Co je v Razule o víkendech jinak? Provozní doba vleků začíná už od 8:00. Ne každému se chce vstávat, takže na ranní utažené pistě se prohánělo jen několik jedinců. Pro nás to byl skutečný požitek, protože po celou hodinu jsme měli svah jen pro sebe.Celou neděli nás na kopec dopravoval kotvový vlek, a to zcela bez front. Jedinou, kilometrovou červenou sjezdovku jsme oblíbili hned – bavil nás její sportovní sklon, členitost a díky zmrzlému utaženému sněhu i rychlost. Po poslední sněhové nadílce jsme navíc nemuseli mít strach ani o skluznice našich lyží – rozumíte, co tím myslím. :-)Na oběd nemusíte daleko – přímo pod sjezdovkou se nachází Gril srub Razula, který servíruje speciality jako grilovaná žebra nebo vepřové koleno s hořčicí a křenem. A jistou volbou pro mlsaly, což jsme třeba my, je samozřejmě nefalšovaný valašský frgál.Co Razule dodává vyšší rozměr, je program Lyžuj a plav. K zakoupenému skipasu totiž zdarma získáváte hodinu v termálních bazénech hotelu Horal, který je od areálu Razula ani ne pět minut autem. Nečeká vás však žádný studený městský bazén, ale dva příjemně teplé bazény se slanou vodou. A nechybí ani vodní vír. ;-)Pokud si ke vstupu do bazénu doplatíte i saunový svět, nebudete litovat! Ten kromě sauny nabízí páru, tepidarium nebo venkovní whirpool. Třešinkou jsou pak saunovací rituály, kdy vám profesionální saunér dopřává relax prostřednictvím vonných esencí, vířením horkého vzduchu a potíráním těla například medem nebo čokoládou. My si užívali vonnou esenci slivovice, ale hlavně pak odpočinek na vodních postelích!


Proč na Razulu?

Celodenní skipas v Razule je nově platný do dalších pěti středisek – na Karolinku, Kyčerku, Machúzku, Jezerné ve Velkých Karlovicích a na Kohútku. Tyto společné skipasy jsou v prodeji od třídenní varianty. Dospělý tu za celodenní skipas zaplatí 430 Kč, za třídenní skipas platný do ostatních středisek pak 1 100 Kč. Pondělky a úterky se lyžuje s 20% slevou a držitelé ISIC karty mohou počítat se slevou 10 %. Zpestřit lyžování si tu kromě wellnessu můžete i zábavným snowtubingem.
V neděli se o vás v Razule starali také naše promotérky v oblečení HALTI a STILAGO – dávaly vám testovat lyže FISCHER, helmy a brýle značky SMITH a rukavice LEVEL. U televize SAMSUNG jste ochutnávali kukuřici BONDUELLE a sledovali jste záběry z našich GOPRO kamer. Na sjezdovkách nám pak nechyběly ani hůlky KOMPERDELL. Nabitý den zpestřila i možnost testovat vozy SUZUKI.


Všechny články s čerstvou inspirací z lyžařských středisek najdete v seriálu SNOW tour


Partneři SNOW tour: