lyžařské oblečení - tématické články (strana: 2) - SNOW.cz

Heliasport - kvalita a špičkový servis jako standard

Heliasport, to jsou dobře zavedené lyžařské obchody s dlouhou tradicí. Do těchto sportovních speciálek směřují zejména nároční zákazníci, kteří dobře vědí, proč jejich kroky vedou právě sem. Heliasport je charakteristický svým zaměřením na kvalitu a do značné míry jeho sortiment určuje také spojitost s určitými značkami sportovního vybavení. Napřík...

Harfasport slaví již 25 let!

Pražská sportovní speciálka HARFASPORT má na trhu své pevné místo. Aby ne, když první lyže nabídli již před 25 lety a poctivě pracují na tom, aby svým zákazníkům přinášeli nejlepší zboží, služby a servis. Dnes si v HARFASPORTu přijdou na své milovníci zimních sportů a cyklistiky.

Lyžebraní – 50 000 zimních produktů se slevou až 80 %!

Největší lyžařská prodejní akce každoročně upoutá zájem tisíců, možná i desetitisíců lyžařů! Proč? Lyžebraní je akce, kde vybavíte na hory nebo zimní radovánky celou rodinu za nejlepší ceny! Letos zde najdete 50 000 zimních produktů skladem pro veškeré zimní sporty a to jak nových, tak i bazarových produktů.

Lyžuj s kompresí v lyžařském oblečení CEP

Když se řekne komprese, každý lyžař si asi představí cílené a vědomě řízené zatížení zejména vnější lyže v oblouku, popřípadě „zdupnutí“ skoku na terénní hraně. Nebo se mu vybaví, jak ho určité místo sjezdovky dokáže při průjezdu vlivem působení fyzikálních sil doslova „zamáčknout“. V každém případě ve spojení s kompresí hovoříme vždy o veličině tl...

Mico - spodní lyžařské oblečení české reprezentace

Výrobce sportovního oblečení Mico není třeba nijak dlouze představovat. Tato italská značka s historií sahající až do roku 1970 si vydobyla renomé na trhu s funkčním sportovním spodním oblečením a ponožkami, v průběhu let se stala oficiálním partnerem mnoha evropských lyžařských reprezentací a sportovců. Ne náhodou tak výrobky Mico využívá rovněž č...

Proč nosit kompresní oblečení při lyžování

Každý lyžař ví, že lyžování představuje pro nohy pořádný zápřah. Pálení svalů a jejich únava po celém dni na svahu bývají často součástí sněhových dobrodružství. Naštěstí už ale máme i na to pomocníky – kompresní návleky či podkolenky. Představíme vám jejich přínosy i vhodné typy.

Sensor - Zahřeje na těle i na duši

Milujeme zimu stejně jako ty, ale každý z nás má jiné nároky na tepelný komfort. Zatímco ty bys do kapsy strčil i Amundsena, tvá přítelkyně obléká další vrstvu, jakmile se teplota začne přibližovat nule. Připravili jsme pro tebe pár tipů na kousky oblečení z našich kolekcí podle toho, na jaké aktivity se hodí nejlépe.

Helly Hansen Lifaloft Air Insulator Jacket - nový level pro skialpinisty

Maximální paropropustnost a hřejivost aneb Helly Hansen Lifaloft Air Insulator Jacket.
Kdo trochu sleduje ikonickou značku Helly Hansen, bude znát termín Lifaloft™ – připomeneme, že to je nedávno nová izolační výplň se skvělými funkčními parametry. A tentokrát ji Helly Hansen pozoruhodně aplikoval do funkčního oblečení pro skialpinisty.

Skialpoví blázni z Bormia: Buďte odlišní, nejen lepší!

Založili byste si vlastní oděvní značku? Měli byste odvahu postavit se obřím mezinárodním korporacím se zavedeným trhem a z domova konkurovat firmám, které mají své kanceláře takřka na každém kontinentu? Asi je každému jasné, že toto může udělat snad jen blázen.

