lyžařské vybavení - tématické články (strana: 5) - SNOW.cz

Vybavte se na lyže jako mistři světa!

Život není zkratka, berte to obloukem! V Endorphin Republic zjistíte, jak vypadá lyžování, když se z něj stane skutečná vášeň. Prémiové sportovní prodejny totiž nabízí takové sjezdařské a skialpové vybavení a servis, díky kterým si naplno užijete každou jízdu. Místní prodejci jsou navíc sami zkušení spor...

Snowlab - Nejlepší servis v Praze

Skiservis SNOWLAB Flora je výjimečný otevřený koncept autorizovaného skiservisu kategorie MONTANA® Top Ski Servis Team*****, kde profesionálně vyškolení servismani spolu s nejmodernější technologií švýcarské firmy MONTANA® poskytnou vašim lyžím, běžkám a snowboardům tu nejkvalitnější a zároveň nejšetrnější péči.

Elan Voyager - skládací lyže. Že by nový trend?

Když se někde objeví něco skutečně nového, často to zákazníci mohou vnímat jako pouhou raritu. Ale jsou rarity, ze kterých se časem stává běžná funkční věc. Bude to i případ skládacích lyží?

RAB: Z garáže mezi elitu

Firma RAB je spojena již 40 let s horolezectvím. Od garážových začátků, kdy šil Rab Carrington spacáky sám, se posunula mezi klíčové hráče na poli outdoorového průmyslu. Svým osobitým stylem tvoří špičkové spacáky, stany, rukavice a outdoorové oblečení.

Dynafit System: Od hlavy až k patě

Skitouring je komplexní sport, při kterém musíte kombinovat několik různých disciplín: chůzi do kopce, běh i sjezd. Podle toho, kterou z nich preferujete a jaké jsou vaše schopnosti, byste měli pořizovat vybavení. Ideálně takové, které bude vašim potřebám vyhovovat od A do Z. Jenže, jak ho najít? Dynafit představuje řešení.

Salomon News 2022

I když doba covidová trochu přibrzdila vývoj i uvádění nových kolekcí na trh, francouzský výrobce nezahálel a svoji širokou nabídku oživil mnoha novinkami. Co je letos u Salomonu nového v oblasti lyžařských bot, helem a brýlí?

Helly Hansen - čtyři pilíře udržitelnosti

Výrobce outdoorového oblečení Helly Hansen od počátku souzní s životním prostředím – místo, aby se ho snažil změnit, snaží se s ním sžít. Od vzniku značky, kdy námořní kapitán Helly Juell Hansen začal vyrábět oblečení, uplynulo téměř 140 let. 140 let modernizace, inovací a zlepšování produktů, ale také 140 let, během kterých byla výroba optimalizov...

Revoshock: co se skrývá v nových lyžích Atomic

O nové technologii Revoshock už prolétlo několik titulků i ve Snow, ale zatím nikdo pořádně nevysvětlil, o co vlastně jde a proč lze Revoshock považovat za obrovský technologický krok. Tak pojďme rozlepit imaginární lyži s Revoschockem a podívat se pod topsheet.

Scott Superguide 88: lyže pro celodenní skitouring

Model Superguide 88 je určen na celodenní skitouring, ale i na krátké večerní vycházky. Oproti loňskému modelu doznal zásadních konstrukčních změn, které se velmi příznivě projevily zejména na jízdních vlastnostech a na výsledné hmotnosti. Lyže Superguide 88 váží v testované délce 170 cm pouhých 1270 gramů a s 86 milimetry na středu lyže patří v té...

WINTERTEST – Vyzkoušejte zdarma své vysněné lyže a lyžařské vybavení

Zima je tu, o tom není pochyb. První sníh leckde již leží, a pokud ne, nenechají na sebe první závěje dlouho čekat. Prašan, sluníčko, pohoda na horách. A do toho testování vysněného lyžařského vybavení. WINTERTEST 2022 je tu.

Vyrazte na akce - kempy a testování lyží s profíky!

