Mezivodí - aktuální report z 10.01.2019 - SNOW.CZ

Mezivodí | aktuální report z 10.01.2019

Mezivodí - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Česko Česko - Beskydy

průměrné hodnocení Mezivodí:
autor: LBS
hodnocení:
návštěva od: 10.01.2019 do: 10.01.2019
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Dnes jsem měl v práci krátký den, takže jsem se ve 12 sbalil, vyzvedl děti ze školy a zajeli jsme si na Mezivodí, kde jsou momentálně i kolegové na lyžařském kurzu. Přivítal nás prázdný areál, kde jsme více než hodinu lyžovali jen my 3 a kromě nás další tři lidé.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

V provoz byla celá hlavní sjezdovka, na tu kratší, boční, před koncem provozní doby vyrazila rolba, takže asi bude zprovozněna v nejbližších dnech.

Sněhové podmínky:

Díky umístění areálu jsou zde sněhové podmínky tradičně velmi dobré, lyžuje se zde dlouho do jara a areál zavírá mezi posledními. Na nasněženém základu nyní leží velká vrstva čistě přírodního sněhu. I odpoledne byla sjezdovka krásně ztuhlá a lyže se do ní pěkně zařezávaly. Podobně se nám lyžovalo naposledy loni na Pradědu. :-)

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Areál obsluhují 3 starší pomy, z toho 2 jedou vedle sebe. Poslední je na druhé straně sjezdovky. K dispozici je i lano pro nejmenší.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

První hodinu opravdu téměř nikdo, potom přišel lyžák, ale vždy jezdili ve skupinách, jak na svahu, tak na vleku, takže jsme ani jednou nečekali a za ty 2 hoďky otočili více než 20 jízd.

Občerstvení a aprés-ski:

Pod sjezdovkou se nachází penzion s restaurací.

Doprava do střediska a parkování:

Silnice přes Bílou byla velmi namrzlá, ale dalo se. U střediska velké odhrnuté naddimenzované parkoviště na desítky aut.

+ plusy

  • Sněhové podmínky
  • Prázdný areál

- mínusy

  • Ledovka na cestě kolem přehrady Šance
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

02.03.2019  | Mezivodí

autor: moravecpeta
hodnocení:

V sobotu 2. března 2019 jsem navštívil středisko Mezivodí v Beskydech, které leží asi 5 km od známého střediska Bílá. Středisko je to menší, vhodné pro výuku začínajících lyžarů (aby se naučili na vleku a na sjezdovce).

zobrazit celý report

01.03.2018  | Mezivodí

autor: cico
hodnocení:

Mezivodí je menší rodinné středisko v údolí Bílé Ostravice, od lyžařského střediska Bílá vzdálené cca čtyři kilometry po silnici č. 56. Je vyhlášeno dlouhou zimní sezónou, v důsledku východní orientace hlavního svahu a citlivého umělého zasněžování. Návštěva Mezivodí se nabízí často zejména v situac...

zobrazit celý report

28.01.2018  | Mezivodí

autor: LBS
hodnocení:

Po návštěvě Rališky jsme se vypravili za mladším juniorem na Mezivodí, kde byl se skiklubem. Hned na parkovišti nás trošku vyděsily 4 autobusy, nicméně aut zase nebylo tak moc a když jsme došli na sjezdovku, bylo zde skoro prázdno, protože všechny děti ze všech oddílů odešly zrovna na oběd. Jediným ...

zobrazit celý report

14.01.2018  | Mezivodí

autor: LBS
hodnocení:

Mezivodí patří mezi malá beskydská střediska. Díky poloze svahu se však na sjezdovce sníh docela dobře drží a bývá tak často v provozu i v dobách, kdy jsou jiná střediska bez sněhu. Dnes jsme ho navštívili, protože zde vyjel junior se skiklubem.

zobrazit celý report

07.01.2018  | Mezivodí

autor: LBS
hodnocení:

Mezivodí je menší beskydské středisko obsluhované staršími vleky. Sníh se zde vzhledem k poloze docela drží, takže i přesto, jaké letos panují mizerné podmínky, se zde zatím lyžuje.

zobrazit celý report

13.03.2016  | Mezivodí

autor: Ivanos-vanos
hodnocení:

Mezivodí je menší areálek, který žije tak trochu ve stínu blízkého ski centra na Bílé. A možná je to dobře, protože na tuto pěkně zasněženou sjezdovku alespoň zavítá méně lidí. Pohled na hnědé sjezdovky poseté lyžaři, který se nám naskytl při průjezdu Bílou, nás přesvědčil, že jsme alespoň pro tento...

zobrazit celý report

13.03.2016  | Mezivodí

autor: LBS
hodnocení:

Dnes jsme po delší době zavítali na Mezivodí. Cestou, když jsme viděli nahnědlé sjezdovky na Bílé, jsme doufali, že zde mezi lesy to bude vypadat jinak. Naštěstí tomu tak bylo. Sjezdovka je oproti Bílé samozřejmě úplně někde jinde, ale díky kvalitě a množství sněhu zde panují velmi dobré podmínky a ...

zobrazit celý report

02. - 03.03.2016  | Mezivodí

autor: batdik
hodnocení:

V okolních střediscích většinou nebyl sníh, Mezivodí ale bylo už na první pohled nádherně upravené. Lidí taky nebylo příliš. Středisko je schované v lesích vedle hlavní silnice (tah Ostravice - Bečva).

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Parkhotel Rubino
Orientační cena za noc vč. polopenze 2 139 Kč/os.
Hotel Lukasmayr
Orientační cena za noc vč. polopenze 2 837 Kč/os.
Residence Raffaella
Orientační cena za noc vč. skipasu a dopravy 772 Kč/os.