Lyžařské vybavení - články (strana: 6) - SNOW.cz

Vyhlášení vítězů soutěže o podkolenky pro běžecké lyžování MICO

Výrobce sportovního oblečení Mico není třeba nijak dlouze představovat. Tato italská značka s historií sahající až do roku 1970 si vydobyla renomé na trhu s funkčním sportovním spodním oblečením a ponožkami a v průběhu let se stala oficiálním partnerem mnoha evropských lyžařských reprezentací a sportovců. Ne náhodou tak výrobky Mico využívá rovněž ...

Odkaz západní fronty: ponožky, které se vyrábí, aby vydržely desetiletí

Nervozita – je úplně všude. V ranních novinách, ve tvářích sousedů, v odpoledním šálku Earl Grey, dokonce jako by i vítr vanoucí v pravidelném rytmu od Irského moře obsahoval cosi varovného. Ani v ulicích městečka Newtownards, rozlezlého na úpatí kopce, či spíše brdku, jemuž dominuje velkopanská věž Scrabo Tower, neproudí ta obvyklá pohoda. Je srpe...

Helly Hansen - čtyři pilíře udržitelnosti

Výrobce outdoorového oblečení Helly Hansen od počátku souzní s životním prostředím – místo, aby se ho snažil změnit, snaží se s ním sžít. Od vzniku značky, kdy námořní kapitán Helly Juell Hansen začal vyrábět oblečení, uplynulo téměř 140 let. 140 let modernizace, inovací a zlepšování produktů, ale také 140 let, během kterých byla výroba optimalizov...

Revoshock: co se skrývá v nových lyžích Atomic

O nové technologii Revoshock už prolétlo několik titulků i ve Snow, ale zatím nikdo pořádně nevysvětlil, o co vlastně jde a proč lze Revoshock považovat za obrovský technologický krok. Tak pojďme rozlepit imaginární lyži s Revoschockem a podívat se pod topsheet.

Crazy – proč zažívá boom?

Italská značka Crazy byla ještě nedávno skoro neznámá. Nyní zažívá boom. A není složité zjistit proč – je to prostý důkaz toho, že investovaná energie, vášeň a cílevědomost se vrací v podobě úspěchu.

WINTERTEST – Vyzkoušejte zdarma své vysněné lyže a lyžařské vybavení

Zima je tu, o tom není pochyb. První sníh leckde již leží, a pokud ne, nenechají na sebe první závěje dlouho čekat. Prašan, sluníčko, pohoda na horách. A do toho testování vysněného lyžařského vybavení. WINTERTEST 2022 je tu.

Vyrazte na akce - kempy a testování lyží s profíky!

Věříme, že si letošní zimu budeme moci užít i testování lyží, kempy a kurzy. Stejně tak jako profíci z HARFASPORTu, kteří pro vás letos mají pořádnou nadílku zimních eventů.

Jupiter – nový král světa lyžařského servisu

Individualita a automatizace – konečně je to možné!
Každý ski servis má jiné preference, pokud jde o efektivitu nebo kvalitu, což často vede k zaměření se na konkrétní technické prvky. Jupiter uspokojí každé přání konceptem stroje, který nabízí maximální flexibilitu a zajišťuje, že vaše očekávání budou splněna pokaždé – bez kompromisů!

Chytré hodinky Garmin nejen pro sjezdové lyžování

Víte, že vybrané chytré GPS hodinky Garmin nabízejí speciální funkce pro sjezdové lyžování? Automaticky počítají sjezdy, pozastavují stopky při jízdě lanovkou, nebo pomocí funkce Garmin Pay umožňují bezkontaktně v resortu zaplatit skipas nebo odpolední kávu?

Harfasport - užijte si hory v plné parádě

Po loňské, lyžařsky nevydařené, zimě se nemůžeme dočkat, až se oblékneme do lyžařského, zacvakneme boty do vázání a odpíchneme se k pořádné jízdě! Je to tak?