Skialpové oblečení Wedze: příjemný set pro každodenní nošení

Skitouring a skialpinismus ze své podstaty klade protichůdné nároky na oblečení. Většinu dne tráví lyžař aktivní chůzí, při které se zahřívá a potí, odpočívat musí často v chladném a větrném počasí tak, aby nevychladl a nepromokl, vzdoruje nejdrsnějšímu počasí při někdy až horolezeckých výstupech na vrcholy, aby se pak na pár minut zase zapotil při...

Mico – spodní lyžařské oblečení české reprezentace

Výrobce sportovního oblečení Mico není třeba nijak dlouze představovat. Tato italská značka s historií sahající až do roku 1970 si vydobyla renomé na trhu s funkčním sportovním spodním oblečením a ponožkami, v průběhu let se stala oficiálním partnerem mnoha evropských lyžařských reprezentací a sportovců. Ne náhodou tak výrobky Mico využívá rovněž č...

Technická dětská bunda Dainese Ribbo HP

Dětské oblečení z kolekce Scarabeo firmy Dainese je vyvinuto tak, aby z pohledu technologií v ničem nezaostávalo za produkty určenými dospělým lyžařům. Použité materiály, technické detaily, propracovaný střih, vše na nejvyšší úrovni.

Jak prát bundy s membránou a péřovky

Mám bundu s funkční membránou prát? Anebo se to nesmí? Proboha, prát, určitě prát! Raději dřív než vás k tomu vyzve partnerka… Perte, ale opatrně a s rozumem.

Colmar: technologie na svahu

Kolekce Colmar je určena těm, kdo mají sníh jako životní styl: na sjezdovkách i mimo ně.
Colmar klade velký důraz na čistý design, používání materiálů nejnovější generace a aplikování nových technologií.

Jak zvolit funkční prádlo na skialp?

Z pohledu výběru vhodného typu funkčního prádla se může zdát skialp poměrně komplikovanou aktivitou. Cestou nahoru se spolehlivě zahřejeme, a není tedy třeba superteplé oblečení, naopak směrem dolů už může být ve sjezdu zima.

Dámská lyžařská bunda Kilpi Asimetrix-W

Na domácím trhu je přehršel značek sportovních oděvů s různými koncepty i cílovými skupinami. Velkým světovým hráčům konkurují i menší, ale hlavně často domácí výrobci, kteří útočí v první řadě cenou, leckdy ale i kvalitou. V posledních letech je hodně na očích značka Kilpi, jíž snad sami lyžařští bohové přispěli ke strmému růstu oblíbenosti. K red...

Na lyže v sukni

Možná to někomu přijde jako módní výstřelek, přitom jde o plně funkční a pro mnohé ženy již nepostradatelnou součást zimní výbavy. Nejdříve zabrouzdejme trochu do historie oblékání na lyže. Ještě před 100 lety bylo nepředstavitelné, aby žena chodila v kalhotách, a tak se lyžovalo v sukních. Pak přišla z Paříže největší módní revoluce v podání Coco ...

Lyžařské oblečení - až na vrcholky hor s kolekcí Bergtagen

Značka Fjällräven se ráda vydává na cestu do hor nad hranici lesa, kde už téměř nic nežije a kde si náročný terén žádá opravdu kvalitní vybavení. A aby tato cesta byla co nejbezpečnější a alespoň o trochu jednodušší, vyvinula speciální kolekci Bergtagen.

Známe vítěze soutěže o trika Sensor Merino Extreme

Gratulujeme výhercům soutěžte o největší novinku v kolekci Sensor pro tuto zimu – o jemná a hřejivá trika ze 100% merino vlny s názvem Sensor Merino Extreme!

Tipy na lyžařské vánoční dárky 2018

Nic člověku neudělá pod stromečkem větší radost než úžasné, excelentní, jedinečné, dlouho očekávané, nebo úplně šokující, prostě prima lyžařské vybavení. Jaké máme vyzkoušené, máme je rádi, a tedy je s velkou pravděpodobností budou mít rádi i vaši blízcí?

Komerční tipy