Lyžařské vybavení - články (strana: 9) - SNOW.cz

Dynafit dál posouvá hranice

Když se řekne skitouring, každý si představí bílé panenské pláně, nedotčenou přírodu, sjezdy v závějích prašanu a Dynafit. Značku, která vynálezem moderního skialpového vázání určila dnešní podobu tohoto sportu. A stále udává trend.

Lyže Choc: Ta nejpokročilejší technologie, kterou používáme, jsou lidské ruce. A jsme na to hrdí.

Letos představili nový model lyží JasanSki Natural. Sportovně carvingová lyže, ve které se snoubí odolné jasanové jádro s těmi nejnovějšími materiály. Technologie se setkává s tradicí. Tato lyže vás nadchne nejenom svými jízdními vlastnostmi, ale i netradičním designem. Pokud jste milovníci klasiky a technologie, tak je tato lyže určena přímo pro v...

Colmar: Dynamický design, maximální výkon

I když je soudobá kolekce Colmar velmi široká s přesahem do městské módy, její základ je úzce spojen se sportem, s lyžováním. Kolekce Colmar stojí na kvalitních materiálech, nových technologiích a moderním designu.

HARFASPORT je letos opět nadupanější!

Věříme, že si sněhu na horách budeme moci užít, ať už u nás, nebo v cizině. Připravte se na zimu v HARFASPORTu, největší speciálce na zimní sporty i cyklistiku. Seznamte se s novinkami a nabídkou, která je letos opět nadupanější!

Design lyží Egoé Beat: Mysl přestává řešit, srdce začíná cítit

Člověk by řekl, že sjezdové lyžování a grafický design mají společného asi tolik jako vlašský salát a sádrový trpaslík. Alice Fialová ale dokazuje, že zanechat dráhu talentované sjezdařky a vrhnout se na dráhu grafické designérky ještě nemusí znamenat zcela opustit svahy a být volnomyšlenkářským nomádem.

Blizzard 2021

Historie značky Blizzard sahá až do roku 1945. Tehdy začal Toni Arnsteiner v malé truhlářské dílně v rakouském Mittersillu vyrábět první lyže. V roce 1953 registruje značku Blizzard Ski a o rok později se už lyže Blizzard poprvé objevují na stupních vítězů.

Lyžařské boty Tecnica 2021

Historie značky se začala psát již v roce 1930. Giancarlo Zanatta založil v Itálii malou dílnu na výrobu pracovní obuvi, ze které během dalších 30 let postupně vzešla značka Tecnica. V 70. letech se na trhu objevily její první lyžařské boty a dnes patří mezi největší výrobce lyžařských bot.

On-line půjčovna lyží - CZ SKI - lyžařské vybavení až domů

I při zavřených prodejnách si zimní sety u CZ SKI můžete pohodlně vybrat on-line, a pokud se vám nechce převzít objednávku na prodejně, bude vám doručena až domů.

100% recyklace. Nový Mono Material od Helly Hansen

Ekologické chování je výzva doby. Při vývoji nového materiálu a jeho implementaci do oděvů mysleli vývojáři Helly Hansen právě na trvalou udržitelnost produktů, konkrétně tedy komplexní proces recyklace se všemi kroky, které obnáší. Tak vznikl Mono Material.

Otravuje vás řešit servis lyží pro celou rodinu? Já se toho zbavil. A zdarma!

Nedávno jsem konečně vytáhl naše čtvery lyže ze sklepa. Koukám na ně… skluznice suchá, hrany jsou tupé a orezlé. Nezbývá tedy nic jiného než sklopit sedačky v autě, naložit lyže, odvézt do servisu, vyložit… Pak auto zase pěkně vrátit do původního stavu, odvézt rodinku na chatu a po víkendu celé to každoroční martýrium zopakovat. Uf…

NIXSKI - spokojenost je víc než peníze

Podnikání je řehole. Ale i radost a velká škola. Píše příběhy, v nichž se do hloubi zrcadlí osobnost hybatele podniku – které obvykle demonstrují bezmeznou schopnost lidské vůle, jíž nedělá problém prokličkovat se mezi brankami zavřeného slalomu zvyklostí a vítězit. I nováček na startovním poli, NIXSKI, je ve své třídě vítězem a jeho příběh stojí z...

