Sjezdové lyžování - videa (strana: 2) - SNOW.cz
+
Vložit nové video (po přihlášení)

Ankogel v Korutanech

Video z půldenní lyžovačky v zapadlé, tiché části Korutane.

Co dělá Lindsey Vonn v noci?

Legendární americká lyžařska Lindsy Vonn si v noci místo odpočinku zaskočila sjet sjezdovku Streif v Kitzbühelu, která je považována za nejtěžší sjezdovku na světě. Pár světel na cestě a osvětlené brány, neuvěřitelná rychlost a síla v podání závodnice, která už nemusí světu nic dokazovat. Video v Hahnenkammu natočila produkce Red Bull.

Skokan Rolf Wilson

Devět vteřin rozkolísaných záběrů od přihlížejícího lyžaře, na nichž Rolf Wilson v roce 2011 vytvořil světový rekord v seskoku z lyžařského můstku na sjezdových lyžích 374 stop (zhruba 114 metrů) na Howelson Hill ve Steamboatu. „Je to takový zvláštní sport,“ nechal se slyšet Wilson, pocházející z Montany. „Jeden ze sportů, kterému se nedostává velk...

Skokan Paul Ruff

Nebezpečí, které k lyžařskému skákání neodmyslitelně patří, se zdá být nevyhnutelným. Po smrtelném skoku Paula Ruffa z padesátimetrové výšky v roce 1993 poblíž kalifornského Kirkwoodu, když se pokoušel o světový rekord, někteří zasvěcenci v oboru tvrdili, že to zpomalí zdánlivě nekonečný závod v posouvání hranic v lyžařském skákání.

Ve videu vid...

Skokan Fred Syversen

V devadesátých letech infarktové hloubky vážných skalních skoků vzrostly do míry, že už se od nich nikdo ani nesnažil odjet na lyžích; borci prostě jen zasazovali svá přistání do hlubokého sněhu, pokud to bylo možné, používali patek lyží k tlumení nárazů a jen doufali, že přežijí. Takový plán měl Fred Syversen v roce 2008, když během filmování nato...

Recenze lyžařských brýlí R2 Glacier

Recenze lyžařských brýlí R2 Glacier, podrobný test najdete také zde:

https://snow.cz/…9-r2-glacier

Test lyžařských brýlí a holí Lusti Hood Black a Performance

V tomto videu vidíte test lyžařských doplňků značky Lusti - brýlí Hood Black a holí Performance. Detailní recenze vyšla v časopisu SNOW 139 (21.10.2022).

Vývoj loga Salomon

Lyžařská značka Salomon má nové logo. Na jeho vývoji pracovaly tři týmy. Video shrnuje dosavadní loga i návrhy, které vyústily v nový, jednoduchý design. Více o vývoji a nových trendech se dočtete zde.

Kudy vede trať nového závodu MATTERHORN CERVINO

Na konci října 2022 se pojede premiéra nového sjezdu Světového poháru, dlouho připravovaného MATTERHORN CERVINO vedoucího ze Švýcarska do Itálie. Podívejte se na vizualizaci tratě, kde závodníci mají dosáhnout až 135 km/h.

Komerční tipy