Levnější nákup skipasů přes e-shop

O 5 procent levnější skipasy oproti klasickému nákupu u kas přináší e-shop na našem webu. Výraznější cenové úlevy se dají získat i při nákupech celoročních skipasů (věrnostní program). Společné skipasy s dalšími železnorudskými areály Belveder a Nad Nádražím představují co do délky tratí už srovnatelnou nabídku s největšími středisky v republice. I při jejich nákupu on-line se dá využít uváděná sleva.

Půjčovna, úschovna a servis v nových prostorách. Tradiční aprés ski

Nová půjčovna veškerého lyžařského vybavení a servisu lyží, nadstandardně vybavená úschovna. Centrem après-ski špičáckého střediska horské chaty Hanička a Blaženka, terasa mezi nimi s vyhřívaný stanem a hudbou, stánek na vrcholu Špičáku u rozhledny.

Vyhlášená lyžařská škola také v novém

Lyžařská škola pro děti dospělé je tady díky své úrovni a profesionalitě vyhlášená, s tradicí už od roku 1975. Letos poprvé v nových větších prostorách (120 m2) s dětským koutkem, místo pro odpočinek dětí a instruktorů i šálek kávy pro rodiče

Skibus & parkoviště

Ski&Bike Špičák je jednou z hlavních zastávek místního skibusu. Hlavní parkoviště zdarma hned u sjezdovek, další poblíž. Vlaková zastávka na trase Praha – Plzeň – Špičák pouhých 300 metrů od nástupu na lanovku.

Nenechte si v březnu ujít tradiční Jízdu přes louži.


www.spicak.cz