lyžařské vybavení - tématické články (strana: 2) - SNOW.cz

WINTERTEST – Vyzkoušejte zdarma své vysněné lyže a lyžařské vybavení

Zima je tu, o tom není pochyb. První sníh leckde již leží, a pokud ne, nenechají na sebe první závěje dlouho čekat. Prašan, sluníčko, pohoda na horách. A do toho testování vysněného lyžařského vybavení. WINTERTEST 2022 je tu.

Vyrazte na akce - kempy a testování lyží s profíky!

Věříme, že si letošní zimu budeme moci užít i testování lyží, kempy a kurzy. Stejně tak jako profíci z HARFASPORTu, kteří pro vás letos mají pořádnou nadílku zimních eventů.

Jupiter – nový král světa lyžařského servisu

Individualita a automatizace – konečně je to možné!
Každý ski servis má jiné preference, pokud jde o efektivitu nebo kvalitu, což často vede k zaměření se na konkrétní technické prvky. Jupiter uspokojí každé přání konceptem stroje, který nabízí maximální flexibilitu a zajišťuje, že vaše očekávání budou splněna pokaždé – bez kompromisů!

Chytré hodinky Garmin nejen pro sjezdové lyžování

Víte, že vybrané chytré GPS hodinky Garmin nabízejí speciální funkce pro sjezdové lyžování? Automaticky počítají sjezdy, pozastavují stopky při jízdě lanovkou, nebo pomocí funkce Garmin Pay umožňují bezkontaktně v resortu zaplatit skipas nebo odpolední kávu?

CZ SKI: půjčovna a testcentrum - lyže, skialpy, snb, běžky

Lyže či skialpy nemusíte hned vlastnit. Můžete si je půjčit a pořádně otestovat, než se pro koupi rozhodnete. A pro své mladé lyžaře můžete set půjčit na rok nebo dva. Odpadne vám spousta starostí, a když vám dítě povyroste, jednoduše si při jedné návštěvě vyměníte potřebné vybavení za větší.

Dobré pivo potřebuje výborné výčepní! Aneb jak zodpovědně vybrat ty nejlepší lyže

Dnes už nestačí mít jen kvalitní produkt. Kvalitní musí být i jeho prodej, vztah se zákazníkem. Obzvlášť kolem nekonečně široké nabídky lyžařského materiálu je dnes tolik neznámých, že to neobeznámeného člověka může až děsit. K prodeji lyžařského vybavení tedy neodlučně patří široká doprovodná informace, která zákazníka navede k tomu nejlepšímu, co...

World Ski Test 2021: Jak jsme testovali lyže na Mölltalu

Po loňské sezóně, která lyžování zrovna nepřála, jsme byli v květnu pořádně hladoví a natěšení. Pozvání, abychom se jako redakce zúčastnili World Ski Testu na Mölltalském ledovci, tak nemohlo přijít víc vhod. V životě jsou chvíle (byť jich není mnoho), kdy ani budíček nařízený, aby zazvonil před pátou hodinou ranní, nezkazí skvělou náladu, a tak to...

Haglöfs - švédské vybavení do náročných podmínek

Haglöfs, outdoorová značka pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde zvlněné nížiny a tekoucí řeky ustupují hustým lesům a zasněženým horám. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností.

Test Scott Superguide: Které jsou víc super?

Dostali jsme na test dva oblíbené modely skitouringových lyží Scott a jejich srovnání se jednoduše nabízelo. Je některý z nich lepší, nebo jsou oba výborné, jen pokaždé v jiných podmínkách?

Přilby Giro: Špičková technologie Spherical

Unikátní technologii Spherical vyvinuly značky Giro a Bell ve spolupráci s firmou MIPS. Proto je systém Spherical dostupný pouze v zimních přilbách Giro (a také v cyklistických přilbách Giro a Bell). Jedná se o technologii, která dále navyšuje ochranu proti rotačním silám působícím při nárazu – je to vylepšené „odpružení“ uvnitř přilby.

