Apres-ski a služby ve středisku Lech Zürs - SNOW.cz - lyžování

Lech Zürs aprés-ski a služby ve středisku

Lech Zürs - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Ubytování

Hotel Kristiania

Nenápadnost hotelu „bez hvězdiček“ končí otevřením dveří – ocitnete se ve starodávných kulisách, ale až magicky ztvárněných. Každý z 29 pokojů je umělecky zařízený unikát. Během pobytu se obřadně večeří v jednom ze tří kouzelných posezení, vždy s výhledem na Lech. Nevšední kulinářský zážitek se v žádném případě neomezuje na pouhý údiv nad talířem, vaří se tu skutečně mistrovsky.
Vše je možné a jakékoli přání hosta je prakticky předem splněno. Uvítali byste třeba hlídání a pestrý program pro vašeho čtyřnohého miláčka, piknik na sněhu, let helikoptérou či speciální koupel po lyžování? Stačí se zmínit. Na pokoji vás čeká několik překvapení, která si ale nedovolím prozradit.
Hotel Kristiania je umístěn 7 minut chůze z hlavní pěší zóny Lechu. Na běžkách můžete vyrazit přímo z lyžárny, na sjezdovku vás sveze skibus či hotelový vůz.
Hotel Kristiania patří mezi 520 výjimečných hotelů sítě Small Luxury Hotels of the World. Tyto malé nezávislé hotely po celém světě si zakládají na exkluzivitě a špičkové úrovni. Hotely jsou do sítě pečlivě vybírány na základě dokonalosti služeb, ale i jedinečnosti. Pro zajímavost, do sítě patří jen dva české hotely.

Aprés-ski

Sport Park Lech

Sportovní centrum | indoor

sportovní centrum s bowlingem, fitnessem, lezeckou a boulderovou stěnou i světem saun

Sáňkařská dráha | outdoor

sáňkařská dráha je večer osvětlená

Tandemový paragliding | outdoor

Wisla - Nowa Osada

Wisla - Nowa Osada

Wisla - Nowa Osada

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 8
Otevřené sjezdovky 0 z 19 km