lyžařské vybavení - tématické články (strana: 7) - SNOW.cz

Atomic Hawx - Boty, které padnou

Výběr jakýchkoliv bot je složitý úkol, u těch lyžařských to pak platí dvojnásob – zda na nohu opravdu dobře padnou, poznáte definitivně až na svahu. Jediné spolehlivé řešení, jak předejít zklamání, je nechat si je vytvarovat přímo na nohu už v obchodě. Samotný tvarovací proces zvládnou za pouhých 12 minut v kterémkoliv z Expert Pointů, specializova...

Běžecké lyže Fischer – rakouská kvalita za rozumnou cenu

K významným kritériím, podle kterých si vybíráte výstroj na běžecké lyžování, zajisté patří kvalita a cena. Jedním z předních výrobců lyží na světě je firma Fischer Sports. Ať už zvolíte lacinější či dražší model běžek Fischer, vždy si budete moci být jisti tím, že bude kvalitní.

Jak se naučit běžkovat. Co by měl vědět běžkař – začátečník?

„Kdo umí chodit, umí i běžkovat“ - tak zněl výstižný a nadčasový reklamní slogan, kterým běžecké lyžování propagoval v 70. letech Německý lyžařský svaz (Deutscher Skiverband). Naučit se běžkovat je za určitých okolností skutečně jednoduché.

Nové Kästle: jak se ukázaly v testu?

Těsně před Vánocemi se mi podařil brilantní únik z covidem zmítané republiky, abych po delší době mohl otestovat nějaké prima lyže. Do Davosu jsem chtěl vyrazit s něčím opravdu reprezentativním, Kästle mi tedy přišly jako dobrý nápad a pánové z firmy, která Kästle v Česku prodává, mi vyšli vstříc.

Běžky - ideální prostředek ke shození povánočních kilogramů!

Také jste o svátcích přibrali a teď byste si rádi zlepšili kondičku? Nebo jste si - jako každý rok - dali předsevzetí zhubnout? Při běhu na lyžích půjdou kilogramy dolů jedna radost. A ještě lepších výsledků dosáhnete, pokud pohyb na běžkách budete střídat se silovými cviky.

Vysoušení lyžařských bot a rukavic

Pokud jste v suchu, zvyšuje se pravděpodobnost, že budete i v teple. Je to jednoduchá fyzika, voda v tekutém skupenství je velmi dobrým vodičem tepla, a proto promočené rukavice či přezkáče jsou rychlým mostem mezi tělem a mrazivým okolím. Důkladné vysoušení lyžařských bot a rukavic je proto dobré nepodcenit.

Vyhlášení vítězů soutěže o batoh, termoset a funkční triko Kilpi

Kilpi je značka outdoorového oblečení a sportovních doplňků zejména pro běh, cyklistiku, horskou turistiku a zimní sporty. Značku zastřešuje tým nadšených a zkušených sportovců, kteří tvoří Kilpi Racing Team. Tito ambasadoři testují Kilpi produkty a podrobují je zatěžkávacím zkouškám v těch nejextrémnějších podmínkách a při stoprocentním výkonu. Zá...

Petra Vlhová prodloužila kontrakt se značkou Reusch

Slovenská závodnice Petra Vlhová obnovila kontrakt se značkou Reusch do roku 2025. K té příležitosti poskytla zástupcům médií krátký rozhovor.

RM-SPORT: Na zimu jsme připraveni! Co vy?

Tuzemská zimní střediska se už naplno připravují na blížící se lyžařskou sezónu. Stejně tak my jsme připraveni a máme na skladě široký výběr z nových zimních kolekcí.

Do garáže na servis lyží

Nečekejte ale žádnou „garážovku“. V druhé podzemní etáži parkoviště OC Atrium Flóra na Praze 3 najdete profesionální servis vybavený moderními švýcarskými automaty Montana®. Jak tento netradiční projekt vznikl, přibližuje jeden ze zakladatelů Petr Pinka.

Harfasport – expert na Atomic a Salomon

Vybíráte nové lyže, které vykrojí oblouk, jak si jen budete přát? Chcete lyžařskou obuv, která vám perfektně sedne? Specialisté z HARFASPORTu, autorizovaného prodejce značek Atomic a Salomon, vám s výběrem poradí k dokonalé spokojenosti.

Výběr a úprava lyžáků do posledního detailu? Vsaďte na Harfasport

Hledáte prodejnu s největší lyžařskou výbavou, kde se o vás postarají opravdoví specialisté? Doporučujeme pražskou specializovanou prodejnu HARFASPORT s nejširší nabídkou lyžařských bot. Ideální pár lyžáků vám zde profíci v oboru pomohou vybrat pomocí inovativního scanneru nohou SIDAS Feetbox 3D, nové či stávající boty vám individuálně upraví nebo ...

Dynafit dál posouvá hranice

Když se řekne skitouring, každý si představí bílé panenské pláně, nedotčenou přírodu, sjezdy v závějích prašanu a Dynafit. Značku, která vynálezem moderního skialpového vázání určila dnešní podobu tohoto sportu. A stále udává trend.

Lyže Choc: Ta nejpokročilejší technologie, kterou používáme, jsou lidské ruce. A jsme na to hrdí.

Letos představili nový model lyží JasanSki Natural. Sportovně carvingová lyže, ve které se snoubí odolné jasanové jádro s těmi nejnovějšími materiály. Technologie se setkává s tradicí. Tato lyže vás nadchne nejenom svými jízdními vlastnostmi, ale i netradičním designem. Pokud jste milovníci klasiky a technologie, tak je tato lyže určena přímo pro v...

Colmar: Dynamický design, maximální výkon

I když je soudobá kolekce Colmar velmi široká s přesahem do městské módy, její základ je úzce spojen se sportem, s lyžováním. Kolekce Colmar stojí na kvalitních materiálech, nových technologiích a moderním designu.

HARFASPORT je letos opět nadupanější!

Věříme, že si sněhu na horách budeme moci užít, ať už u nás, nebo v cizině. Připravte se na zimu v HARFASPORTu, největší speciálce na zimní sporty i cyklistiku. Seznamte se s novinkami a nabídkou, která je letos opět nadupanější!

Design lyží Egoé Beat: Mysl přestává řešit, srdce začíná cítit

Člověk by řekl, že sjezdové lyžování a grafický design mají společného asi tolik jako vlašský salát a sádrový trpaslík. Alice Fialová ale dokazuje, že zanechat dráhu talentované sjezdařky a vrhnout se na dráhu grafické designérky ještě nemusí znamenat zcela opustit svahy a být volnomyšlenkářským nomádem.

Blizzard 2021

Historie značky Blizzard sahá až do roku 1945. Tehdy začal Toni Arnsteiner v malé truhlářské dílně v rakouském Mittersillu vyrábět první lyže. V roce 1953 registruje značku Blizzard Ski a o rok později se už lyže Blizzard poprvé objevují na stupních vítězů.

Lyžařské boty Tecnica 2021

Historie značky se začala psát již v roce 1930. Giancarlo Zanatta založil v Itálii malou dílnu na výrobu pracovní obuvi, ze které během dalších 30 let postupně vzešla značka Tecnica. V 70. letech se na trhu objevily její první lyžařské boty a dnes patří mezi největší výrobce lyžařských bot.

On-line půjčovna lyží - CZ SKI - lyžařské vybavení až domů

I při zavřených prodejnách si zimní sety u CZ SKI můžete pohodlně vybrat on-line, a pokud se vám nechce převzít objednávku na prodejně, bude vám doručena až domů.

Komerční tipy