Stuhleck - aktuální report z 29.01.2017 - SNOW.CZ

Stuhleck | aktuální report z 29.01.2017

Stuhleck - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Rakousko Rakousko - Štýrsko

průměrné hodnocení Stuhleck:
autor: korsičan
hodnocení:
návštěva od: 29.01.2017 do: 29.01.2017
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Dá se to říct pouze takto - už nikdy! Nejhorší lyžování v mém životě. Marně vzpomínám, kdy se v minulosti lyžování jen byť vzdáleně podobalo včerejší hrůze! Jednu hvězdičku jsem dát musel, protože bez hvězdičky se ten report uložit nedá. Jinak bych žádnou nedal.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Nejsilnějším zážitkem byl fakt, že jsme to ve zdraví přežili.

Sněhové podmínky:

Velice špatné, téměř bez přírodního sněhu. V některých částech areálu to byla jedna velká ledová plotna. Čím výše, tím méně sněhu. Na samém vrcholu je to úplně bez sněhu. Na sjezdovce tak 10 cm ledu s mírným popraškem.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Lanovky super. Rychlé, spolehlivé a pohodlné.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Naprostý extrém. Tak přeplněné středisko jsem ještě nikdy a nikde nezažil. A to byla neděle, na kterou jsme sázeli. U pokladny nám paní říkala, že v sobotu tam je navíc ještě kolem 150 autobusů! To si teda vůbec nedovedu představit. Vršek střediska byl vysloveně nelyžovatelný, protože tam naráz obě lanovky vypustí 12 lidí naráz. Masakr.

Občerstvení a aprés-ski:

Nevyužil jsem, protože se nedalo kam sednout. Přes množství lidí nebyla ani jedna z restaurací skoro vidět... :-)

Doprava do střediska a parkování:

Doprava do střediska z říše snů. Dálniční sjezd 1 km od lanovky. Parkování ráno bez problémů, ale odjezd byla masovka.

+ plusy

  • Vůbec žádné
  • Jediným kladem je ta prožitá zkušenost. Ta byla vyvážena zlatem

- mínusy

  • Přelidněno na všech frontách, víc netřeba dodávat. Nikdy více!
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

09.02.2019  | Stuhleck

autor: toom007
hodnocení:

Vyrazili jsme na dopolední lyžování na Stuhleck, protože jsou to časově nejbližší hory. A příliš skokojeni s poměrem cena/výkon jsme nebyli, ale počasí ho dost zvýšilo a dostalo do nad polovinu.

zobrazit celý report

01.02.2019  | Stuhleck

autor: bobu
hodnocení:

V tomto středisku jsem byla poprvé a byla jsem celkem nadšena množstvím sjezdovek, krásně mezi sebou propojených a také velmi dobře vyřešeným přístupem z hlavního parkoviště (čtyřsedačka z parkoviště na začátek sjezdovky). Příjezd do střediska je taky fajn, jen kousíček od dálnice S6. Menší vadou na...

zobrazit celý report

14.12.2018  | Stuhleck

autor: olaf
hodnocení:

Letos v prosinci napadlo dost sněhu i na Stuhlecku, a tak jsme jej zvolili pro první den lyžovačky v Rakousku.

zobrazit celý report

24.02.2018  | Stuhleck

autor: arny71
hodnocení:

Po delší době se naše rodinka rozhodla vyrazit na otočku do Alp, cílem byl tedy samozřejmě Stuhleck, nejbližší pořádné moravské středisko jižně od Brna. :) Dlouho jsem tam nebyl o víkendu a dlouho nebudu. Kombinace naprosto ideálního azuro počasí s teplotou kolem nuly a očekávaným příchodem silných ...

zobrazit celý report

02.02.2018  | Stuhleck

autor: Kubass
hodnocení:

Na Stuhleck jezdím pravidelně několikrát za sezónu už asi osmým rokem, takže už vím, co od něj čekat. Tentokrát přišlo velké zklamání, a to v podobě naprosto neupravených sjezdovek. Předešlý den večer a celou noc sněžilo, mohly být svahy aspoň nad ránem před otevřením střediska trochu upraveny, když...

zobrazit celý report

08. - 10.01.2018  | Stuhleck

autor: japeko
hodnocení:

Na doporučení kamarádů jsme vyzkoušeli třídenní lednovou lyžovačku v jednom z nejdostupnějších rakouských středisek z ČR. I přes nepřízeň počasí a teploty nad nulou na mě Stuhleck udělal dobrý dojem. Kvalitou sjezdovek může Stuhleck směle konkurovat i věhlasnějším a známějším alpským resortům.