Snowlab - servismanům vidíte přímo pod ruce

Skiservis SNOWLAB Flora je unikátní otevřený koncept autorizovaného skiservisu kategorie MONTANA Top Ski Servis Team*****, kde profesionálně vyškolení servismani spolu s nejmodernější technologií švýcarské firmy MONTANA® poskytnou vašim lyžím, běžkám a snowboardům tu nejkvalitnější a zároveň nejšetrnější péči.

Sensor 2021 - Funkční prádlo EcoMade

V průběhu minulých let jste si zvykli na slušivé funkční hadříky z merina od Sensoru, které zahřejí a přitom nezatíží přírodu. Pamětníci ale vědí, že Sensor před více než 20 lety vyrostl na značkovém syntetickém materiálu od DuPontu.

Z čeho se skládá výbava na běžecké lyžování? A jak si ji vybrat, abyste s ní byli spokojení?

Stalo se vám někdy, že se vám běžkování vůbec nedařilo tak, jak jste chtěli? Nevzdávejte to, možná za to mohla nevhodná výstroj. Stačí vyměnit běžky za kratší, nebo sáhnout po měkčích lyžařských botách, a hned má běh na lyžích zase to správné zimní kouzlo. Bez náležité základní výstroje se běžkovat nedá. A tady jsou kritéria, podle kterých byste si...

TK SPORT Uherský Brod - lyžařská speciálka s 30letou tradicí

Široký sortiment zimního vybavení, kvalitní služby a servis, to vše okořeněné osobitým přístupem. U nás se vybavíte, a když nám dáte prostor, tak i dobře pobavíte.

Elan slaví pětasedmdesát!

Je to neuvěřitelné, ale lyže Elan jsou na trhu 75 let. Proslulá značka, která se kromě výroby lyží zabývá i produkcí jachet a dalšího sportovního vybavení, byla založena již v roce 1945.

Design - první podmínka k úspěšné lyžařské značce

Nakolik design dokáže ovlivnit zájem o lyžařskou značku, názorně ilustruje příběh značky Lusti. Její lyže se v první fázi své existence prosazovaly svou kvalitou převážně u znalců, hledačů a experimentátorů. Dá se domýšlet, že rozšíření jim do jisté míry blokoval zastaralý vzhled s amatérskými prvky. Poté, co proběhl profesionální redesign, přišel ...

První trvale udržitelná membrána: Helly Hansen Lifa Infinity Pro™

Voděodolnost – prodyšnost – odpovědnost
Skutečnost, že na poli zimního sportovního oblečení je stále co vylepšovat, dokazuje společnost Helly Hansen. Konkrétně pak její revoluční technologie Lifa Infinity Pro, která, integrovaná v bundě Elevation, vyhrála hlavní cenu veletrhu ISPO.

Atomic a Salomon – experti na zimu

Požadavky zákazníků-lyžařů jsou stále vyšší a vyšší, nestačí už pouze vzít si lyže, zaplatit a jít. Nákup tak zásadních prvků lyžařské výbavy, jako jsou lyže a boty, je dnes až rituál, který nutně zahrnuje stále širší servis: nejprve důslednou konzultaci, následně kvalifikovaný výběr vhodných modelů včetně správného určení délky lyží nebo velikosti...

Značky, které znají potřeby sportovců. Čím jsou výjimečné? A kde si je můžete výhodně objednat?

Jste-li nadšeným lyžařem, jistě se nevěnujete sportu jen během lyžařské sezóny, ale je součástí vašeho každodenního života. A určitě jste zjistili, že u všech pohybových aktivit hraje významnou roli funkční a pohodlné sportovní oblečení - a samozřejmě i boty. Podívejme se tedy společně na značky, které svojí kvalitou dokázaly přesvědčit mnoho známý...

Komerční tipy