WooXUP Marilleva/Folgarida (Itálie)

Po úspěšných ročnících ve Francii jsme si pro vás připravili první italský WooXUP v oblíbené oblasti Val di Sole – Marilleva/Fol­garida. S možností rozšíření skipasu o lanovkami propojenou slavnou Madonnu di Campiglio, takže si můžete užívat lyžování na více než 150 km sjezdových tratí, skvělé snowparky nebo možnosti lyžování v hlubokém sněhu. Velkou výhodou je ubytování přímo na sjezdovce a hlavní klubík, co by kamenem dohodil.

Možnost zkrácených pobytů
Komu by nepasovala dovolená na celý týden, může vyrazit i na zkrácený 3 nebo 4 denní pobyt s adekvátně poníženou cenou, ale stejnou porcí zábavy. Vyrazte klidně na prodloužený týden a dopřejte si skvělou jízdu v Marillevě/Fol­garidě.

Více informací zde: www.puxtravel.czWooXUP Vars/Risoul (Francie)

Sluníčko svítí, pivko teče, decibely muziky se ozývají ze stanového městečka, stovky lidí přemýšlí, jaké lyže otestují tentokráte a za majkem crazy komentátor Nasty. Takhle by se dal vidět klasický den na českém fesťáku WooXU ve francouzských Alpách. Večer jsou připraveny koncíky, pořádné párty s Djs a oblíbené Silent Disco s muzikou ve sluchátkách. Upravený nápojový lístek nezruinuje vaše peněženky a vy si tak dopřejete parádní relax. Do střediska vás pohodlně odvezeme luxusním busem s wifi. Středisko Vars nabízí až 185 km sjezdovek, 7 snowparků a terény na freeride. Ubytování je zajištěno v docházkové vzdálenosti od lanovek i klubů, kde se bude odehrávat večerní program.

Více informací zde: www.puxtravel.cz

Ubytovací kapacity jsou bohužel omezené, pokud chcete mít jistotu místa, stačí si hned rezerovat svůj flek a pak začít slavit, že akce zimy 2017 nebude bez vás!