Tisková zpráva Kästle z 22. 5. 2023

Závodní tým Kästle zaujal v uplynulé sezoně zejména skvělými úspěchy Ilky Štuhecové a prokázal, že lyže vyráběné v rakouském Hohenemsu mají vítězný potenciál.

Výsledky značky ve Světovém poháru a její vášeň pro rychlost bylo dostatečným důvodem, aby se Jasmine Fluryová rozhodla změnit značku. Jasmine se nicméně především cítí na černých a mintových lyžích extrémně pohodlně a okamžitě získala v nové vybavení plnou důvěru. Zásluhu na tom má také Pier-Luigi Parravicini, který jí pomáhal již na světovém šampionátu a který s Jasmine zůstává také v další sezoně Světového poháru.

Kästle CEO Alexander Lotschak je také více než spokojen: „Možnost uvítat Jasmin v rodině Kästle nás naplňuje hrdostí. Jsme si však současně vědomi odpovědnosti. Vždyť je Švýcarkou v barvách Kästle, a tak vlastně kráčí ve stopách Pirmina Zurbriggena.“

Podpisem smlouvy Jasmine Flury zkompletuje silný rychlostní tým okolo dvojnásobně mistryně světa Ilky Štuhecové a olympijské vítězky Ester Ledecké, které jezdí v barvách Kästle od minulé zimy.