Stuhleck - aktuální report z 08. - 10.01.2018 - SNOW.CZ

Stuhleck | aktuální report z 08. - 10.01.2018

Stuhleck - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Rakousko Rakousko - Štýrsko

průměrné hodnocení Stuhleck:
autor: japeko
hodnocení:
návštěva od: 08.01.2018 do: 10.01.2018
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Na doporučení kamarádů jsme vyzkoušeli třídenní lednovou lyžovačku v jednom z nejdostupnějších rakouských středisek z ČR. I přes nepřízeň počasí a teploty nad nulou na mě Stuhleck udělal dobrý dojem. Kvalitou sjezdovek může Stuhleck směle konkurovat i věhlasnějším a známějším alpským resortům.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Všechny sjezdovky ve středisku mají dostatečnou šíři a jsou příjemně členité v délkách kolem 2 km. Víceméně všech deklarovaných 24 km sjezdovek je skutečnými širokými sjezdovkami.

Sněhové podmínky:

Přes na leden nezvykle teplé počasí byla na sjezdovkách dostatečná vrstva technického sněhu, pouze lokálně se občas objevil nějaký ten hnědý flíček. V odpoledních hodinách byly nejvíce frekventované úseky sjezdovky 1, 1a, 1b již značně měkké a rozbité. Kvalitu sněhu bych přirovnal k lyžování v březnu.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Středisko víceméně obsluhují čtyři rychlé sedačkové lanovky doplněné vleky ve spodní části střediska určené pro začátečníky. Dvě ze sedaček jsou kryty bublinou.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Vzhledem ke zvolenému termínu a ne zrovna ideálnímu počasí zalidněnost spíše nízká.

Občerstvení a aprés-ski:

Ve středisku je k dispozici dostatek možností občerstvení přímo na sjezdovce. Kvalita i ceny standardní.

Doprava do střediska a parkování:

Dostupnost střediska bych ohodnotil jako nadstandardní, 5 minut od dálnice. Parkovacích míst dostatek jak na záchytném parkovišti, tak na parkovištích bezprostředně u sjezdovek.

+ plusy

  • dostupnost
  • profil sjezdovek

- mínusy

  • počasí

Zajímavé odkazy

http://www.stuhleck.com

zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

14.12.2018  | Stuhleck

autor: olaf
hodnocení:

Letos v prosinci napadlo dost sněhu i na Stuhlecku, a tak jsme jej zvolili pro první den lyžovačky v Rakousku.

zobrazit celý report

24.02.2018  | Stuhleck

autor: arny71
hodnocení:

Po delší době se naše rodinka rozhodla vyrazit na otočku do Alp, cílem byl tedy samozřejmě Stuhleck, nejbližší pořádné moravské středisko jižně od Brna. :) Dlouho jsem tam nebyl o víkendu a dlouho nebudu. Kombinace naprosto ideálního azuro počasí s teplotou kolem nuly a očekávaným příchodem silných ...

zobrazit celý report

02.02.2018  | Stuhleck

autor: Kubass
hodnocení:

Na Stuhleck jezdím pravidelně několikrát za sezónu už asi osmým rokem, takže už vím, co od něj čekat. Tentokrát přišlo velké zklamání, a to v podobě naprosto neupravených sjezdovek. Předešlý den večer a celou noc sněžilo, mohly být svahy aspoň nad ránem před otevřením střediska trochu upraveny, když...

zobrazit celý report

20.02.2017  | Stuhleck

autor: pedrod
hodnocení:

Návštěvu střediska jsem pojal jako poznávací akci zpestřující kratší pobyt v maďarském Györu. Většinová část rodinky totiž neprojevila o jarních prázdninách zájem o návštěvu zahraničních hor a dala přednost nabídce koupání v termálech.
Stuhleck je pro nás ze středu Čech na jednodenní návštěvu nere...

zobrazit celý report

28.01.2017  | Stuhleck

autor: arny71
hodnocení:

