tip na rukavice (strana: 3) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

tip na rukavice (strana: 3)

22.12.2017 12:32:10 #61 

Milka žena

>> #56, adam 1, 20. 12. 2017 12:20:19

Takhle to bohužel bude správně už z výroby, na nějaké produktové fotografii to měli vyznačené, kde ta topná tělíska jsou. Vyhřívání přes dlaně (hlavně tedy prstů na té dlaňové straně) bych rozhodně ocenila, ale tohle je pořád mnohem víc, než co jsem měla doteď. Má to rezervy, okonalé to není, stálo to ranec, ale zdá se, že na ty mé prsty to nějak bude fungovat a to je za ty roky ohromný posun. Uvidím po opakovaných použitích.

23.01.2019 15:14:05 #62 

Milka žena

Tak já po víc jak roce oživuji staré téma pro ty, kdo by případně řešili stejný problém, jako já.

Rukavice Zanier Hot GTX 2.0 Ladies zamířily na jaře 2018 na reklamaci. Jedna rukavice mi přestala hřát, asi špatný kontakt. V určité pozici šlo vyhřívání zapnout, ale stačilo nepatrně pohnout rukou a rukavice se zase vypnula. Jak jsem se dočetla pod recenzí na tenhle starší model, asi to není nic vzácného :-(.

Došlo na výměnu rukavic a jelikož model 2.0 byl starý, dostala jsem místo nich nové Zanier Hot.ZX 3.0 Women. Dneska jsem přidala recenzi. Jsem z nich trochu zklamaná, hlavně že nejsou goretexové (toho jsem si při výměně nevšimla, bývala bych je asi i odmítla) a oproti verzi 2.0 se mi v nich mnohem víc drží vlhkost, takže jakmile přestanou hřát, začne mi být zase hned zima :-?.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy