Snow Arena Druskininkai - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Ostatní evropské země Snow Arena Druskininkai

Snow Arena Druskininkai

27.08.2017 20:16:10 #1 

Příspěvků: 204

Miši muž

Zdravím zdejší diskutující, nenašel by se tu náhodou někdo, kdo má osobní zkušenost z návštěvy litevské Snow Areny? Evropské ledovce vypadají žalostně, a tak je návštěva obřího mrazáku jednou z posledních možností, jak utišit hlad po letním lyžování. Pochopitelně by mě zajímala kvalita sněhu, množství lidí a tak podobně..

Nečekám od toho žádné zázraky, spíš jenom takové zpestření konce léta, netradiční dovolenou – přes den se párkrát sklouznout na lyžích, vyzkoušet, jestli je po létě nějaká forma, jestli nové lyže jedou, bez obav z jejich poškození o šutry, odpoledne namotat nějaké kilometry na kole po okolí..

samozřejmě se mně nepovedlo ukecat nikoho, kdo by do toho šel se mnou, a tak pokud by se tu někdo takový našel, klidně se může přidat..místo pro pár lyží, kolo atp. v autě ještě mám…spotřeba je nízká, nafta by vyšla cca na 1500,– na jednoho, ceny za ubytování jsou rozumné, skipas na den cca 20E ..

28.08.2017 22:06:16 #2 

Příspěvků: 1095

Thomas muž

Počkej si na zvrat počasí, tento rok má zpoždění 2 týdny, a jeď raději do Alp na ledovce. Na Tuxu hlásí,že v sobotu spadne 17 cm. Tohle je ale meteo teorie, tipuji to spíš max.5–10 cm nového. Na zakrytí šedivých kamenných rýh a zarovnání rolbou,by to už tak tak mohlo stačit.

Dynamika pohybu se přizpůsobí vizi

29.08.2017 00:38:38 #3 

Příspěvků: 1

mawa

Ahoj z Polska z Wroclavi :-)

Omlouvam se za jazyk, ale používám překladatele Google :-) Byl jsem tam před dvěma týdny. To byla sobota. Venku 32 stupňů a uvnitř –3. To je důležité, protože po několika minutách v hale vás ochladí. Vedle mě bylo 7–9 amatérů. Zbytek je profesionál z klubů z Ruska, Běloruska, Litvy a České republiky :-) Na jejich straně byl černý led se sněhovými skvrnami. Polovina šířky byla otevřená, ale byla ideální pro letní zábavu. Sníh … hmmmm … v horní části ok od poloviny dole tzv. cukr. Sklon svahu je spíše modrý než červený. Bar ve spodní a uprostřed svahu byla zavřená, kde čtenář přestal používat průchod. Nahoře je restaurace – káva je asi 2 Euro. Zde však pobyt na výtahu není zastaven. Koupil jsem 2 hodinový průchod a zábava pro léto byla velmi dobrá. Parkování je zdarma. Můžete platit kreditní kartou.

Marek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy