„Zaznamenali jsme u našich zákazníků velkou četnost dotazů na téma jak si doma připravit lyže, proto jsme se rozhodli odkrýt pokličku našeho know-how a ukázat všem zájemcům, jak správně servisovat sjezdovky i běžky v domácích podmínkách,“ říká Karel Studnička ze Ski a Bike Centra Radotín, „A to jak na rekreační, tak i na závodní úrovni,“ dodává.

Pro sezónu je zatím připraveno šest workshopů, tři zaměřené na sjezdové a tři na běžecké lyže. Na workshopy, které probíhají v Praze - Radotíně většinou v sobotu od 10 do 16 hodin, se mohou všichni zájemci hlásit prostřednictvím formuláře na stránkách www.skiservis.cz/domaci-servis/. Zde také bude vždy vypsán termín nejbližšího chystaného školení.

Každý workshop je určen pro skupinu zájemců v počtu 8-12 osob, aby si všichni mohli po úvodní teoretické části všechny servisní úkony také prakticky vyzkoušet. K dispozici budou čtyři servisní stoly a také starší lyže z půjčovny Ski a Bike Centra, na kterých se budou zúčastnění učit.

Servismany Vám budou lyžařské hvězdy

Workshopy povedou zkušení servisní technici, za všechny jmenujme Petra Votavu, servismana českého národního týmu v boardercrossu, nebo Matěje Klouzala, českého reprezentanta ve skicrossu.
Účastníci workshopu obdrží certifikát o absolvování, možnost následně e-mailem konzultovat servis lyží s lektory a také slevu 10% na servisní vybavení ve Ski a Bike Centru Radotín!

www.skiservis.cz

Inspirativní video: