycky sundavat rukavice a ty zmrzle veci zase nejakym zpusobem premlouvat aby aspon hodku zas drzely nohu tam kde maj..ale nevim jeslti boa nema nejaky jiny neduhy o kterych se oficialne nemluvi :) dikecz za odpovedi

03.12.2007 17:46:23 #2 

administrator

(Luboš/SNOW.CZ, ) Ahoj, se stahováním lankem nemám osobní zkušenost, ale uvažoval jsem o něm, protože je to jednoduché a rychlé na manipulaci. Pak jsem ale dal přednost starým dobrým tkaničkám, protože jsem jako ty nesehnal žádné reference ohledně poruchovosti. Tkaničku v případě přetržení lehce vyměníš, nejsem si jistý jestli v případě opotřebování bot systém lanek vydrží nebo jak to s opravou. Tím ale nechci říct, že lanka vydrží míň jen to nevím :-)

03.12.2007 20:05:56 #3 

administrator

(arsi, ) BOA systém poznám z leta.Jeden výrobca ho používa na wakeboardové viazanie.Je dosť poruchové,osobne ho nevlastním,len čo o ňom vravia chalani,ktorý ho majú.Je poruchové,ale opravili si ho vždy rýchlo.Horšie je len keď tenké a ostré lanko roztrhá čo sa dá.Berte s rezervou,predsa len: leto,voda,extrémna záťaž,atď.Sám v každom prípade preferujem šnúrky a k…hrubé:-)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

20.10.2017

Sníh zaplaví Česko i Slovensko. Snow Film Fest startuje 18. října

Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sporte...
19.10.2017

Jak učit děti lyžovat: hlavně hrou!

Začneme od úplného začátku. Když dítě nechce lyžova...
19.10.2017

SNOW 104 market - lyže 2017/18 + Supertest

Zima se blíží a s ní i čas doplnit či obnovit si ly...
19.10.2017

Stöckli 2017/18

Švýcarská značka letos přichystala pro své zákazník...
19.10.2017

Na Černé hoře se zasněžuje, sezóna možná už od poloviny listopadu

Ačkoliv jsou teploty na vrcholu Černé hory stále na...
18.10.2017

Medvědy aneb cesta k největší freeridové lyži světa

První myšlenky na takto velké lyže ke mně přišly, t...