Filmy a videa o lyžování (strana: 2) - SNOW.cz
Domů Video

Video (strana: 2)

Do lyžařské videogalerie patří vaše jízdy, závodníci i výlety do středisek. Máte nebo znáte neodolatelný spot či celý film ze sjezdovky i mimo ni? Přidejte ho kliknutím na „Vložit nové video“!

+
Vložit nové video (po přihlášení)

Skokan James Bond

James Bond zastoupený šestinásobným mistrem světa ve freestylovém lyžování Johnem Eavesem skáče na sjezdovkách z můstku v Cortině d’Ampezzo.

Speedrider Valentin Delluc

Francouzský speedrider Valentin Delluc spojil lyžování a létáním, tentokrát v noci – sérii letů za svitu měsíce podnikl začátkem roku 2017 kolem Avoriaz a ledovce Bossons u Chamonix. Aby docílil kýženého světelného efektu, ke křídlu si připevnil LED pásek. Podívejte se na krátký film: poslední lanovkou vyjel do 3600 metrů na startovací bod na Col d...

Test lyží Wedze Boost 900 STR - SNOWtest 2022/23

V tomto videu vidíte v akci lyže Wedze Boost 900 STR z kolekce 2022/23. Detailní test a parametry lyže najdete v prosincovém SNOW 142 (vychází 8. 12. 2022). Další testy lyží z dílny SNOW na https://snow.cz/testy.

Telemark skiing is not dead

Skialp lyžařský sjezd. Strmých 800 v. m. za humny. Austria.:-)

Lyžování v nebi: Fred Fugen

Soul Flyer Fred Fugen ve svém nejnovějším videu opět posouvá hranice toho, co je možné, tím, že kombinuje triky s volným pádem a speedriding ve francouzském La Clusaz. Idea? Skákání s lyžemi na nohou z nadmořské výšky 6 500 m, propojení několika triků s volným pádem a přistání na svahu. Kombinace toho všeho by bylo světovou novinkou, ale Fred přidá...

České hory propaguje Ester Ledecká

Ester Ledecká, několikanásobná olympijská vítězka a mistryně světa, je letošní tváří kampaně na propagaci českých hor.

Radost z lyžařského dne v Davosu

Jestli si nějak představuji filmovou adaptaci "vyznání lásky k lyžování", tak přesně takhle. Z jízdy na sjezdovkách i v boulích sálá čistá radost z pobytu v horách od rána do večera. Video od produkce Legs of Steel ve spolupráci s koncernem Marker - Dalbello - Völkl se odehrává ve švýcarské oblasti Davos Klosters.

Holky to chtěj taky (jezdit v prašanu)

Záběry triků ve snowparku nebo poetický švenk rozstřiku hlubokého prašanu - a z něj často vykoukne fousatá hlava. Ne tak v tomto případě, holky to prostě v prašanu taky umí.

Test lyžařských brýlí a holí Lusti Hood Black a Performance

V tomto videu vidíte test lyžařských doplňků značky Lusti - brýlí Hood Black a holí Performance. Detailní recenze vyšla v časopisu SNOW 139 (21.10.2022).

Rossignol Escaper 87 Nano

V tomto videu uvidíte test skialpinistických lyží Rossignol Escaper 87 Nano. Podrobný test a parametry najdete ve SNOW 140 (vychází 3.11.2022).

Komerční tipy