Filmy a videa o lyžování (strana: 3) - SNOW.cz
Domů Video

Video (strana: 3)

Do lyžařské videogalerie patří vaše jízdy, závodníci i výlety do středisek. Máte nebo znáte neodolatelný spot či celý film ze sjezdovky i mimo ni? Přidejte ho kliknutím na „Vložit nové video“!

+
Vložit nové video (po přihlášení)

Test lyží Rossignol Hero Elite LT TI - SNOWtest 2022/23

V tomto videu vidíte v akci lyže Rossignol Hero Elite LT Ti z kolekce 2022/23. Detailní test a parametry lyže najdete v říjnovém SNOW 138 (vychází 6. 10. 2022). Další testy lyží z dílny SNOW na https://snow.cz/testy.

Test lyží Rossignol Hero Elite ST Ti - SNOWtest 2022/23

V tomto videu vidíte v akci lyže Rossignol Hero Elite ST Ti z kolekce 2022/23. Detailní test a parametry lyže najdete v říjnovém SNOW 138 (vychází 6. 10. 2022). Další testy lyží z dílny SNOW na https://snow.cz/testy.

Test lyží Salomon S/Race GS 12 - SNOWtest 2022/23

V tomto videu vidíte v akci lyže Salomon S/Race GS 12 z kolekce 2022/23. Detailní test a parametry lyže najdete v říjnovém SNOW 138 (vychází 6. 10. 2022). Další testy lyží z dílny SNOW na https://snow.cz/testy.

Test lyží Sasci Slim - SNOWtest 2022/23

V tomto videu vidíte v akci lyže Sasci Slim z kolekce 2022/23. Detailní test a parametry lyže najdete v prosincovém SNOW 142 (vychází 8. 12. 2022).

Další testy lyží z dílny SNOW na https://snow.cz/testy.

Tatry,-Chopok nejstrmější linií sjezdu

S volnou patou NTN vázaní Rotefella i do těžkých terénů skialpu.Tatra Mountain Resort.:-D

Termíny Freeride World Tour 2023

Kalendář závodů seriálu Freeride World Tour, tedy jakéhosi světového šampionátu ve freeridovém lyžování, je na světě. Pět zastávek od ledna zahájí kanadský Kicking Horse, 14 dní po něm loni nalezená destinace ve španělském Baqueira Beret, hned za pár dní naváže vyhlášená stěna v Ordino Arcalís v Andoře. Po měsíční pauze v se v půli března FWT objev...

Trailer: La Liste 2, freeridový masterpiece Jérémie Heitze

Když Jérémie Heitz sjel ve filmu La Liste nejikoničtější alpské svahy, legenda extrémního lyžování, „skier of the impossible“ Silvain Saudan mu vzkázal: „Dokázal jsi to ve Švýcarsku, teď to musíš dokázat ve světě“. A taková výzva se neodmítá, takže produkce Sherpa Cinemas spolu s Red Bullem (už toto spojení je příslibem magické podívané) vyrazila s...

Vývoj loga Salomon

Lyžařská značka Salomon má nové logo. Na jeho vývoji pracovaly tři týmy. Video shrnuje dosavadní loga i návrhy, které vyústily v nový, jednoduchý design. Více o vývoji a nových trendech se dočtete zde.

Kudy vede trať nového závodu MATTERHORN CERVINO

Na konci října 2022 se pojede premiéra nového sjezdu Světového poháru, dlouho připravovaného MATTERHORN CERVINO vedoucího ze Švýcarska do Itálie. Podívejte se na vizualizaci tratě, kde závodníci mají dosáhnout až 135 km/h.

Kaskádie, BC - ráj freeridových "mashrooms"

Tzv. "mashrooms" jsou zasněžené kaskády kamení, které jde slyžovat / seskákat. Tvarem připomínají shluk hub, odtud jejich název. V Britské Kolumbii je oblast, která už svým názvem evokuje takové lyžování - Kaskádie.

Komerční tipy