Program Funline Tour 2016 je primárně zaměřen na děti a jejich dospělý doprovod. Většina dění se odehraje ve stanovém městečku, nicméně některé aktivity budou rozmístěny v prostoru jmenovaných skiareálů. To platí například pro tratě Funline, které jsou k dispozici všem návštěvníkům po celou zimní sezónu, či bezplatnou výuku lyžování a snowboardingu v prostorách místních lyžařských škol. Více k programu, umístění jednotlivých aktivit a registraci se nejprve zastavte v informačním stánku ve stanovém městečku.

Rádio Černá Hora

Zastávka v Peci pod Sněžkou a na Dolní Moravě je realizována ve spolupráci s rádiem Černá Hora, jehož demoteam a moderátor bude provázet celým dnem a kromě dobré muziky budou připraveny i zábavné soutěže pro malé i velké. Připravený budou pro starší účastníky např. Bumber Ball zápasy či balónková soutěž pro nejmenší.

KM Racing kamion

Martin Macík je součástí závodního týmu KM Racing a současně nejmladším řidičem, který nedávno úspěšně absolvoval se svým závodním kamionem náročnou Dakarskou rallye. Martin a jeho závodní kamion dorazí také do Pece a na Dolní Moravu, takže si můžete kamion prohlédnout, nafotit si či nechat se zvěčnit naším profesionálním fotografem. Součástí prezentace KM Racing bude také autogramiáda tohoto mladého sympaťáka ze Sedlčan.

Funline tratě Pec a Dolní Morava

Funline trať v Peci je již druhým rokem realizována na sjezdovce Smrk a svojí délkou 500 m je nejdelší Funline tratí v ČR a v rámci skiareálu Dolní Morava se jedná o letošní novinku. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava pro malé i velké navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti, ale také bezpečnost. Zábavné tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross či skicross , kdy jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely a další zábavné prvky.,

Burton Riglet Park

Projekt Burton Riglet Park je zaměřen na výuku základů snowboardingu pro děti od 2 do 6 let, která není běžně v lyžařských a snowboardových školách realizována. Součástí Burton Riglet Parku budou také instruktoři, kteří bezpečnou a zábavnou formou představí nejmenším snowboardistům tento sport. Výuka v Burton Riglet Parku trvá cca. 5 minut a po absolvování dostane každý účastník medaili, diplom, památeční fotku a malý dárek. Pro výuku není potřeba jakékoliv vybavení-ve stánku Burton je možnost bezplatného zapůjčení dětských snowboardů, bot, vázání a helem.

Dětský slalom

Jednoduchý dětský slalom je realizován ve spolupráci s místními lyžařskými školami a v tomto případě nepůjde o závodní disciplínu na čas, ale spíše o zábavu a první zkušenosti pro nejmenší lyžaře a snowboardisty.

Bezplatná výuka snowboardingu a lyžování

V rámci výukové části programu proběhnou také dva bezplatné výukové bloky, kde se pod vedením profesionálního instruktora lyžování a snowboardingu můžou vaše děti zdokonalit. Výukové bloky budou přizpůsobeny a určeny především dětským zájemcům. Kapacita je omezena max. na 10+10 zájemců (ski+snb) v jednom výukovém bloku (celkem dva výukové bloky)a nutností je registrace ve stanovém městečku.

Testování snowboardového a lyžařského vybavení

Do Pece a na Dolní Moravu dorazí také testcentra amerického výrobce lyží značky K2 skis a snowboardového vybavení Burton snowboards. Můžete si tak bezplatně otestovat kvalitní lyže, lyžařské boty, snowboardy a snowboardové vázání pro děti i dospělé. Profesionální personál vám také rád poradí s výběrem vhodného vybavení.

Focení a tisk fotografií

V rámci celého dne a jednotlivých stanovišť se bude po skiareálech pohybovat profesionální fotograf, který bude k dispozici malým i velkým návštěvníkům. Po dohodě se můžete nechat zvěčnit třeba u dakarského kamionu, při průjezdu slalomem či na trati Funline. Součástí profesionálního focení pak bude možnost bezplatného tisku vašich fotografií přímo ve stanovém městečku. Současně bude možno všechny fotografie stáhnout po akci na webu Funline.cz

Všechny Vás srdečně v rámci Funline Tour 2016 zveme v sobotu 27. 02. do Pece pod Sněžkou a v neděli 28. 2. na Dolní Moravu. A nezapomeňte své děti s sebou!!!

Více informací najdete:

www.Funline.cz
www.facebook.com/funline