Happy Sport: Punk is not dead!

Síť lyžařských prodejen se značkou Happy Sport zná dneska leckdo. Tři pražské prodejny společně s jednou hradeckou provozovnou sytily lyžaře tradičně sezonními zápůjčkami, lyžemi z druhé ruky a v poslední době čím dál víc kvalitním novým zbožím. Ne každý ale ví, jaký klíčový význam Happy Sport sehrál v lyžařské a snowboardové…, ano, nebojme se to ř...

Heliasport - kvalita a špičkový servis jako standard

Heliasport, to jsou dobře zavedené lyžařské obchody s dlouhou tradicí. Do těchto sportovních speciálek směřují zejména nároční zákazníci, kteří dobře vědí, proč jejich kroky vedou právě sem. Heliasport je charakteristický svým zaměřením na kvalitu a do značné míry jeho sortiment určuje také spojitost s určitými značkami sportovního vybavení. Napřík...

Mimic professional - vyvinuto pro vás na závodní trati

Vnitřní botička Mimic Professional je výsledkem dlouhodobé spolupráce s těmi nejlepšími závodníky Světového poháru jako třeba Mikaela Shiffrin. Technologie je založená na využití speciální pěny, aplikované přímo do vnitřní botičky. Ta následně nohu obteče, čímž se jí po zatuhnutí dokonale přizpůsobí.

Harfasport slaví již 25 let!

Pražská sportovní speciálka HARFASPORT má na trhu své pevné místo. Aby ne, když první lyže nabídli již před 25 lety a poctivě pracují na tom, aby svým zákazníkům přinášeli nejlepší zboží, služby a servis. Dnes si v HARFASPORTu přijdou na své milovníci zimních sportů a cyklistiky.

Blizzard přináší novinky! Model ThunderBird s unikátní technologií jádra

Tradiční rakouská značka Blizzard v poslední zimě na nic nečekala a vrhla se na inovace. Její vývojáři je stihli dostatečně otestovat a doladit na svazích Alp v blízkosti firemní základny v Mittersilu.

Lyžebraní – 50 000 zimních produktů se slevou až 80 %!

Největší lyžařská prodejní akce každoročně upoutá zájem tisíců, možná i desetitisíců lyžařů! Proč? Lyžebraní je akce, kde vybavíte na hory nebo zimní radovánky celou rodinu za nejlepší ceny! Letos zde najdete 50 000 zimních produktů skladem pro veškeré zimní sporty a to jak nových, tak i bazarových produktů.

Scott Superguide 95: skialp a k tomu pořádný freeride

Oblíbený model Superguide 95 prošel výraznými konstrukčními změnami, ale zachoval si svoje freeridové kořeny a přidal k nim navíc nízkou hmotnost.

Mico - spodní lyžařské oblečení české reprezentace

Výrobce sportovního oblečení Mico není třeba nijak dlouze představovat. Tato italská značka s historií sahající až do roku 1970 si vydobyla renomé na trhu s funkčním sportovním spodním oblečením a ponožkami, v průběhu let se stala oficiálním partnerem mnoha evropských lyžařských reprezentací a sportovců. Ne náhodou tak výrobky Mico využívá rovněž č...

Legend Sport Praha - legendární světové značky na jednom místě

Francouzský šarm, precizní výkon, inovace… To a ještě více zní každému fanouškovi lyžování při vyslovení značek Rossignol, Lange a Dynastar. Ty mají svůj chrám více než 20 let v prémiovém obchodě společnosti BRETTON s.r.o., zastupující nejen tyto prestižní světové sportovní značky v ČR, v centru Prahy, Myslíkově ulici.

Tecnica - bota pro každého experta

Tecnica je mezi lyžařskými značkami obr. Její historie se začala psát již v roce 1930 a v 70. letech představila první lyžařské boty. Tecnica je známý inovátor, své dlouholeté zkušenosti a know-how vtělila do vrcholného sportovního modelu MACH 130, který v kolekci italského výrobce najdeme hned v několika variantách.

Komerční tipy