Online nákup skipasů - zkušenosti (strana: 2) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Česko Online nákup skipasů - zkušenosti

Online nákup skipasů - zkušenosti (strana: 2)

20.02.2023 17:49:57 #31 

Příspěvků: 430

MichalW

>> #27, plamice, 20. 02. 2023 09:06:55

Bylo by dobré, kdyby konečně odpověděl někdo, kdo Gopass má :-) Ale na těch polských stránkách to zjednodušeně popisují tak, že si skipas nahraješ do svého Gopass účtu a po příjezdu si nafasuješ v infocentru kartičku. A opravdu, čím dřív nakoupíš, tím levnější to je. Ale již při nákupu jen pár dní předem (třeba podle předpovědi počasí) už je tam zajímavá sleva.

19.03.2023 11:50:51 #32 

Příspěvků: 742

slowthinker

Vysvětlení Gopass

(Hned na kraji zdůrazním jednu věc, kterou jsem dřív neviděl nebo tu možnost neuváděli: permici zakoupenou na Gopass lze vrátit do půlnoci před lyžováním za 30 Kč)

Postup jak začít s kartou Gopass
(z jejich webu se tohle bohužel vyčíst nedá. Musel jsem zajít do infocentra a nechat si to vysvětlit)

1) zaregistruješ se na webu nebo jinak
Citace: „Registrujete se rychle a jednoduše přímo na této webové stránce (odkaz – https://www.gopass.travel/…registration), přes mobilní aplikaci Gopass Travel nebo na samoobslužných pokladnách Gopass Tickets, které jsou umístěny přímo v střediscích.“
(Případně pak pod sebe můžeš přiregistrovat další osoby). U všech osob uvedeš jméno a datum narození, a tím se permice stává podle českého zákona nepřenosná

2) dostaneš do ruky fyzicky kartu gopass – v infocentru nebo z automatu
2a) buď nakoupíš online nějakou permanentku a pak si kartu gopass vyzvedneš v automatu (s nahranou permanentkou). Bohužel ani na infocentu mi neřekli, jaká je časová prodleva mezi zaplacením pomocí platební karty a dostupností Gopassu v automatu (předpkládám, že okamžik dostupnosti je totožný s okamžikem odeslání potvrzujícího e-mailu klientovi)
2b) nebo si (prázdnou) kartu gopass koupíš tak, že fyzicky zajdeš na infocentrum a koupíš ji za 50 Kč; to je dobré v případě, že chceš poprvé lyžovat na svahu kde chybí automat (předpokládám, že takové svahy jsou)

3) pak už nemusíš offline nic řešit, jenom nakupuješ online permice a na svah s sebou vozíš kartu Gopass

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy