Lyže zájemcům zapůjčí proti záloze 2000 Kč a dokladu (OP či ŘP), přičemž zdarma funguje služba úschovny vašich vlastních lyží.


Originální pozvánku čtěte zde:

Bílá v Beskydech bude vítat SKI4FUN 2012 v sobotu 28. 1. 2012

Letos podruhé jede Ski4Fun po všech dobrých střediscích v České republice a tuto sobotu 28.1.2012 jedeme opět do Bílé v Beskydech, kde jsme vloni zažili skvělou akci, hlavně díky empatii místních lyžařů a skvělému počasí.

I letos můžete ve Ski Bílá testovat špičkové lyžařské vybavení SALOMON a ATOMIC, okukovat modely a modelky ve vychytaným oblečení SALOMON. Začneme hned pěkně zostra a už v osm ráno budeme připraveni na všechny lyžařské maniaky, kteří chtějí vyzkoušet prvotřídní materiál od značek Salomon a Atomic. Každý kdo si půjčuje lyže, má pak rovnou 3x za den vyhrát v tombole hodnotné ceny Salomon a Atomic. Takže zvesela půjčujte a testujte nové modely luxusních lyží.

Bohužel jsme museli zrušit lyžařské závody pro veřejnost.

Pro ospalce a všechny, kteří dorazí později, máme pokoukání na krásný holky a pořádný chlapy, kteří předvedou to správné oblečení na hory od Salomonu. Mezi tím vším můžete soutěžit o úžasné ceny a vyblbnout se tak do sytosti. Nejoblíbenější soutěží je vždy přetahování lanem o krásné ceny partnerů. V průběhu akce potkáte krásné S-BUDGET hostesky, které pro Vás mají ochutnávky energy drinků.

Nebudou chybět atrakce pro děti i dospělé. Jako skákací hrad a společnost Interspar přiveze i nějaké atrakce pro dospělé. Ve stánku Mercedes Benz na Vás bude čekat na zahřátí čaj s koláčky a nebude chybět ani lahodný nealkoholický svařák Horký Francouz.

www.ski4fun.cz