V sobotu 28.1 jsem s rodinkou po roce navštívil nejbližší pořádnou sjezdovku na jih od Brna. Počasí vyšlo dokonale, azuro, bezvětří, mírně pod nulou. Na sobotu přijatelná zalidněnost, spousta sněhu, prostě téměř dokonalý den na lyžích. Určitě se znovu stavíme.

zobrazit celý report

29.01.2017  | Stuhleck

autor: korsičan
hodnocení:

Dá se to říct pouze takto - už nikdy! Nejhorší lyžování v mém životě. Marně vzpomínám, kdy se v minulosti lyžování jen byť vzdáleně podobalo včerejší hrůze! Jednu hvězdičku jsem dát musel, protože bez hvězdičky se ten report uložit nedá. Jinak bych žádnou nedal.

zobrazit celý report

26.02.2016  | Stuhleck

autor: Kubass
hodnocení:

Stuhleck je naše oblíbené středisko pro jednodenní lyžovačky. Jde o nejbližší alpské středisko, výhodou je přijatelná vzdálenost (cca 240 km od Uh. Hradiště), tj. něco přes tři hodiny cesty autem. Na Stuhlecku jsem byl už asi desetkrát a rozhodně ne naposledy. Vyplatí se sem zajet ve všední den, pro...

zobrazit celý report

19.02.2016  | Stuhleck

autor: deti
hodnocení:

Středisko svojí dostupností a velikostí ideální pro lyžařsky plnohodnotnou jednodenní návštěvu v pracovní den. Lyžování pod 1 600 m. n. m. příjemné, výše jen pro otrlé (nulová viditelnost, vichr).

zobrazit celý report

09.01.2016  | Stuhleck

autor: parcik
hodnocení:

Celkový dojem dobrý, dobrá dostupnost z jižní Moravy. Byli jsme tu poprvé a moc nám tu líbilo. Lidí minimum, sjezdovky vydržely dlouho a počasí taky vyšlo, takže naprostá spokojenost, můžem dopručit.

zobrazit celý report

13.01.2016  | Stuhleck

autor: sosák
hodnocení:

Poprvé na Stuhlecku v letošní sezoně. Super! Za celý den nikde vydřená hnědá místa. Ledových ploten minimum. Lidi na sjezdovce by se dali počítat na prstech rukou. Počasí vyšlo tak na půl - dopoledne sluníčko, odpoledne sněhová vánice. Celkově naprostá spokojenost a nadšení.

zobrazit celý report

02.01.2016  | Stuhleck

autor: parezzbablu
hodnocení:

Vzhledem k datu mé návštěvy jsem čekal větší zalidněnost. A když v Evropě je to s tím sněhem dost bída, tak jsem nečekal žádné zázraky. A byl jsem ale celkem pozitivně překvapen.

zobrazit celý report

21.02.2015  | Stuhleck

autor: lorx
hodnocení:

V sobotu som navštívil tento rezort na pozvanie. Plánovali sme, že dorazíme na svah medzi prvými návštevníkmi. Tak to sa nám akosi nepodarilo. Vzhľadom nato že parkovacích miest je tam neúrekom, mali sme v celku problém zaparkovať. To mám mohlo napovedať, že tam bude viacero ľudí. Obavy sa potvrdili...

zobrazit celý report

18.12.2013  | Stuhleck

autor: petr.c
hodnocení:

Na Stuhleck jezdím pravidelně, takže mě nepřekvapila vysoká úroveň služeb ani stav sjezdovek, které jsou většinou pokryty technickým sněhem. Dojem tentokrát vylepšilo nádherné počasí a minimum lyžařů.

zobrazit celý report

29.12.2012  | Stuhleck

autor: _Fry_

Na Stuhlecku jsme byli již 3x. Je to takové české středisko v Rakousku. Budu ho tedy srovnávat s českými podmínkami (nikoli s alpskými).

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Berggasthof Bavaria
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 443 Kč/os.
Chalets Grand Panorama I
Orientační cena za noc 1 266 Kč/os.
Hotel Cristallo
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 1 558 Kč/os.