zobrazit celý report

20.02.2017  | Stuhleck

autor: pedrod
hodnocení:

Návštěvu střediska jsem pojal jako poznávací akci zpestřující kratší pobyt v maďarském Györu. Většinová část rodinky totiž neprojevila o jarních prázdninách zájem o návštěvu zahraničních hor a dala přednost nabídce koupání v termálech.
Stuhleck je pro nás ze středu Čech na jednodenní návštěvu nere...

zobrazit celý report

28.01.2017  | Stuhleck

autor: arny71
hodnocení:

V sobotu 28.1 jsem s rodinkou po roce navštívil nejbližší pořádnou sjezdovku na jih od Brna. Počasí vyšlo dokonale, azuro, bezvětří, mírně pod nulou. Na sobotu přijatelná zalidněnost, spousta sněhu, prostě téměř dokonalý den na lyžích. Určitě se znovu stavíme.

zobrazit celý report

26.02.2016  | Stuhleck

autor: Kubass
hodnocení:

Stuhleck je naše oblíbené středisko pro jednodenní lyžovačky. Jde o nejbližší alpské středisko, výhodou je přijatelná vzdálenost (cca 240 km od Uh. Hradiště), tj. něco přes tři hodiny cesty autem. Na Stuhlecku jsem byl už asi desetkrát a rozhodně ne naposledy. Vyplatí se sem zajet ve všední den, pro...

zobrazit celý report

19.02.2016  | Stuhleck

autor: deti
hodnocení:

Středisko svojí dostupností a velikostí ideální pro lyžařsky plnohodnotnou jednodenní návštěvu v pracovní den. Lyžování pod 1 600 m. n. m. příjemné, výše jen pro otrlé (nulová viditelnost, vichr).

zobrazit celý report

09.01.2016  | Stuhleck

autor: parcik
hodnocení:

Celkový dojem dobrý, dobrá dostupnost z jižní Moravy. Byli jsme tu poprvé a moc nám tu líbilo. Lidí minimum, sjezdovky vydržely dlouho a počasí taky vyšlo, takže naprostá spokojenost, můžem dopručit.

zobrazit celý report

13.01.2016  | Stuhleck

autor: sosák
hodnocení:

Poprvé na Stuhlecku v letošní sezoně. Super! Za celý den nikde vydřená hnědá místa. Ledových ploten minimum. Lidi na sjezdovce by se dali počítat na prstech rukou. Počasí vyšlo tak na půl - dopoledne sluníčko, odpoledne sněhová vánice. Celkově naprostá spokojenost a nadšení.

zobrazit celý report

02.01.2016  | Stuhleck

autor: parezzbablu
hodnocení:

Vzhledem k datu mé návštěvy jsem čekal větší zalidněnost. A když v Evropě je to s tím sněhem dost bída, tak jsem nečekal žádné zázraky. A byl jsem ale celkem pozitivně překvapen.

zobrazit celý report

21.02.2015  | Stuhleck

autor: lorx
hodnocení:

V sobotu som navštívil tento rezort na pozvanie. Plánovali sme, že dorazíme na svah medzi prvými návštevníkmi. Tak to sa nám akosi nepodarilo. Vzhľadom nato že parkovacích miest je tam neúrekom, mali sme v celku problém zaparkovať. To mám mohlo napovedať, že tam bude viacero ľudí. Obavy sa potvrdili...

zobrazit celý report

18.12.2013  | Stuhleck

autor: petr.c
hodnocení:

Na Stuhleck jezdím pravidelně, takže mě nepřekvapila vysoká úroveň služeb ani stav sjezdovek, které jsou většinou pokryty technickým sněhem. Dojem tentokrát vylepšilo nádherné počasí a minimum lyžařů.

zobrazit celý report

29.12.2012  | Stuhleck

autor: _Fry_

Na Stuhlecku jsme byli již 3x. Je to takové české středisko v Rakousku. Budu ho tedy srovnávat s českými podmínkami (nikoli s alpskými).

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Residence Central Park
Orientační cena za noc vč. skipasu 931 Kč/os.
Horská Chata Gilberti
Orientační cena za noc vč. polopenze 2 019 Kč/os.
Premium Résidence Le Village
Orientační cena za noc vč. skipasu 2 749 Kč/os.