Videa ze střediska Val Gardena (Gröden) - SNOW.cz - lyžování

Val Gardena (Gröden) video

Videogalerie lyžařského střediska Val Gardena (Gröden).

Videogalerie lyžařského střediska Val Gardena (Gröden)

Videogalerie lyžařského střediska Val Gardena (Gröden)

TIPY SNOW TOUR: VAL GARDENA – SVĚTOVÁ I KOMORNÍ

Italská Val Gardena leží na slavném okruhu Sella Ronda, díky čemuž láká k návštěvě lyžaře preferující „safari lyžování“, ale v oblibě ji mají i nároční lyžaři, kteří tu najdou sjezdovky světových parametrů. Aktuálně panují ve Val Gardeně výborné lyžařské podmínky se slunečným počasím a vánoční atmosférou v údolních městečkách.

"Celý článek ZDE":...

LETNÍ TIPY SNOW TOUR: VAL GARDENA

Pokud si chcete užít aktivní letní dovolenou při turistice a na ferratách, pak si třeba vyjet na kole nebo zdolávat bikové traily, a to v naprosto exkluzivních scenériích Dolomit, můžete si bez obav vybrat Val Gardenu. V údolí Val Gardena jsme strávili týden, a stejně nestačil. Známý lyžařský okruh Sella Rondu si odtud můžete v létě objet jak na si...

SNOW tour TIP 2023 - Hotel Altea - Val Gardena

Naším tipem na ubytování ve Val Gardeně je Residence Altea, která nabídne krásné apartmány s vlastní kuchyňkou. Ráno tu ovšem můžete využít ke snídani bohatý snídaňový bufet a odpoledne wellness se saunami a vířivkou.

SNOW TOUR 2023: VAL GARDENA

Italské údolí a zároveň lyžařská oblast Val Gardena leží uprostřed Dolomit, které se dají bez nadsázky označit jako nejkrásnější hory světa. Když pomineme velkolepé scenérie hor, o které se v případě Gardeny stará hlavně rozeklaný masiv Sasso Lungo a světoznámé pohoří Sella, tak špičkové jsou také zdejší sjezdovky, kterým by se dalo - zvláště v pře...

Val Gardena: nová černá sjezdovka La Ria

Z vrcholu Dantercepies byla postavena nová černá sjezdovka La Ria do Wolkensteinu, která vede v trase někdejší kabinkové lanovky.

Obertauern

Obertauern

Obertauern

Obertauern

Obertauern

Obertauern

SNOW tipy

Výška sněhu 210 cm
Otevřené lanovky a vleky 26 z 26
Otevřené sjezdovky 100 z 100 km