V pátek 3. prosince se v 8.30 rozjedou lanovky ve Skiareálu Lipno a začne tak lyžařská sezóna 2010/11. Na lipenských sjezdovkách leží až 40 cm sněhu a díky nepřetržitému zasněžování ho stále přibývá. Na víkend je připraven zábavný program pro rodiny s dětmi, který se ponese v duchu čertovských zimních radovánek. Zároveň se bude o víkendu lyžovat za zvýhodněné ceny skipasů.

„*Na zahájení máme díky současným mrazům a pondělnímu vydatnému sněžení připraveny vynikající sněhové podmínky, které v tuto dobu dlouho nepamatujeme. Otevřeno proto budou už od pátku sjezdovky Jezerní, Dámská a Foxpark kapitána, celkem bude k dispozici téměř 2,5 km sjezdovek. V provozu budou dvě 4sedačkové lanovky a tři pojízdné koberce ve Foxparku, takže si lyžaři zajezdí bez front*“, říká Martin Řezáč ze Skiareálu Lipno.

O zábavu dětí se bude starat tradičně lišák Foxík, připraven je sobotní zvonečkový průvod k vánočnímu stromečku, kde děti obdrží drobné dárečky a zazpívají si vánoční koledy.

Děti v doprovodu rodičů zaplatí za celodenní nebo večerní skipas jen symbolickou dvacetikorunu, stejně jako ti, kdo přijedou lyžovat v maskách čertů, mikulášů nebo andělů.
Rodiny s dětmi se o víkendu také mohou těšit na zvýhodněný vstup do vodního ráje, lyžařskou výuku nebo hlídání dětí v dětském koutku.
Pro ostatní lyžaře platí mimosezónní zlevněné ceny skipasů a další výhody. Všichni do 18 let a senioři nad 60 let lyžují za dětské ceny.
Ubytovatelé na Lipensku připravili pobytové balíčky se skipasem se slevou 50%.


Zahájení lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno

Provoz lanovek: 8.30 – 16.00 (termnín zahájení večerního lyžování bude vzhledem k probíhajícímu zasněžování upřesněn ve čtvrtek)

Pátek 3.12.

  • zahájení lyžařské sezóny
  • děti do 18 let v doprovodu rodičů mají při zakoupení jednodenního nebo večerního skipasu skipas za 20 KčSobota a neděle 4. -5.12. Čertovské zimní radovánky na Lipně

  • všichni v maskách čertů, mikulášů a andělů lyžují po celý den a večer za 20 Kč
  • děti do 18 let v doprovodu rodičů mají při zakoupení jednodenního nebo večerního skipasu skipas za 20 Kč
  • děti v doprovodu rodičů, kteří si zakoupili celodenní skipas mají vstup zdarma do vodní ráje Aquaworld Lipno
  • v sobotu 16.00 u lanovky Zvonečkový průvod s lišákem Foxíkem. Zveme všechny děti, maminky i tatínky. Nezapomeňte si vzít zvonečky, u vánočního stromečku si zazpíváme koledy a lišák Foxík rozdá dětem dárečky.
  • odpolední après ski ve skibaru Hříbek s DJem
  • v neděli od 16.00 u lanovky chytání míšků štěstí s maskoty – děti si mohou vyhrát skipasy a další atraktivní ceny

Více informací na www.lipnoservis.cz