Smlouvu o spolupráci podepsali zástupci areálů Libor Vlček (Červená Voda), Jiří Rulíšek (Dolní Morava) a Michal Restl (Kouty nad Desnou) dne 9. 12. 2011 v sídle Sdružení cestovního ruchu Jeseníky v Šumperku.
"Cílem naší dohody je představit tyto nové a špičkové lyžařské oblasti, jejich terény, zázemí a služby. Věříme, že tato nabídka zákazníky osloví a také napomůže rozvoji cestovního ruchu na pomezí Čech a Moravy," říká majitel SKIPARKU Červená Voda Libor Vlček.

Cena skipasu 6 ze 7 dnů je 2 990 Kč pro dospělého.

V samotném SKIPARKU Červená Voda přivítají v nadcházející sezóně návštěvníky první vyhřívanou sedačkovou lanovkou s ochranným plexi-krytem v České republice známým také pod označením "bublina" a dalšími novinkami. "Hodně práce jsme věnovali dětskému Skiparku, kde jsme instalovali nový vlek a lyžařský kolotoč. Umožníme rodičům, aby tam vedli první kroky svých ratolestí. Samozřejmostí budou služby lyžařské školky, školy, a také hlídání malých unavených lyžařů," říká ředitel SKIPARKU Červená Voda Radek Procházka a doplňuje: "Jsme areálem pro každého lyžaře a snowboardistu. Ale cestu k nám nacházejí zejména rodiny s dětmi. Chceme, aby se u nás všichni cítili dobře a pohodlně."

Od nové sezóny se mohou zákazníci také přímo ve SKIPARKU ubytovat. "Ve vlastních objektech nabízíme 37 míst k ubytování ve studiích nebo apartmánech," dodává Radek Procházka. Bohaté jsou služby občerstvení jak v místní samoobslužné restauraci, tak v bufetu nebo v Aprésski baru. Zázemí mají vytvořené i lyžaři s vlastním stravováním.

Vylepšení se dočkají zákazníci i přímo na sjezdovce, kde bude k dispozici snowpark a radar měřící rychlost. "Instalací radaru chceme docílit toho, aby si všichni návštěvníci uvědomili, jakou rychlostí se na sjezdovce pohybují a jaké nebezpečí může rychlá a nekontrolovaná jízda ve svém důsledku přinášet," vysvětluje Radek Procházka.