blizzard - tématické články - SNOW.cz

Blizzard Zero G

Skialpinisté vědí, že cesta vede nahoru, nebývá krátká ani rovná a musí se většinou překonat nemalé převýšení. Na konci dlouhé cesty ale čeká sladká odměna – sjezd. Protože v Blizzardu myslí v první řadě jako lyžaři, lyže Zero G jsou navrženy tak, aby dávaly jistotu, že vynaložené úsilí bude náležitě odměněno.

Blizzard přináší novinky! Model ThunderBird s unikátní technologií jádra

Tradiční rakouská značka Blizzard v poslední zimě na nic nečekala a vrhla se na inovace. Její vývojáři je stihli dostatečně otestovat a doladit na svazích Alp v blízkosti firemní základny v Mittersilu.

Blizzard 2021

Historie značky Blizzard sahá až do roku 1945. Tehdy začal Toni Arnsteiner v malé truhlářské dílně v rakouském Mittersillu vyrábět první lyže. V roce 1953 registruje značku Blizzard Ski a o rok později se už lyže Blizzard poprvé objevují na stupních vítězů.

World Skitest 2019: Allroundy - škodovky lyžařského průmyslu

Allroundy nic nezkazíte. Pokud tedy nečekáte výbušnost, extrémní stabilitu ve vysokých rychlostech a zabijácky agresivní hranění. S takovým očekáváním byste ale jistě měli i dostatek informací na to, abyste lyže hledali mezi závodními nebo alespoň top sportovními modely. Allroundy mají jiné přednosti. Třeba tu, že je zvládnou začátečníci, ale s cel...

Blizzard Firebird: Závodní DNA nezapřeš

Blizzard Firebird, sjezdovkové carvery se závodním DNA. Jasně oranžová barva jako by dávala všem na vědomí: Pozor, toto nejsou lyže pro každého. Toto jsou lyže pro experty, kteří nedělají v jízdě na hranách kompromisy. A pokud to cítíte stejně, určitě si v řadě Firebird vyberete.

Blizzard Quattro make your mark

Lyže pro každého
Blizzard Quattro je zcela nová prémiová produktová řada s vynikající ovladatelností určená na sjezdovku, která má 8 modelů unisex a 5 modelů dámských lyží. Hlavní myšlenkou je, že jedny lyže jsou dostupné v několika variantách a jsou tak schopné plnit rozdílné požadavky. Aby toho bylo možné dosáhnout, vývojáři v Blizzardu pre...

Sjezdové lyže Blizzard = rakouská tradice

Tecnica Group, majitel značky Blizzard, vyrábí již tradičně lyže špičkové kvality s rakouskou tradicí. Blizzard lyže jsou určeny pro sportovní, výkonnostní, freeride a závodní lyžaře. Úspěšná řada lyží Power prošla dalším technologickým zdokonalením, nejdůležitější technologie uvádíme níže. Lyže nabízí převážně odborné prodejny, které vám pomohou ...

Blizzard - Intelligent equipment

Na lyžích Blizzard závodí světová esa, jako jsou vítěz olympijského slalomu v Soči Mario Matt a další světoví závodníci včetně českého reprezentanta Kryštofa Krýzla.

Komerční tipy