CZ SKI: půjčovna a testcentrum - lyže, skialpy, snb, běžky

Lyže či skialpy nemusíte hned vlastnit. Můžete si je půjčit a pořádně otestovat, než se pro koupi rozhodnete. A pro své mladé lyžaře můžete set půjčit na rok nebo dva. Odpadne vám spousta starostí, a když vám dítě povyroste, jednoduše si při jedné návštěvě vyměníte potřebné vybavení za větší.

Dobré pivo potřebuje výborné výčepní! Aneb jak zodpovědně vybrat ty nejlepší lyže

Dnes už nestačí mít jen kvalitní produkt. Kvalitní musí být i jeho prodej, vztah se zákazníkem. Obzvlášť kolem nekonečně široké nabídky lyžařského materiálu je dnes tolik neznámých, že to neobeznámeného člověka může až děsit. K prodeji lyžařského vybavení tedy neodlučně patří široká doprovodná informace, která zákazníka navede k tomu nejlepšímu, co...

World Ski Test 2021: Jak jsme testovali lyže na Mölltalu

Po loňské sezóně, která lyžování zrovna nepřála, jsme byli v květnu pořádně hladoví a natěšení. Pozvání, abychom se jako redakce zúčastnili World Ski Testu na Mölltalském ledovci, tak nemohlo přijít víc vhod. V životě jsou chvíle (byť jich není mnoho), kdy ani budíček nařízený, aby zazvonil před pátou hodinou ranní, nezkazí skvělou náladu, a tak to...

Vyhlášení vítězů soutěže o závodní lyžařské podkolenky Mico

Výrobce sportovního oblečení Mico není třeba nijak dlouze představovat. Tato italská značka s historií sahající až do roku 1970 si vydobyla renomé na trhu s funkčním sportovním spodním oblečením a ponožkami a v průběhu let se stala oficiálním partnerem mnoha evropských lyžařských reprezentací a sportovců. Ne náhodou tak výrobky Mico využívá rovněž ...

Haglöfs - švédské vybavení do náročných podmínek

Haglöfs, outdoorová značka pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde zvlněné nížiny a tekoucí řeky ustupují hustým lesům a zasněženým horám. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností.

Známe vítěze soutěže o komplet Sensor Merino Impress

Merino je trendy a my ho milujeme. Možná si ho zamilujete i vy, když zjistíte, že Sensor už dávno nastavil laťku hodně vysoko. Zkrátka Číně řekli důrazné NE! Kvalitní novozélandskou vlnu pro sebe nechává zpracovávat ve Švýcarsku a zbytek procesu výroby se odehrává hezky česky v Bystřici pod Hostýnem na úpatí Hostýnsko-vsetínské hornatiny.

Crazy Store - první značková prodejna mimo Itálii je v Praze

Značka Crazy prožila v minulých letech boom. Rostla celosvětově, ale zdaleka nejvíc si získala Čechy. I proto čerstvě vznikl obchod Crazy Store zaměřený jen na tuto italskou značku, zrovna v Praze. A to jako vůbec první prodejna tohoto typu na světě mimo rodnou Itálii.

Test Scott Superguide: Které jsou víc super?

Dostali jsme na test dva oblíbené modely skitouringových lyží Scott a jejich srovnání se jednoduše nabízelo. Je některý z nich lepší, nebo jsou oba výborné, jen pokaždé v jiných podmínkách?

Přilby Giro: Špičková technologie Spherical

Unikátní technologii Spherical vyvinuly značky Giro a Bell ve spolupráci s firmou MIPS. Proto je systém Spherical dostupný pouze v zimních přilbách Giro (a také v cyklistických přilbách Giro a Bell). Jedná se o technologii, která dále navyšuje ochranu proti rotačním silám působícím při nárazu – je to vylepšené „odpružení“ uvnitř přilby.

Happy Sport: Punk is not dead!

Síť lyžařských prodejen se značkou Happy Sport zná dneska leckdo. Tři pražské prodejny společně s jednou hradeckou provozovnou sytily lyžaře tradičně sezonními zápůjčkami, lyžemi z druhé ruky a v poslední době čím dál víc kvalitním novým zbožím. Ne každý ale ví, jaký klíčový význam Happy Sport sehrál v lyžařské a snowboardové…, ano, nebojme se to ř...

Komerční tipy