Věříme, že si letošní zimu budeme moci užít i testování lyží, kempy a kurzy. Stejně tak jako profíci z HARFASPORTu, kteří pro vás letos mají pořádnou nadílku zimních eventů.

Jupiter – nový král světa lyžařského servisu

Individualita a automatizace – konečně je to možné!
Každý ski servis má jiné preference, pokud jde o efektivitu nebo kvalitu, což často vede k zaměření se na konkrétní technické prvky. Jupiter uspokojí každé přání konceptem stroje, který nabízí maximální flexibilitu a zajišťuje, že vaše očekávání budou splněna pokaždé – bez kompromisů!

Chytré hodinky Garmin nejen pro sjezdové lyžování

Víte, že vybrané chytré GPS hodinky Garmin nabízejí speciální funkce pro sjezdové lyžování? Automaticky počítají sjezdy, pozastavují stopky při jízdě lanovkou, nebo pomocí funkce Garmin Pay umožňují bezkontaktně v resortu zaplatit skipas nebo odpolední kávu?

CZ SKI: půjčovna a testcentrum - lyže, skialpy, snb, běžky

Lyže či skialpy nemusíte hned vlastnit. Můžete si je půjčit a pořádně otestovat, než se pro koupi rozhodnete. A pro své mladé lyžaře můžete set půjčit na rok nebo dva. Odpadne vám spousta starostí, a když vám dítě povyroste, jednoduše si při jedné návštěvě vyměníte potřebné vybavení za větší.

Dobré pivo potřebuje výborné výčepní! Aneb jak zodpovědně vybrat ty nejlepší lyže

Dnes už nestačí mít jen kvalitní produkt. Kvalitní musí být i jeho prodej, vztah se zákazníkem. Obzvlášť kolem nekonečně široké nabídky lyžařského materiálu je dnes tolik neznámých, že to neobeznámeného člověka může až děsit. K prodeji lyžařského vybavení tedy neodlučně patří široká doprovodná informace, která zákazníka navede k tomu nejlepšímu, co...

World Ski Test 2021: Jak jsme testovali lyže na Mölltalu

Po loňské sezóně, která lyžování zrovna nepřála, jsme byli v květnu pořádně hladoví a natěšení. Pozvání, abychom se jako redakce zúčastnili World Ski Testu na Mölltalském ledovci, tak nemohlo přijít víc vhod. V životě jsou chvíle (byť jich není mnoho), kdy ani budíček nařízený, aby zazvonil před pátou hodinou ranní, nezkazí skvělou náladu, a tak to...

Haglöfs - švédské vybavení do náročných podmínek

Haglöfs, outdoorová značka pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde zvlněné nížiny a tekoucí řeky ustupují hustým lesům a zasněženým horám. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností.

Test Scott Superguide: Které jsou víc super?

Dostali jsme na test dva oblíbené modely skitouringových lyží Scott a jejich srovnání se jednoduše nabízelo. Je některý z nich lepší, nebo jsou oba výborné, jen pokaždé v jiných podmínkách?

Přilby Giro: Špičková technologie Spherical

Unikátní technologii Spherical vyvinuly značky Giro a Bell ve spolupráci s firmou MIPS. Proto je systém Spherical dostupný pouze v zimních přilbách Giro (a také v cyklistických přilbách Giro a Bell). Jedná se o technologii, která dále navyšuje ochranu proti rotačním silám působícím při nárazu – je to vylepšené „odpružení“ uvnitř přilby.

Happy Sport: Punk is not dead!

Síť lyžařských prodejen se značkou Happy Sport zná dneska leckdo. Tři pražské prodejny společně s jednou hradeckou provozovnou sytily lyžaře tradičně sezonními zápůjčkami, lyžemi z druhé ruky a v poslední době čím dál víc kvalitním novým zbožím. Ne každý ale ví, jaký klíčový význam Happy Sport sehrál v lyžařské a snowboardové…, ano, nebojme se to ř...

Komerční tipy