[Analyzátor]: ike - č. 1 - příspěvky uživatele ivan-ski - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Technika jízdy [Analyzátor]: ike - č. 1 Příspěvky uživatele ivan-ski

[Analyzátor]: ike - č. 1 - příspěvky uživatele ivan-ski

24.03.2015 15:09:02

Ta cast ktora u Tomatasa ma hlavu a patu, t.j. vyraznejsie naklapanie na hrany, tlak, prehnutie lyze a efektivne tocenie, sa vola carving. Alebo aj gulaty obluk, cisto po hrane. Z prvych ktori ma v to…

14.03.2015 11:32:06

Martin, myslim ze aj v CR mate prislovie „mysliet znamena hovno vediet“. Pri lyzovani a uvazovanim nad fyzikou to plati dvojnasobne zmagori to aj toho kto lyzovat vie. Milionkrat sa mi to potvrdilo, n…

13.03.2015 21:47:13

Ja si naopak myslim ze v tomto vlakne som toho napisal celkom dost, aj argumentacne aj odborne. Obluk tvoje nazory prilis nepoznam, a priznam sa ze ma ani velmi nezaujimaju. Obhajoby, pred kym? Uz si …

13.03.2015 21:14:06

#120 oblouk:

v prvom rade by si si mal vyjasnit ci sa teda na lyze aktivne tlaci alebo nie. Potom sa mozno budeme bavit kedy, ako a preco. U tinyW si pisal ze vertikalny pohyb je chyba (nejdem pres…

13.03.2015 11:55:57

Orim, spravne si si vsimol. Ano Svindal ma trocha nastval, tym jak si pri salovom futbale natrhol achilovku tesne pred Soldenom. Od pretekara, s ambiciami na celkovy WC, profesionalnym timom okolo pod…

13.03.2015 09:51:02

Valerius: ze ti vadi obsah mojich prispevkov o to lepsie. Mozes byt uplne konkretny, vysvetli mi v com sa mylim, alebo v com nespravne chapem Tedove vyhlasenia. V com sa myli Ted tu asi rozoberat nebu…

13.03.2015 00:35:54

„Od počátku svého studia učinil jsem si zásadu, že kdekoli poznám mínění správnější, ihned upustím od svého méně správného a pokorně i radostně přijmu názor zdůvodněný lépe“ JAN HUS ;-)

12.03.2015 23:23:45

Mirek: post #83 som napisal este pred tym jak som videl to video a poznal nazory priamo od Teda. Jeho priame citaty mi len potvrdili to co si presne myslim. A pri pohlade na Hirschera to "aktivne tlac…

12.03.2015 22:20:01

Z novej modernej techniky nic nebude, lebo je to totalna kravina. A to nielen na urovni race, ale aj u ambiciozneho sportoveho lyzovania, kde sa obluky robia v tempe a nie ako kopec, priroda a ine mag…

12.03.2015 13:37:10

Harry: uz som to tu myslim pisal. Zaklon je pre bezne ucely lyzovania chyba. Lebo si potom kde-kto moze vylozit, ze jazdi v zaklone ako Bode a je to OK. Ze pretekari maju tazisko viac vzadu je dosledo…

10.03.2015 11:21:05

Pozeram ze sa tu zase roztrhlo vrece s odbornikmi vsetkeho druhu. Som rad ze sme po fyzikalnej stranke znova neobisli ani Ligetyho :) A to este keby ten chudak Marsel tusil, ze na lyze netreba tlacit,…

Komerční tipy